31.5. – 2.6.2013

Lista startowa – sobota (kategorie)

Kategorie D10C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m,  7 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1392586 Szczuka Martyna O47 C 0 = 11:00:00 53003 Šneiderová Daniela ASU 0398 C 3 = 11:03:00 ? Černochová Michaela PLU 0351 C 6 = 11:06:00 446430 Knyplová Tereza KSU 0464 C 9 = 11:09:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 12 = 11:12:00 ......................... VAK C 15 = 11:15:00 2058487 Tesařová Tereza KSU 0393 C 18 = 11:18:00 52482 Hartmannová Anna PLU 0354 C 21 = 11:21:00 446415 Bartošová Anna KSU 0474 C 24 = 11:24:00 2035719 Neumannová Kristýna STE 0550 C 27 = 11:27:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 30 = 11:30:00 ? Švecová Šárka PLU 0352 C 33 = 11:33:00 ......................... VAK C 36 = 11:36:00 ? Staňková Monika PLU 0353 C 39 = 11:39:00 446428 Skoumalová Petra KSU 0484 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 45 = 11:45:00 443076 Šánová Julie KSU 0494 C 48 = 11:48:00 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 51 = 11:51:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 54 = 11:54:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 C 57 = 11:57:00 446409 Hegedüšová Viktorie KSU 0353 C 60 = 12:00:00 1394737 Pietrasz Martyna O47 C 63 = 12:03:00 446447 Heclová Marie KSU 0454 C 66 = 12:06:00 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 C 69 = 12:09:00 428771 Ogrodnik Magdalena O49 C 72 = 12:12:00 ......................... VAK C 75 = 12:15:00 428764 Kolakowska Weronika O49 C 78 = 12:18:00 ......................... VAK C 81 = 12:21:00

Kategorie D12C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení     0 m,  4 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 11:11:00 2056310 Plášková Anna LCE 0152 B 16 = 11:16:00 2036954 Kliszcz Daria O49 C 21 = 11:21:00 52523 Skoupá Vendula STE 0152 C 26 = 11:26:00 2036950 Olesniewicz Karolina O49 C 31 = 11:31:00 ? Fergusonová Nikola PLU 0250 C 36 = 11:36:00 1392571 Szwinge Oliwia O49 C 41 = 11:41:00 2027230 Smolková Sabina STE 0250 C 46 = 11:46:00 1392573 Konieczny Karolina O49 C 51 = 11:51:00 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 56 = 11:56:00 1394736 Gidel Zuzanna O49 C 61 = 12:01:00 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C 66 = 12:06:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 C 71 = 12:11:00 2036955 Czekala Oliwia O49 C 76 = 12:16:00 425425 Golová Tereza VIC 0162 C 81 = 12:21:00 2035722 Marková Ema STE 0252 C 86 = 12:26:00 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C 91 = 12:31:00 428247 Hálková Eliška UOL 0156 B 96 = 12:36:00 1394744 Lakomska Aleksandra O49 C 101 = 12:41:00 ......................... VAK C 106 = 12:46:00

Kategorie D14B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m,  7 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 11:04:00 2043892 Konopacka Martyna S51 115 C 8 = 11:08:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 B 12 = 11:12:00 428757 Kopa Claudia O49 C 16 = 11:16:00 438047 Odehnalová Klára ABM 9956 A 20 = 11:20:00 515149 Hájková Lenka AOP 0050 B 24 = 11:24:00 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 B 28 = 11:28:00 2048164 Krawczyk Anna S51 113 C 32 = 11:32:00 114 Kratochvílová Anežka ZBM 9954 B 36 = 11:36:00 416068 Šabršulová Natálie LCE 0054 C 40 = 11:40:00 232865 Grycová Kateřina TBM 0058 B 44 = 11:44:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 B 48 = 11:48:00 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 B 52 = 11:52:00 ......................... VAK C 56 = 11:56:00 52695 Ressová Tereza LCE 0052 B 60 = 12:00:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 B 64 = 12:04:00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 B 68 = 12:08:00 433088 Müllerová Erika OTK 0050 C 72 = 12:12:00 428742 Koltun Maja O49 C 76 = 12:16:00 52687 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 80 = 12:20:00 428741 Paterok Estera O49 C 84 = 12:24:00 ......................... VAK C 88 = 12:28:00 2037510 Ozga Barbara O47 C 92 = 12:32:00 2028219 Jurczyk Marta S03 017 C 96 = 12:36:00 2048163 Piecha Agnieszka S51 120 C 100 = 12:40:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 104 = 12:44:00 ......................... VAK C 108 = 12:48:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 112 = 12:52:00 1394893 Wdowczyk Piotr 100 C 116 = 12:56:00 428747 Kopietz Malgorzata O49 C 120 = 13:00:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 B 124 = 13:04:00 ? Witkowska Natalia 100 C 128 = 13:08:00 2053617 Wierzba Wiktoria D93 111 C 132 = 13:12:00 886623 Kowalska Agata S51 112 C 136 = 13:16:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 140 = 13:20:00 428753 Lukaszynska Victoria O49 C 144 = 13:24:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 B 148 = 13:28:00 2037504 Sulikowska Weronika O49 C 152 = 13:32:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 156 = 13:36:00 51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 160 = 13:40:00 1392578 Goscinska Adrianna O47 C 164 = 13:44:00

