31.5. – 2.6.2013

Lista startowa – piątek (kategorie)

Kategorie D10C

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    30 m,  9 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 43 = 18:43:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 44 = 18:44:00 428771 Ogrodnik Magdalena O49 C 45 = 18:45:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 46 = 18:46:00 428764 Kolakowska Weronika O49 C 47 = 18:47:00 ......................... VAK C 48 = 18:48:00 1392586 Szczuka Martyna O47 C 49 = 18:49:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 50 = 18:50:00 1394737 Pietrasz Martyna O47 C 51 = 18:51:00

Kategorie D12C

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    35 m, 12 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 36 = 18:36:00 1392573 Konieczny Karolina O49 C 37 = 18:37:00 ......................... VAK C 38 = 18:38:00 2036950 Olesniewicz Karolina O49 C 39 = 18:39:00 2036954 Kliszcz Daria O49 C 40 = 18:40:00 1394744 Lakomska Aleksandra O49 C 41 = 18:41:00 1392571 Szwinge Oliwia O49 C 42 = 18:42:00 1394736 Gidel Zuzanna O49 C 43 = 18:43:00 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 B 44 = 18:44:00 2036955 Czekala Oliwia O49 C 45 = 18:45:00

Kategorie D14B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    40 m, 15 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515149 Hájková Lenka AOP 0050 B 34 = 18:34:00 428741 Paterok Estera O49 C 35 = 18:35:00 ? Witkowska Natalia 100 C 36 = 18:36:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 37 = 18:37:00 428747 Kopietz Malgorzata O49 C 38 = 18:38:00 2048164 Krawczyk Anna S51 113 C 39 = 18:39:00 1392578 Goscinska Adrianna O47 C 40 = 18:40:00 2043892 Konopacka Martyna S51 115 C 41 = 18:41:00 1394893 Wdowczyk Piotr 100 C 42 = 18:42:00 2053617 Wierzba Wiktoria D93 111 C 43 = 18:43:00 ......................... VAK C 44 = 18:44:00 428757 Kopa Claudia O49 C 45 = 18:45:00 ......................... VAK C 46 = 18:46:00 2037510 Ozga Barbara O47 C 47 = 18:47:00 2028219 Jurczyk Marta S03 017 C 48 = 18:48:00 428742 Koltun Maja O49 C 49 = 18:49:00 ......................... VAK C 50 = 18:50:00 2037504 Sulikowska Weronika O49 C 51 = 18:51:00 886623 Kowalska Agata S51 112 C 52 = 18:52:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 B 53 = 18:53:00 2048163 Piecha Agnieszka S51 120 C 54 = 18:54:00 428753 Lukaszynska Victoria O49 C 55 = 18:55:00

Kategorie D16B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    40 m, 14 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
219518 Olszanska Maja NNN C 37 = 18:37:00 2016943 Bonat Julia S00 C 38 = 18:38:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 39 = 18:39:00 428767 Dzik Justyna S22 033 C 40 = 18:40:00 1401454 Madra Paulina D95 103 C 41 = 18:41:00 886321 Sobas Aleksandra K30 098 C 42 = 18:42:00 1401455 Sembratowicz Teresa D95 105 C 43 = 18:43:00 505004 Kazmierczak Marzena E75 016 C 44 = 18:44:00 1392574 Olesniewicz Paulina O47 C 45 = 18:45:00 7200162 Filipowska Aleksandra E75 101 C 46 = 18:46:00 232620 Tesařová Jana TRI 9751 A 47 = 18:47:00 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 B 48 = 18:48:00 1396729 Wanczyk Zuzanna W03 027 C 49 = 18:49:00 1603311 Tomaszczyk Angelika O47 C 50 = 18:50:00 505098 Zieba Emilia D95 107 C 51 = 18:51:00 2016192 Dopierala Romana P35 052 C 52 = 18:52:00 886337 Bugaj Katarzyna K30 C 53 = 18:53:00 886347 Wzietek Barbara K48 020 C 54 = 18:54:00 895244 Lech Zuzanna E75 102 C 55 = 18:55:00 895002 Grobelna Kamila D95 101 C 56 = 18:56:00 1394733 Mikulska Ewelina O47 C 57 = 18:57:00 886680 Antonowicz Anna-Maria W87 101 C 58 = 18:58:00 886350 Legiec Roksana K48 011 C 59 = 18:59:00 2043887 Strymecka Nikola S51 101 C 60 = 19:00:00 ......................... VAK C 61 = 19:01:00 ......................... VAK C 62 = 19:02:00

