31.5. – 2.6.2013

Lista startowa – piątek (kluby)

100 Indywidualnie

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 308) 338917 HDR 100 Dzik Zosia 0.00 ( 66) ? D55B 100 Bucholc Teresa 9.00 ( 71) ? H40B 100 Witkowski Zbigniew 17.00 ( 68) ? H21B 100 Cieslik Marcin 34.00 ( 67) 1369369 H14B 100 Byrczek Jan 36.00 ( 70) ? D14B 100 Witkowska Natalia 36.00 ( 276) 1401464 H21B 100 Bzdawski Maciej 39.00 ( 69) 1394893 D14B 100 Wdowczyk Piotr 42.00

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 3) 52295 D21B AOP7251 Kašparová Šárka 26.00 ( 296) 515149 D14B AOP0050 Hájková Lenka 34.00 ( 323) 331752 H14B AOP9900 Tesař Vojtěch 37.00 ( 322) 352349 H45B AOP6702 Tesař Jiří 43.00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 32) 52178 D65B BOV4852 Sikorová Marie 0.00 ( 28) 9576 D65B BOV4251 Stará Pavla 2.00 ( 31) 52171 H65B BOV4802 Sikora Miroslav 21.00

D69 WKS Grunwald

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 229) 553471 H21B D69001 Pawlak Bartosz 13.00

D92 KS Artemis

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 78) 2035180 H40B D92034 Plesinski Mariusz 18.00 ( 77) 1399033 H21B D92031 Lisowski Przemyslaw 29.00

D93 MKS Paulinum

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 127) ? P D93 Swiatkowska Bogumila 0.00 ( 125) 7200176 H18B D93012 Dzioba Mateusz 5.00 ( 126) 7200189 H18B D93030 Nowak Maciej 9.00 ( 129) 1401460 D35B D93060 Wlodarczyk Anna Maria 15.00 ( 128) 2053617 D14B D93111 Wierzba Wiktoria 43.00

D95 WKS Slask

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 245) 2016462 H20B D95073 Ostoj Piotr 0.00 ( 237) 2018699 H20B D95074 Iwaszczyszyn Joachim 6.00 ( 246) 889183 H18B D95076 Podsiadly Mateusz 6.00 ( 235) 899177 H55B D95053 Guga Romuald 8.00 ( 238) 504415 H21B D95090 Jasinski Maciej 11.00 ( 239) 504042 H21B D95033 Kowalski Wojciech 14.00 ( 169) 1010100 H40B D956840 Cych Piotr 16.00 ( 232) 889173 D20B D95015 Donczew Anna 16.00 ( 233) 504052 H21B D95098 Dwojak Wojciech 17.00 ( 231) 981645 H40B D95083 Becmer Dariusz 19.00 ( 236) 1431999 H21B D95072 Hajdas Przemyslaw 22.00 ( 242) 2017992 D21B D95060 Lubak Kamila 25.00 ( 240) 2016466 D21B D95017 Koziolek Julia 29.00 ( 249) 2016467 D21B D95058 Szubka Barbara 31.00 ( 244) 889176 H16B D95104 Okarma Jacek 40.00 ( 250) 504031 H45B D95003 Widziewicz Remigiusz 40.00 ( 243) 1401454 D16B D95103 Madra Paulina 41.00 ( 247) 1401455 D16B D95105 Sembratowicz Teresa 43.00 ( 248) 1401479 H16B D95106 Sosenko Szymon 49.00 ( 251) 505098 D16B D95107 Zieba Emilia 51.00 ( 241) 502205 H16B D95102 Lubak Mateusz 55.00 ( 234) 895002 D16B D95101 Grobelna Kamila 56.00 ( 230) 889180 H16B D95084 Becmer Damian 58.00

E17 MKS Metalowiec

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 124) 412440 H55B E17002 Malinowski Wiktoria 5.00