Kategorie D14C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení     0 m,  5 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2053576 Pukyšová Anežka KSU 9999 C 10 = 11:10:00 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 B 16 = 11:16:00 2035727 Konečná Adéla UOL 0050 C 22 = 11:22:00 ......................... VAK C 28 = 11:28:00

Kategorie D16B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení     0 m,  9 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2016943 Bonat Julia S00 C 0 = 11:00:00 1396729 Wanczyk Zuzanna W03 027 C 4 = 11:04:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 8 = 11:08:00 416067 Šomanová Anna LCE 9855 C 12 = 11:12:00 886321 Sobas Aleksandra K30 098 C 16 = 11:16:00 505004 Kazmierczak Marzena E75 016 C 20 = 11:20:00 425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 24 = 11:24:00 219518 Olszanska Maja NNN C 28 = 11:28:00 895244 Lech Zuzanna E75 102 C 32 = 11:32:00 1401455 Sembratowicz Teresa D95 105 C 36 = 11:36:00 433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 B 40 = 11:40:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 44 = 11:44:00 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 48 = 11:48:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 52 = 11:52:00 2043887 Strymecka Nikola S51 101 C 56 = 11:56:00 886347 Wzietek Barbara K48 020 C 60 = 12:00:00 2016192 Dopierala Romana P35 052 C 64 = 12:04:00 886350 Legiec Roksana K48 011 C 68 = 12:08:00 1603311 Tomaszczyk Angelika O47 C 72 = 12:12:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 76 = 12:16:00 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 80 = 12:20:00 886337 Bugaj Katarzyna K30 C 84 = 12:24:00 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 B 88 = 12:28:00 1394733 Mikulska Ewelina O47 C 92 = 12:32:00 232620 Tesařová Jana TRI 9751 A 96 = 12:36:00 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 B 100 = 12:40:00 1401454 Madra Paulina D95 103 C 104 = 12:44:00 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 C 108 = 12:48:00 2042513 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 112 = 12:52:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 116 = 12:56:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 120 = 13:00:00 7200162 Filipowska Aleksandra E75 101 C 124 = 13:04:00 505098 Zieba Emilia D95 107 C 128 = 13:08:00 53721 Koporová Lenka ZBM 9753 B 132 = 13:12:00 2020727 Hanousková Renata LCE 9852 B 136 = 13:16:00 886680 Antonowicz Anna-Maria W87 101 C 140 = 13:20:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 144 = 13:24:00 895002 Grobelna Kamila D95 101 C 148 = 13:28:00 1392574 Olesniewicz Paulina O47 C 152 = 13:32:00 428767 Dzik Justyna S22 033 C 156 = 13:36:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 160 = 13:40:00 ......................... VAK C 164 = 13:44:00

Kategorie D16C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení     0 m,  6 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00 ? Paličková Agáta UOL 9750 C 9 = 11:09:00 436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 15 = 11:15:00 53668 Jílková Veronika KSU 9889 C 21 = 11:21:00 2051477 Skoumalová Barbora UOL 9851 C 27 = 11:27:00 2053582 Habigerová Jana KSU 9888 C 33 = 11:33:00