Kategorie D18B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    55 m, 18 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
412599 Magierska Zuzanna E75 117 C 5 = 18:05:00 2058520 Kašparová Zuzana SSU 9661 B 6 = 18:06:00 553467 Matyba Anna P35 066 C 7 = 18:07:00 7200167 Bialkowska Aneta E75 081 C 8 = 18:08:00 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 A 9 = 18:09:00 ......................... VAK C 10 = 18:10:00 7200166 Banas Agnieszka E75 093 C 11 = 18:11:00

Kategorie D20B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    55 m, 18 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
889173 Donczew Anna D95 015 C 16 = 18:16:00 895243 Kolesnikova Anastasia K30 C 17 = 18:17:00 2023848 Kubicka Zuzanna W03 021 C 18 = 18:18:00 1436949 Haltof Ewa K30 C 19 = 18:19:00 887239 Bartczak Natalia E75 020 C 20 = 18:20:00

Kategorie D21B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    65 m, 19 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
ČERVENÁ SKUPINA ---------------------------- 895234 Faron Paulina K30 022 C 15 = 18:15:00 553469 Lajn Daria E71 002 C 16 = 18:16:00 895014 Kolosinska Jolanta W87 009 C 17 = 18:17:00 553466 Pabich Maria E71 006 C 18 = 18:18:00 886318 Wicha Malgorzata K30 090 C 19 = 18:19:00 7200171 Gwozdz Ewa E75 026 C 20 = 18:20:00 886617 Wysocka Malwina S28 008 C 21 = 18:21:00 ČERVENÁ SKUPINA ---------------------------- 5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 22 = 18:22:00 842661 Dyzio Katarzyna K30 020 C 23 = 18:23:00 2034196 Gorska Kinga N61 021 C 24 = 18:24:00 2017992 Lubak Kamila D95 060 C 25 = 18:25:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 26 = 18:26:00 886320 Kasza Izabela S51 047 C 27 = 18:27:00 7906090 Stachoňová Barbara ZBM 8451 C 28 = 18:28:00 2016466 Koziolek Julia D95 017 C 29 = 18:29:00 886681 Piastrouskaya Viyaleta W87 187 C 30 = 18:30:00 2016467 Szubka Barbara D95 058 C 31 = 18:31:00 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 32 = 18:32:00 505081 Szlendak Joanna W87 028 C 33 = 18:33:00

Kategorie D35B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    55 m, 18 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 12 = 18:12:00 871977 Biolik Agnieszka W87 081 C 13 = 18:13:00 410731 Vlachová Dita SBR 7750 C 14 = 18:14:00 1401460 Wlodarczyk Anna Maria D93 060 C 15 = 18:15:00

Kategorie D40B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    55 m, 18 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 1 = 18:01:00 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 2 = 18:02:00 ......................... VAK C 3 = 18:03:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 4 = 18:04:00

Kategorie D45B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    40 m, 14 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52476 Šimková Hana UOL 6653 C 26 = 18:26:00 ......................... VAK C 27 = 18:27:00 52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 28 = 18:28:00 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 29 = 18:29:00

Kategorie D50B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    40 m, 14 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 16 = 18:16:00 886657 Morawska Irena G17 003 C 17 = 18:17:00 2036945 Czerkawska Urszula S22 031 C 18 = 18:18:00

Kategorie D55B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    40 m, 15 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Bucholc Teresa 100 C 9 = 18:09:00 886619 Wysocka Jolanta S28 070 C 10 = 18:10:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 11 = 18:11:00 412377 Olbrycht Anna W00 002 C 12 = 18:12:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 13 = 18:13:00 ......................... VAK C 14 = 18:14:00

Kategorie D60B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    40 m, 15 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 18:04:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 5 = 18:05:00 52782 Mrkvicová Ludmila MOV 4951 C 6 = 18:06:00 52055 Tomanová Jana LBM 4955 C 7 = 18:07:00

Kategorie D65B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    40 m, 13 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 0 = 18:00:00 ......................... VAK C 1 = 18:01:00 9576 Stará Pavla BOV 4251 C 2 = 18:02:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 3 = 18:03:00