E70 MUKS Junior

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 138) 2048144 H21B E70005 Piekielny Mariusz 35.00 ( 137) 2048145 H21B E70005 Okon Przemyslaw 38.00

E71 UKS Azymut Pabianice

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 154) 553469 D21B E71002 Lajn Daria 16.00 ( 155) 553466 D21B E71006 Pabich Maria 18.00 ( 156) 886310 H21B E71005 Pabich Tomasz 37.00

E75 UKS Orientus

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 168) 412599 D18B E75117 Magierska Zuzanna 5.00 ( 162) 7200167 D18B E75081 Bialkowska Aneta 8.00 ( 160) 7200166 D18B E75093 Banas Agnieszka 11.00 ( 170) 887249 H18B E75011 Palka Szymon 11.00 ( 171) 7200169 H21B E75077 Podzinski Rafal 15.00 ( 161) 887239 D20B E75020 Bartczak Natalia 20.00 ( 163) 895235 H21B E75063 Charuba Lukasz 20.00 ( 281) 7200171 D21B E75026 Gwozdz Ewa 20.00 ( 286) 505004 D16B E75016 Kazmierczak Marzena 44.00 ( 165) 7200162 D16B E75101 Filipowska Aleksandra 46.00 ( 173) 895254 H16B E75114 Zuchmanski Przemyslaw 48.00 ( 172) ? H16B E75110 Swiech Mateusz 51.00 ( 167) 895244 D16B E75102 Lech Zuzanna 55.00

F49 ???

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 265) 889258 H35B F49045 Zaganski Andzej 23.00

G14 UKS Siodemka

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 188) 502206 P G14 Grudziecka Aneta 0.00 ( 310) 219191 P G1487 Opanowicz Dominik 0.00 ( 311) 412195 P G14 Zeleski Darek 0.00 ( 187) 2035193 H18B G14084 Deptulski Mateusz 4.00 ( 189) 895252 H55B G14001 Krol Benedykt 6.00 ( 190) 1390881 H20B G14016 Niewiedziala Robert 8.00 ( 192) 2043883 H18B G14030 Wisniewski Lukasz 8.00 ( 191) 504401 H21B G14055 Olech Przemyslaw 18.00

G17 UKS Azymut 45

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 151) 500661 H50B G17004 Morawski Pawel 11.00 ( 152) 842653 H21B G17094 Wenslaw Mateusz 12.00 ( 149) 886657 D50B G17003 Morawska Irena 17.00

G20 UKS Azymut

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 164) 887216 H21B G20 Pabich Mariusz 24.00

JPV Oddíl OS SK Prostějov

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 5) 9998666 H50B JPV6217 Chmelař Miroslav 12.00 ( 52) 1602630 H18B JPV9509 Fajkus Radim 13.00 ( 65) 52864 D45B JPV6363 Vavrečková Ivana 29.00 ( 51) 234537 H14B JPV9917 Janečka Viktor 32.00 ( 63) 1007537 D16B JPV9899 Soldánová Tereza 39.00 ( 62) 2020730 H45B JPV6526 Soldán Vladimír 44.00

JZL TJ Jižní svahy Zlín

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 37) 53360 D40B JZL7351 Kundratová Jana 2.00 ( 39) 53353 H12C JZL0201 Kundrata Jan 48.00 ( 38) 218974 D14B JZL0051 Kundratová Lucie 53.00

K00 Indywidualnie Krakow

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 72) 54216 H75B K00001 Bykowski Ryszard 8.00