Kategorie D18B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení     0 m, 11 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032188 Machusová Karolína SSU 9666 A 0 = 11:00:00 2028217 Jankowska Joanna D93 010 C 5 = 11:05:00 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 A 10 = 11:10:00 7200167 Bialkowska Aneta E75 081 C 15 = 11:15:00 553467 Matyba Anna P35 066 C 20 = 11:20:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 25 = 11:25:00 416152 Fukalová Martina AOV 9550 B 30 = 11:30:00 2058520 Kašparová Zuzana SSU 9661 B 35 = 11:35:00 416087 Končáková Klára LCE 9555 B 40 = 11:40:00 7200166 Banas Agnieszka E75 093 C 45 = 11:45:00 886656 Morawska Maja G17 005 C 50 = 11:50:00 412599 Magierska Zuzanna E75 117 C 55 = 11:55:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 65 = 12:05:00 1602631 Grulichová Lucie ASU 9677 B 70 = 12:10:00 ......................... VAK C 75 = 12:15:00

Kategorie D18C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení     0 m,  9 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 77 = 12:17:00 ......................... VAK C 83 = 12:23:00

Kategorie D20B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení     0 m, 11 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887239 Bartczak Natalia E75 020 C 90 = 12:30:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 95 = 12:35:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 100 = 12:40:00 895243 Kolesnikova Anastasia K30 C 105 = 12:45:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 110 = 12:50:00 ......................... VAK C 115 = 12:55:00 8849 Vítková Lucie PTI 9474 B 120 = 13:00:00 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 B 125 = 13:05:00 253367 Hauerlandová Natálie LCE 9851 B 130 = 13:10:00 2023848 Kubicka Zuzanna W03 021 C 135 = 13:15:00 1436949 Haltof Ewa K30 C 140 = 13:20:00 889173 Donczew Anna D95 015 C 145 = 13:25:00

Kategorie D21B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  8.40 km, převýšení     0 m, 14 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
ČERVENÁ SKUPINA-------------------------------------------- 502209 Morawska Anna G17 007 C 2 = 11:02:00 895234 Faron Paulina K30 022 C 7 = 11:07:00 886318 Wicha Malgorzata K30 090 C 12 = 11:12:00 553469 Lajn Daria E71 002 C 17 = 11:17:00 895014 Kolosinska Jolanta W87 009 C 22 = 11:22:00 553466 Pabich Maria E71 006 C 27 = 11:27:00 504409 Gajda Monika W87 001 C 32 = 11:32:00 ČERVENÁ SKUPINA-------------------------------------------- 7200171 Gwozdz Ewa E75 026 C 37 = 11:37:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 42 = 11:42:00 5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 47 = 11:47:00 ? Kaseja Lucja E20 C 52 = 11:52:00 53339 Slováčková Věra TZL 8181 C 57 = 11:57:00 2017992 Lubak Kamila D95 060 C 62 = 12:02:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 67 = 12:07:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 72 = 12:12:00 2034196 Gorska Kinga N61 021 C 77 = 12:17:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 82 = 12:22:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 87 = 12:27:00 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 92 = 12:32:00 53278 Gallo Martina AOP 7951 C 97 = 12:37:00 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 102 = 12:42:00 7906090 Stachoňová Barbara ZBM 8451 C 107 = 12:47:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 112 = 12:52:00 ......................... VAK C 117 = 12:57:00 886681 Piastrouskaya Viyaleta W87 187 C 122 = 13:02:00 2016466 Koziolek Julia D95 017 C 127 = 13:07:00 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 R 132 = 13:12:00 842661 Dyzio Katarzyna K30 020 C 137 = 13:17:00 505081 Szlendak Joanna W87 028 C 142 = 13:22:00 886320 Kasza Izabela S51 047 C 147 = 13:27:00 2016467 Szubka Barbara D95 058 C 152 = 13:32:00 886617 Wysocka Malwina S28 008 C 157 = 13:37:00

Kategorie D21C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení     0 m, 11 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032130 Macková Petra LCE 8560 C 9 = 11:09:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 A 15 = 11:15:00 52646 Kozlíková Veronika KRN 7753 C 21 = 11:21:00 ......................... VAK C 27 = 11:27:00 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C 33 = 11:33:00 52637 Bohunská Monika KRN 9151 C 39 = 11:39:00 49388 Válková Zuzana SOP 8852 C 45 = 11:45:00 410788 Schejbalová Karina SCP C 51 = 11:51:00