Kategorie H10C

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    30 m,  9 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
219537 Cych Mikolaj NNN C 37 = 18:37:00 1392572 Kedziora Rafal O47 C 38 = 18:38:00 981644 Biolik Emil W87 080 C 39 = 18:39:00 301225 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 40 = 18:40:00 2037507 Mytych Jakub O47 C 41 = 18:41:00 51952 Peňáz Radek VRB 0313 C 42 = 18:42:00 ......................... VAK C 43 = 18:43:00 ......................... VAK C 44 = 18:44:00 219503 Cych Maksymilan NNN C 45 = 18:45:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 46 = 18:46:00

Kategorie H12C

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    35 m, 12 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 46 = 18:46:00 428765 Gidel Samuel O49 C 47 = 18:47:00 53353 Kundrata Jan JZL 0201 C 48 = 18:48:00 428755 Obstoj Piotr O49 C 49 = 18:49:00 2032320 Koleczko Blazej S01 036 C 50 = 18:50:00 53176 Kovařík Martin TRI 0101 B 51 = 18:51:00 1394743 Hyla Damian O47 C 52 = 18:52:00 ......................... VAK C 53 = 18:53:00 1394739 Czapla Dawid O49 C 54 = 18:54:00 428743 Maciolek Daniel O49 C 55 = 18:55:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 56 = 18:56:00 2036949 Gojlo Jakub O47 C 57 = 18:57:00

Kategorie H14B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    40 m, 14 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032315 Koleczko Bartosz S01 035 C 30 = 18:30:00 889171 Kasza Jan S51 079 C 31 = 18:31:00 234537 Janečka Viktor JPV 9917 B 32 = 18:32:00 2028216 Filusz Patryk S51 117 C 33 = 18:33:00 6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 34 = 18:34:00 ......................... VAK C 35 = 18:35:00 1369369 Byrczek Jan 100 C 36 = 18:36:00 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 B 37 = 18:37:00 2036948 Obstoj Adam O49 C 38 = 18:38:00 ......................... VAK C 39 = 18:39:00

Kategorie H16B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    65 m, 20 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
607807 Jaroszek Jakub S22 035 C 39 = 18:39:00 889176 Okarma Jacek D95 104 C 40 = 18:40:00 141474 Baran Jan K30 034 C 41 = 18:41:00 899027 Mossakowski Wojciech W87 002 C 42 = 18:42:00 2028220 Jurczyk Maciej S03 018 C 43 = 18:43:00 886670 Sotniczuk Piotr W87 044 C 44 = 18:44:00 886348 Legiec Kamil K48 010 C 45 = 18:45:00 ......................... VAK C 46 = 18:46:00 9200094 Wolowczyk Michal W87 034 C 47 = 18:47:00 895254 Zuchmanski Przemyslaw E75 114 C 48 = 18:48:00 1401479 Sosenko Szymon D95 106 C 49 = 18:49:00 1392576 Wrotny Mateusz O47 C 50 = 18:50:00 ? Swiech Mateusz E75 110 C 51 = 18:51:00 886674 Rutka Jan W87 089 C 52 = 18:52:00 887007 Biederman Marcin K30 093 C 53 = 18:53:00 888962 Pryjma Fryderyk S00 C 54 = 18:54:00 502205 Lubak Mateusz D95 102 C 55 = 18:55:00 2032321 Borgiel Jaroslaw S01 015 C 56 = 18:56:00 2023847 Zwyrtek Kacper S51 109 C 57 = 18:57:00 889180 Becmer Damian D95 084 C 58 = 18:58:00 1394740 Bielka Pawel O47 C 59 = 18:59:00 ......................... VAK C 60 = 19:00:00

Kategorie H18B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    65 m, 19 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
895232 Kaczocha Przemyslaw P35 051 C 0 = 18:00:00 889167 Kowalski Marcin P40 035 C 1 = 18:01:00 899030 Anc Kamil W87 036 C 2 = 18:02:00 502210 Skorupa Marek K30 092 C 3 = 18:03:00 2035193 Deptulski Mateusz G14 084 C 4 = 18:04:00 7200176 Dzioba Mateusz D93 012 C 5 = 18:05:00 889183 Podsiadly Mateusz D95 076 C 6 = 18:06:00 895237 Garbacik Michal K30 089 C 7 = 18:07:00 2043883 Wisniewski Lukasz G14 030 C 8 = 18:08:00 7200189 Nowak Maciej D93 030 C 9 = 18:09:00 ......................... VAK C 10 = 18:10:00 887249 Palka Szymon E75 011 C 11 = 18:11:00 ......................... VAK C 12 = 18:12:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 13 = 18:13:00 ? Androsov Serhii K30 C 14 = 18:14:00