K30 WKS Wawel

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 262) 502210 H18B K30092 Skorupa Marek 3.00 ( 258) 895237 H18B K30089 Garbacik Michal 7.00 ( 252) ? H18B K30 Androsov Serhii 14.00 ( 256) 895234 D21B K30022 Faron Paulina 15.00 ( 292) 895243 D20B K30 Kolesnikova Anastasia 17.00 ( 259) 1436949 D20B K30 Haltof Ewa 19.00 ( 264) 886318 D21B K30090 Wicha Malgorzata 19.00 ( 255) 842661 D21B K30020 Dyzio Katarzyna 23.00 ( 260) 886327 H21B K30002 Lubkiewicz Tomasz 28.00 ( 257) 1973124 H35B K30 Forystek Marek 34.00 ( 261) 895241 H45B K30050 Moszkowicz Pawel 38.00 ( 253) 141474 H16B K30034 Baran Jan 41.00 ( 263) 886321 D16B K30098 Sobas Aleksandra 42.00 ( 254) 887007 H16B K30093 Biederman Marcin 53.00 ( 287) 886337 D16B K30 Bugaj Katarzyna 53.00

K48 KS Koscielec Chrzanow

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 80) 886348 H16B K48010 Legiec Kamil 45.00 ( 81) 886347 D16B K48020 Wzietek Barbara 54.00 ( 79) 886350 D16B K48011 Legiec Roksana 59.00

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 23) 5585 H55B KRN5202 Sukeník Mojmír 7.00 ( 11) 5591 D21B KRN8353 Sukeníková Zuzana 22.00 ( 34) 995815 D21B KRN8559 Rychlá Pavlína 32.00 ( 49) 8648 H21B KRN7801 Kozelský Miroslav 33.00 ( 33) 886824 H21B KRN8505 Rychlý Pavel 36.00

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 22) 52055 D60B LBM4955 Tomanová Jana 7.00 ( 17) 52029 D35B LBM7362 Korpasová Ivana 12.00 ( 14) 52058 D55B LBM5558 Salajková Věra 13.00 ( 12) 52063 H50B LBM6113 Korpas Jaroslav 14.00 ( 15) 52080 H50B LBM6110 Matyáš Petr 16.00 ( 16) 52093 D45B LBM6460 Matyášová Lenka 28.00 ( 13) 52077 D12C LBM0151 Korpasová Lucie 44.00 ( 18) 52062 D16B LBM9898 Korpasová Tereza 48.00

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 35) 1399000 H21B LCE7602 Horyna Roman 21.00

MOV SKOB Ostrava

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 56) 52782 D60B MOV4951 Mrkvicová Ludmila 6.00 ( 55) 64865 H65B MOV4600 Mrkvica Miroslav 20.00

N61 UMKS Orkan

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 214) 2034196 D21B N61021 Gorska Kinga 24.00 ( 213) 887093 H45B N61001 Bartczak Jaroslaw 42.00

NNN NNN/Neregistrovaní

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 1) 8043 P NNN Tomáš Minarčík 0.00 neregistro ( 312) 219152 P NNN Cych Ewa 0.00 neregistro ( 290) 219537 H10C NNN Cych Mikolaj 37.00 neregistro ( 325) 219518 D16B NNN Olszanska Maja 37.00 neregistro ( 330) 219503 H10C NNN Cych Maksymilan 45.00 neregistro

O47 LUKS Azymek

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 94) 1394742 HDR O47 Hyla Natalia 0.00 ( 105) 428749 HDR O47 Majer Jagoda 0.00 ( 118) 887004 P O47 Ratuszniak Adam 0.00 ( 92) 887003 H50B O47 Hyjek Adam 10.00 ( 117) 1394734 H50B O47 Polewski Dariusz 13.00 ( 95) 1392572 H10C O47 Kedziora Rafal 38.00 ( 91) 1392578 D14B O47 Goscinska Adrianna 40.00 ( 107) 2037507 H10C O47 Mytych Jakub 41.00 ( 113) 1392574 D16B O47 Olesniewicz Paulina 45.00 ( 114) 2037510 D14B O47 Ozga Barbara 47.00 ( 120) 1392586 D10C O47 Szczuka Martyna 49.00 ( 122) 1603311 D16B O47 Tomaszczyk Angelika 50.00 ( 123) 1392576 H16B O47 Wrotny Mateusz 50.00 ( 116) 1394737 D10C O47 Pietrasz Martyna 51.00 ( 93) 1394743 H12C O47 Hyla Damian 52.00 ( 90) 2036949 H12C O47 Gojlo Jakub 57.00 ( 106) 1394733 D16B O47 Mikulska Ewelina 57.00 ( 83) 1394740 H16B O47 Bielka Pawel 59.00