Kategorie D35B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení     0 m, 10 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 11 = 11:11:00 871977 Biolik Agnieszka W87 081 C 17 = 11:17:00 426333 Rydlová Jana VIC 7752 C 23 = 11:23:00 ......................... VAK C 29 = 11:29:00 49494 Krasnokutská Magda AOP 7452 C 35 = 11:35:00 52502 Janků Renata STE 7251 C 41 = 11:41:00 412171 Wolek Ewa W87 003 C 47 = 11:47:00 1401460 Wlodarczyk Anna Maria D93 060 C 53 = 11:53:00

Kategorie D35C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení     0 m,  9 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C 3 = 11:03:00 2049585 Binarová Jitka UOL 7751 C 8 = 11:08:00 49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 13 = 11:13:00 52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 18 = 11:18:00 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 23 = 11:23:00 421852 Slavíčková Katka OOL 6955 C 28 = 11:28:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 33 = 11:33:00 361997 Jeřábková Jana UOL 6954 C 38 = 11:38:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 43 = 11:43:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 48 = 11:48:00 ......................... VAK C 53 = 11:53:00 ......................... VAK C 58 = 11:58:00 52532 Maťátková Marcela STE 7159 C 63 = 12:03:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 68 = 12:08:00 2027233 Švancárová Helena KSU 7252 C 73 = 12:13:00 436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 78 = 12:18:00 2058462 Tomanková Martina KSU 7552 C 83 = 12:23:00 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 88 = 12:28:00 416168 Valíková Petra AOP 7351 C 93 = 12:33:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 98 = 12:38:00 49418 Štáblová Michaela KSU 7787 C 103 = 12:43:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 108 = 12:48:00 ......................... VAK C 113 = 12:53:00

Kategorie D40B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení     0 m, 11 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 2 = 11:02:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 10 = 11:10:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 18 = 11:18:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 26 = 11:26:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 42 = 11:42:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 50 = 11:50:00 49464 Zobaníková Vladimíra RAD 6850 C 58 = 11:58:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 66 = 12:06:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 74 = 12:14:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 82 = 12:22:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 90 = 12:30:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 98 = 12:38:00 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 106 = 12:46:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 114 = 12:54:00 ......................... VAK C 122 = 13:02:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 130 = 13:10:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 138 = 13:18:00

Kategorie D45B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení     0 m, 10 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 11:20:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 25 = 11:25:00 ? Kurzyp Anna 100 C 30 = 11:30:00 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 35 = 11:35:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 40 = 11:40:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 45 = 11:45:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 50 = 11:50:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 55 = 11:55:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00 416155 Jelínková Jana TZL 6556 C 65 = 12:05:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 70 = 12:10:00

Kategorie D45C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m,  7 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 6 = 11:06:00 52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 14 = 11:14:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 22 = 11:22:00 52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 30 = 11:30:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 38 = 11:38:00 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 46 = 11:46:00 52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C 54 = 11:54:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 62 = 12:02:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 70 = 12:10:00 352310 Žaloudíková Marie KRN 6451 C 78 = 12:18:00 ......................... VAK C 86 = 12:26:00

Kategorie D50B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení     0 m,  9 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
886657 Morawska Irena G17 003 C 118 = 12:58:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 123 = 13:03:00 ......................... VAK C 128 = 13:08:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 133 = 13:13:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 138 = 13:18:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 143 = 13:23:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 148 = 13:28:00 2036945 Czerkawska Urszula S22 031 C 153 = 13:33:00

Kategorie D55B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení     0 m,  6 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 81 = 12:21:00 412377 Olbrycht Anna W00 002 C 87 = 12:27:00 886619 Wysocka Jolanta S28 070 C 93 = 12:33:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 99 = 12:39:00 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 105 = 12:45:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 111 = 12:51:00 ? Bucholc Teresa 100 C 117 = 12:57:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 123 = 13:03:00

Kategorie D55C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení     0 m,  5 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 145 = 13:25:00 52055 Tomanová Jana LBM 4955 C 151 = 13:31:00 ......................... VAK C 157 = 13:37:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 163 = 13:43:00

Kategorie D60B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení     0 m,  5 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52172 Grygarová Alena BOV 5251 C 11 = 11:11:00 52782 Mrkvicová Ludmila MOV 4951 C 17 = 11:17:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 23 = 11:23:00 ......................... VAK C 29 = 11:29:00