Kategorie H20B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    60 m, 23 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2016462 Ostoj Piotr D95 073 C 0 = 18:00:00 2023845 Szmulkowski Adam W03 004 C 1 = 18:01:00 ......................... VAK C 2 = 18:02:00 2007556 Dudek Wojciech W03 032 C 3 = 18:03:00 ......................... VAK C 4 = 18:04:00 2023842 Owczarek Rafal W81 010 C 5 = 18:05:00 2018699 Iwaszczyszyn Joachim D95 074 C 6 = 18:06:00 424267 Jaroszek Radoslaw S22 022 C 7 = 18:07:00 1390881 Niewiedziala Robert G14 016 C 8 = 18:08:00

Kategorie H21B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    75 m, 23 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
ČERVENÁ SKUPINA ---------------------------- 981854 Galicz Karol W03 031 C 10 = 18:10:00 504415 Jasinski Maciej D95 090 C 11 = 18:11:00 842653 Wenslaw Mateusz G17 094 C 12 = 18:12:00 553471 Pawlak Bartosz D69 001 C 13 = 18:13:00 504042 Kowalski Wojciech D95 033 C 14 = 18:14:00 7200169 Podzinski Rafal E75 077 C 15 = 18:15:00 1011992 Dutkowski Mikolaj P35 015 C 16 = 18:16:00 504052 Dwojak Wojciech D95 098 C 17 = 18:17:00 ČERVENÁ SKUPINA ---------------------------- 504401 Olech Przemyslaw G14 055 C 18 = 18:18:00 51561 Dubec Pavel SCP 8003 C 19 = 18:19:00 895235 Charuba Lukasz E75 063 C 20 = 18:20:00 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 21 = 18:21:00 1431999 Hajdas Przemyslaw D95 072 C 22 = 18:22:00 7905090 Stachoň Zdeněk SKM 8014 C 23 = 18:23:00 887216 Pabich Mariusz G20 C 24 = 18:24:00 7770000 Kasal Vít SBK 7540 C 25 = 18:25:00 889265 Jurczyk Tomasz S03 001 C 26 = 18:26:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 27 = 18:27:00 886327 Lubkiewicz Tomasz K30 002 C 28 = 18:28:00 1399033 Lisowski Przemyslaw D92 031 C 29 = 18:29:00 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 30 = 18:30:00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 B 31 = 18:31:00 981642 Marchuk Ilya W87 090 C 32 = 18:32:00 8648 Kozelský Miroslav KRN 7801 C 33 = 18:33:00 ? Cieslik Marcin 100 C 34 = 18:34:00 2048144 Piekielny Mariusz E70 005 C 35 = 18:35:00 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 36 = 18:36:00 886310 Pabich Tomasz E71 005 C 37 = 18:37:00 2048145 Okon Przemyslaw E70 005 C 38 = 18:38:00 1401464 Bzdawski Maciej 100 C 39 = 18:39:00

Kategorie H35B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    65 m, 19 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 18:21:00 2028215 Jurczyk Piotr S03 C 22 = 18:22:00 889258 Zaganski Andzej F49 045 C 23 = 18:23:00 ......................... VAK C 24 = 18:24:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 25 = 18:25:00 2032328 Masny Krzysztof S01 041 C 26 = 18:26:00 ......................... VAK C 27 = 18:27:00 1972223 Porada Robert S51 100 C 28 = 18:28:00 2032326 Koleczko Lukasz S01 033 C 29 = 18:29:00 770327 Biolik Grzegorz W87 C 30 = 18:30:00 2032312 Mastela Rafal S01 001 C 31 = 18:31:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 32 = 18:32:00 428768 Dzik Miroslaw S22 030 C 33 = 18:33:00 1973124 Forystek Marek K30 C 34 = 18:34:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 35 = 18:35:00

Kategorie H40B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    65 m, 19 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 15 = 18:15:00 1010100 Cych Piotr D95 6840 C 16 = 18:16:00 ? Witkowski Zbigniew 100 C 17 = 18:17:00 2035180 Plesinski Mariusz D92 034 C 18 = 18:18:00 981645 Becmer Dariusz D95 083 C 19 = 18:19:00 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 20 = 18:20:00