O48 LUKS Azymek Lotna

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 87) 2037509 P O48 Gajda Lukasz 0.00

O49 UKS Lotna

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 86) 428762 HDR O49 Dammfeld Adam 0.00 ( 111) 1392579 P O49 Oleszek Maciej 0.00 ( 115) 428741 D14B O49 Paterok Estera 35.00 ( 99) 1392573 D12C O49 Konieczny Karolina 37.00 ( 101) 428747 D14B O49 Kopietz Malgorzata 38.00 ( 109) 2036948 H14B O49 Obstoj Adam 38.00 ( 112) 2036950 D12C O49 Olesniewicz Karolina 39.00 ( 96) 2036954 D12C O49 Kliszcz Daria 40.00 ( 102) 1394744 D12C O49 Lakomska Aleksandra 41.00 ( 121) 1392571 D12C O49 Szwinge Oliwia 42.00 ( 88) 1394736 D12C O49 Gidel Zuzanna 43.00 ( 85) 2036955 D12C O49 Czekala Oliwia 45.00 ( 100) 428757 D14B O49 Kopa Claudia 45.00 ( 110) 428771 D10C O49 Ogrodnik Magdalena 45.00 ( 89) 428765 H12C O49 Gidel Samuel 47.00 ( 97) 428764 D10C O49 Kolakowska Weronika 47.00 ( 98) 428742 D14B O49 Koltun Maja 49.00 ( 108) 428755 H12C O49 Obstoj Piotr 49.00 ( 119) 2037504 D14B O49 Sulikowska Weronika 51.00 ( 84) 1394739 H12C O49 Czapla Dawid 54.00 ( 103) 428753 D14B O49 Lukaszynska Victoria 55.00 ( 104) 428743 H12C O49 Maciolek Daniel 55.00

OOL SK Haná orienteering

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 64) 421856 H55B OOL4901 Smolka Miloslav 4.00

OOP TJ Opava

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 19) 52763 D65B OOP4850 Novotná Ludmila 3.00 neregistro ( 20) 52762 H65B OOP4800 Novotný Stanisl 19.00 neregistro

P35 UKS Arkady

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 146) 895232 H18B P35051 Kaczocha Przemyslaw 0.00 ( 147) 553467 D18B P35066 Matyba Anna 7.00 ( 145) 1011992 H21B P35015 Dutkowski Mikolaj 16.00 ( 144) 2016192 D16B P35052 Dopierala Romana 52.00

P40 LKO Leszno

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 82) 889167 H18B P40035 Kowalski Marcin 1.00

S00 Indywidualnie Slask

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 74) 2043884 H70B S00003 Lebek Henryk 8.00 ( 73) 2036341 H65B S00 Blimke Roman 18.00 ( 268) 2016943 D16B S00 Bonat Julia 38.00 ( 266) 888961 H45B S00 Pryjma Tomasz 41.00 ( 267) 888962 H16B S00 Pryjma Fryderyk 54.00

S01 UKS ZSZ-Jedynka

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 209) 361823 HDR S01 Masny Tadek&Przemek 0.00 ( 211) 361806 P S01066 Pipiro Grzegorz 0.00 ( 212) 361805 P S01065 Pipiro Grazyna 0.00 ( 208) 2032328 H35B S01041 Masny Krzysztof 26.00 ( 207) 2032326 H35B S01033 Koleczko Lukasz 29.00 ( 206) 2032315 H14B S01035 Koleczko Bartosz 30.00 ( 210) 2032312 H35B S01001 Mastela Rafal 31.00 ( 205) 2032320 H12C S01036 Koleczko Blazej 50.00 ( 204) 2032321 H16B S01015 Borgiel Jaroslaw 56.00