Kategorie D65B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m,  7 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 2 = 11:02:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 7 = 11:07:00 9576 Stará Pavla BOV 4251 C 12 = 11:12:00 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 17 = 11:17:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 22 = 11:22:00 ......................... VAK C 27 = 11:27:00

Kategorie H10C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m,  7 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 90 = 12:30:00 2037507 Mytych Jakub O47 C 93 = 12:33:00 2035728 Janků Martin STE 0404 C 96 = 12:36:00 51952 Peňáz Radek VRB 0313 C 99 = 12:39:00 219537 Cych Mikolaj NNN C 102 = 12:42:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 105 = 12:45:00 2051506 Otruba František PLU 0501 C 108 = 12:48:00 981644 Biolik Emil W87 080 C 111 = 12:51:00 ? Černoch Martin PLU 0500 C 114 = 12:54:00 1392572 Kedziora Rafal O47 C 117 = 12:57:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 120 = 13:00:00 2053547 Stryk Štěpán KSU 0306 C 123 = 13:03:00 53112 Štoudek Martin ASU 0448 C 126 = 13:06:00 ? Novák Rostislav PLU 0300 C 129 = 13:09:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 C 132 = 13:12:00 219503 Cych Maksymilan NNN C 135 = 13:15:00 446448 Pavelka Ondřej KSU 0404 C 138 = 13:18:00 301225 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 141 = 13:21:00 ......................... VAK C 144 = 13:24:00

Kategorie H12C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení     0 m,  5 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2058481 Krč Matěj KSU 0101 C 0 = 11:00:00 2027218 Světnický František STE 0204 C 5 = 11:05:00 53353 Kundrata Jan JZL 0201 C 10 = 11:10:00 2027241 Neumann David STE 0101 C 15 = 11:15:00 1394743 Hyla Damian O47 C 20 = 11:20:00 ? Maťátko Vojtěch STE 0102 C 25 = 11:25:00 301698 Beneš Jan ASU 0249 C 30 = 11:30:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 B 35 = 11:35:00 446426 Švec František KRN 0106 C 40 = 11:40:00 8581 Chovanec Václav TZL 0201 C 45 = 11:45:00 53176 Kovařík Martin TRI 0101 B 50 = 11:50:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 C 55 = 11:55:00 52665 Zobaník Radek RAD 0201 C 60 = 12:00:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 C 65 = 12:05:00 428765 Gidel Samuel O49 C 70 = 12:10:00 2053569 Valenta Mikuláš KSU 0107 C 75 = 12:15:00 1394739 Czapla Dawid O49 C 80 = 12:20:00 2058486 Hecl František KSU 0201 C 85 = 12:25:00 428755 Obstoj Piotr O49 C 90 = 12:30:00 421859 Petřivalský Bernat OOL 0203 C 95 = 12:35:00 920659 Plhal Jakub ASU 0222 C 100 = 12:40:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 105 = 12:45:00 51316 Valík Adam AOP 0301 C 110 = 12:50:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 115 = 12:55:00 428743 Maciolek Daniel O49 C 120 = 13:00:00 ? Čech Vít AOP 0302 C 125 = 13:05:00 2036949 Gojlo Jakub O47 C 130 = 13:10:00 ......................... VAK C 135 = 13:15:00 2056308 Šafář Martin KSU 0105 B 140 = 13:20:00 889280 Jelínek Jan AOP 0101 B 145 = 13:25:00 2051507 Hartmann Matouš PLU 0101 C 150 = 13:30:00 2032320 Koleczko Blazej S01 036 C 155 = 13:35:00 ......................... VAK C 160 = 13:40:00