Kategorie H45B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    55 m, 20 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1399038 Pedowski Wojciech W22 C 36 = 18:36:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 37 = 18:37:00 895241 Moszkowicz Pawel K30 050 C 38 = 18:38:00 7000184 Wiejacki Janusz W97 029 C 39 = 18:39:00 504031 Widziewicz Remigiusz D95 003 C 40 = 18:40:00 888961 Pryjma Tomasz S00 C 41 = 18:41:00 887093 Bartczak Jaroslaw N61 001 C 42 = 18:42:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 43 = 18:43:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 44 = 18:44:00 1966318 Forystek Jozef S51 108 C 45 = 18:45:00

Kategorie H50B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    65 m, 20 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887003 Hyjek Adam O47 C 10 = 18:10:00 500661 Morawski Pawel G17 004 C 11 = 18:11:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 12 = 18:12:00 1394734 Polewski Dariusz O47 C 13 = 18:13:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 14 = 18:14:00 435239 Czerkawski Waclaw S22 032 C 15 = 18:15:00 52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 16 = 18:16:00 ......................... VAK C 17 = 18:17:00

Kategorie H55B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    45 m, 16 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 18:02:00 222893 Wysocki Andrzej S22 C 3 = 18:03:00 421856 Smolka Miloslav OOL 4901 C 4 = 18:04:00 412440 Malinowski Wiktoria E17 002 C 5 = 18:05:00 895252 Krol Benedykt G14 001 C 6 = 18:06:00 5585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 7 = 18:07:00 899177 Guga Romuald D95 053 C 8 = 18:08:00 412128 Olbrycht Janusz W00 001 C 9 = 18:09:00

Kategorie H60B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    45 m, 16 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 18:00:00

Kategorie H65B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    50 m, 14 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2036341 Blimke Roman S00 C 18 = 18:18:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 19 = 18:19:00 64865 Mrkvica Miroslav MOV 4600 C 20 = 18:20:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 21 = 18:21:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 22 = 18:22:00 ......................... VAK C 23 = 18:23:00

Kategorie H70B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    50 m, 14 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2043884 Lebek Henryk S00 003 C 8 = 18:08:00 ......................... VAK C 9 = 18:09:00

Kategorie H75B

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    40 m, 13 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
54216 Bykowski Ryszard K00 001 C 8 = 18:08:00 ......................... VAK C 9 = 18:09:00

Kategorie HDR

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    35 m, 10 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 18:00:00 428762 Dammfeld Adam O49 C 0 = 18:00:00 338917 Dzik Zosia 100 C 0 = 18:00:00 1394742 Hyla Natalia O47 C 0 = 18:00:00 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 0 = 18:00:00 49382 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 0 = 18:00:00 428749 Majer Jagoda O47 C 0 = 18:00:00 361823 Masny Tadek&Przemek S01 C 0 = 18:00:00 412496 Mianowska Tosia W87 C 0 = 18:00:00

Kategorie P

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    35 m, 15 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 18:00:00 ......................... VAK C 0 = 18:00:00 219152 Cych Ewa NNN C 0 = 18:00:00 2037509 Gajda Lukasz O48 C 0 = 18:00:00 502206 Grudziecka Aneta G14 C 0 = 18:00:00 7861 Kovařík Martin TRI 7700 C 0 = 18:00:00 1392579 Oleszek Maciej O49 C 0 = 18:00:00 219191 Opanowicz Dominik G14 87 C 0 = 18:00:00 361805 Pipiro Grazyna S01 065 C 0 = 18:00:00 361806 Pipiro Grzegorz S01 066 C 0 = 18:00:00 887004 Ratuszniak Adam O47 C 0 = 18:00:00 2045207 Smékalová Jana UOL 7899 C 0 = 18:00:00 ? Swiatkowska Bogumila D93 C 0 = 18:00:00 8043 Tomáš Minarčík NNN C 0 = 18:00:00 8896882 Vacková Eva SBK 9999 C 0 = 18:00:00 222889 Wysocka Olga S28 C 0 = 18:00:00 412195 Zeleski Darek G14 C 0 = 18:00:00

Kategorie ZMG

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    25 m, 14 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 18:00:00 ......................... VAK C 0 = 18:00:00 ......................... VAK C 0 = 18:00:00 ......................... VAK C 0 = 18:00:00 ......................... VAK C 0 = 18:00:00 ......................... VAK C 0 = 18:00:00 ......................... VAK C 0 = 18:00:00


Správce stránek, hosting - Bc. Ondřej Pavlík