S03 UKS Sparta Czyzowice

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 202) 2028215 H35B S03 Jurczyk Piotr 22.00 ( 201) 889265 H21B S03001 Jurczyk Tomasz 26.00 ( 199) 2028220 H16B S03018 Jurczyk Maciej 43.00 ( 200) 2028219 D14B S03017 Jurczyk Marta 48.00

S22 MUKS Gliwice

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 136) 222893 H55B S22 Wysocki Andrzej 3.00 ( 135) 424267 H20B S22022 Jaroszek Radoslaw 7.00 ( 131) 435239 H50B S22032 Czerkawski Waclaw 15.00 ( 130) 2036945 D50B S22031 Czerkawska Urszula 18.00 ( 133) 428768 H35B S22030 Dzik Miroslaw 33.00 ( 134) 607807 H16B S22035 Jaroszek Jakub 39.00 ( 132) 428767 D16B S22033 Dzik Justyna 40.00

S28 UKS Kometa

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 159) 222889 P S28 Wysocka Olga 0.00 ( 157) 886619 D55B S28070 Wysocka Jolanta 10.00 ( 158) 886617 D21B S28008 Wysocka Malwina 21.00

S51 UKS Reflex Sekcja BnO

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 178) 886320 D21B S51047 Kasza Izabela 27.00 ( 183) 1972223 H35B S51100 Porada Robert 28.00 ( 177) 889171 H14B S51079 Kasza Jan 31.00 ( 175) 2028216 H14B S51117 Filusz Patryk 33.00 ( 181) 2048164 D14B S51113 Krawczyk Anna 39.00 ( 179) 2043892 D14B S51115 Konopacka Martyna 41.00 ( 176) 1966318 H45B S51108 Forystek Jozef 45.00 ( 180) 886623 D14B S51112 Kowalska Agata 52.00 ( 182) 2048163 D14B S51120 Piecha Agnieszka 54.00 ( 185) 2023847 H16B S51109 Zwyrtek Kacper 57.00 ( 184) 2043887 D16B S51101 Strymecka Nikola 60.00

SBK KOB Start Blansko

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 194) 8896882 P SBK9999 Vacková Eva 0.00 neregistro ( 277) 7770000 H21B SBK7540 Kasal Vít 25.00

SBR SKOB Bruntál

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 278) 410731 D35B SBR7750 Vlachová Dita 14.00 ( 270) 51909 H40B SBR6601 Sklenář Josef 15.00 ( 275) 307332 H21B SBR9501 Sklenář Martin 31.00

SCP OK Sparta Praha

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 2) 51561 H21B SCP8003 Dubec Pavel 19.00

SKM KOB Směr Kroměříž

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 44) 7905090 H21B SKM8014 Stachoň Zdeněk 23.00

SOP OOB TJ Slezan Opava

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 43) 446344 D60B SOP4851 Suchánková Libuše 5.00

SSU SK Severka Šumperk

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 58) 2032169 D40B SSU6951 Kašparová Ivana 1.00 ( 60) 2058520 D18B SSU9661 Kašparová Zuzana 6.00 ( 61) 2032188 D18B SSU9666 Machusová Karolína 9.00 ( 57) 6710 H40B SSU7004 Kašpar Jaroslav 20.00 ( 59) 6713 H14B SSU9911 Kašpar Petr 34.00

STE SK SKI-OB Šternberk

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 50) 52517 H65B STE4801 Sklenář Antonín 22.00

TRI TJ TŽ Třinec

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 45) 7861 P TRI7700 Kovařík Martin 0.00 ( 48) 49382 HDR TRI0400 Kovařík Tomáš 0.00 ( 47) 8651 D40B TRI6950 Kovaříková Mária 4.00 ( 324) 232620 D16B TRI9751 Tesařová Jana 47.00 ( 46) 53176 H12C TRI0101 Kovařík Martin 51.00

UOL SK UP Olomouc

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 21) 2045207 P UOL7899 Smékalová Jana 0.00 neregistro ( 25) 301263 HDR UOL0650 Kopecká Nela 0.00 ( 36) 52730 D55B UOL5852 Špacírová Danuše 11.00 ( 24) 2044889 H35B UOL7800 Kopecký David 25.00 ( 41) 52476 D45B UOL6653 Šimková Hana 26.00 ( 4) 500587 H21B UOL8805 Špacír Jan 27.00 ( 8) 886282 H35B UOL7503 Smékal David 32.00 ( 29) 681853 H35B UOL7500 Binar Robert 35.00 ( 40) 52733 H45B UOL6503 Šimek Roman 37.00 ( 10) 2020729 D10C UOL0451 Smékalová Karolína 44.00 ( 30) 1398997 D10C UOL0452 Binarová Adéla 46.00 ( 9) 2020728 D10C UOL0450 Smékalová Viktorie 50.00 ( 42) 52729 H12C UOL0104 Šimek Štěpán 56.00

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 27) 301225 H10C VRB0303 Peňáz Vojtěch 40.00 ( 26) 51952 H10C VRB0313 Peňáz Radek 42.00

W00 Indywidualnie Warszawa

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 76) 412128 H55B W00001 Olbrycht Janusz 9.00 ( 75) 412377 D55B W00002 Olbrycht Anna 12.00

W03 PUKS Mlode Orly

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 142) 2023845 H20B W03004 Szmulkowski Adam 1.00 ( 139) 2007556 H20B W03032 Dudek Wojciech 3.00 ( 140) 981854 H21B W03031 Galicz Karol 10.00 ( 141) 2023848 D20B W03021 Kubicka Zuzanna 18.00 ( 143) 1396729 D16B W03027 Wanczyk Zuzanna 49.00

W22 OK! Sport

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 289) 1399038 H45B W22 Pedowski Wojciech 36.00

W81 UKS OSiR

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 174) 2023842 H20B W81010 Owczarek Rafal 5.00

W87 UNTS

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 223) 412496 HDR W87 Mianowska Tosia 0.00 ( 215) 899030 H18B W87036 Anc Kamil 2.00 ( 217) 871977 D35B W87081 Biolik Agnieszka 13.00 ( 221) 895014 D21B W87009 Kolosinska Jolanta 17.00 ( 219) 770327 H35B W87 Biolik Grzegorz 30.00 ( 225) 886681 D21B W87187 Piastrouskaya Viyaleta 30.00 ( 222) 981642 H21B W87090 Marchuk Ilya 32.00 ( 280) 505081 D21B W87028 Szlendak Joanna 33.00 ( 218) 981644 H10C W87080 Biolik Emil 39.00 ( 224) 899027 H16B W87002 Mossakowski Wojciech 42.00 ( 227) 886670 H16B W87044 Sotniczuk Piotr 44.00 ( 228) 9200094 H16B W87034 Wolowczyk Michal 47.00 ( 226) 886674 H16B W87089 Rutka Jan 52.00 ( 216) 886680 D16B W87101 Antonowicz Anna-Maria 58.00

W97 UKS Saper

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 186) 7000184 H45B W97029 Wiejacki Janusz 39.00

ZBM SK Žabovřesky Brno

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 54) 7906090 D21B ZBM8451 Stachoňová Barbara 28.00 ( 53) 976000 H21B ZBM7609 Pátek Richard 30.00

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

31.05.2013 MUNA 2013 – sprint
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 6) 331514 D14B ZLH0051 Novotná Tereza 37.00 ( 7) 2020722 H10C ZLH0301 Novotný Erik 46.00


Správce stránek, hosting - Bc. Ondřej Pavlík