Kategorie H14B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení     0 m,  9 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 49396 Filipek Sebastian TRI 0002 B 5 = 11:05:00 2053548 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 9 = 11:09:00 6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 13 = 11:13:00 682370 Horčička Vít UOL 9919 B 17 = 11:17:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 B 21 = 11:21:00 2036948 Obstoj Adam O49 C 25 = 11:25:00 2056281 Matoušek Matěj KSU 0005 B 29 = 11:29:00 ......................... VAK C 33 = 11:33:00 1369369 Byrczek Jan 100 C 37 = 11:37:00 52693 Kadleček Jan LCE 9906 B 41 = 11:41:00 49355 Holesz Sebastian TRI 9902 B 45 = 11:45:00 2028216 Filusz Patryk S51 117 C 49 = 11:49:00 ......................... VAK C 53 = 11:53:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 B 57 = 11:57:00 331753 Láznička Václav TZL 9901 B 61 = 12:01:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 65 = 12:05:00 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 B 69 = 12:09:00 ......................... VAK C 73 = 12:13:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 77 = 12:17:00 888627 Komenda Jan ZBM 9902 B 81 = 12:21:00 889171 Kasza Jan S51 079 C 85 = 12:25:00 246840 Vopařil Jan LCE 9911 B 89 = 12:29:00 53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 C 93 = 12:33:00 53565 Kroul Josef KSU 0044 B 97 = 12:37:00 2027244 Kubíček David MOV 0003 B 101 = 12:41:00 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 B 105 = 12:45:00 410331 Říčný Vojta ZBM 9903 B 109 = 12:49:00 2056276 Dostál Pavel KSU 9910 B 113 = 12:53:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 B 117 = 12:57:00 234537 Janečka Viktor JPV 9917 B 121 = 13:01:00 2056305 Ondráček Radek KSU 9933 B 125 = 13:05:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 129 = 13:09:00 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 B 133 = 13:13:00 433084 Zentrich Dušan OTK 0002 B 137 = 13:17:00 ......................... VAK C 141 = 13:21:00 433087 Müller Tomáš OTK 9901 C 145 = 13:25:00 1403424 Vavřík Tomáš LOV 0000 C 149 = 13:29:00 2032315 Koleczko Bartosz S01 035 C 153 = 13:33:00 ......................... VAK C 157 = 13:37:00

Kategorie H14C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení     0 m,  6 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 32 = 11:32:00 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C 37 = 11:37:00 446405 Tkáč Milan KRN 0005 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 47 = 11:47:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 52 = 11:52:00 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C 57 = 11:57:00 53670 Grulich Ondřej KSU 0049 C 62 = 12:02:00

Kategorie H16B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  7.00 km, převýšení     0 m, 10 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
886674 Rutka Jan W87 089 C 4 = 11:04:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 A 9 = 11:09:00 1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 B 14 = 11:14:00 2028220 Jurczyk Maciej S03 018 C 19 = 11:19:00 2023847 Zwyrtek Kacper S51 109 C 24 = 11:24:00 899027 Mossakowski Wojciech W87 002 C 29 = 11:29:00 502205 Lubak Mateusz D95 102 C 34 = 11:34:00 ? Swiech Mateusz E75 110 C 39 = 11:39:00 141474 Baran Jan K30 034 C 44 = 11:44:00 886348 Legiec Kamil K48 010 C 49 = 11:49:00 2025335 Šiška Petr TZL 9801 B 54 = 11:54:00 9200094 Wolowczyk Michal W87 034 C 59 = 11:59:00 53271 Konečný Daniel BBM 9702 B 64 = 12:04:00 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 69 = 12:09:00 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 74 = 12:14:00 889176 Okarma Jacek D95 104 C 79 = 12:19:00 1392576 Wrotny Mateusz O47 C 84 = 12:24:00 889320 Mikel David TZL 9703 A 89 = 12:29:00 ......................... VAK C 94 = 12:34:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 B 99 = 12:39:00 331262 Drozd Michal BBM 9701 B 104 = 12:44:00 888962 Pryjma Fryderyk S00 C 109 = 12:49:00 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 B 114 = 12:54:00 2032321 Borgiel Jaroslaw S01 015 C 119 = 12:59:00 ......................... VAK C 124 = 13:04:00 887007 Biederman Marcin K30 093 C 129 = 13:09:00 ......................... VAK C 134 = 13:14:00 53354 Podmolík Josef TZL 9701 A 139 = 13:19:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 144 = 13:24:00 889180 Becmer Damian D95 084 C 149 = 13:29:00 607807 Jaroszek Jakub S22 035 C 154 = 13:34:00 1394740 Bielka Pawel O47 C 159 = 13:39:00 895254 Zuchmanski Przemyslaw E75 114 C 164 = 13:44:00 886670 Sotniczuk Piotr W87 044 C 169 = 13:49:00 1401479 Sosenko Szymon D95 106 C 174 = 13:54:00

Kategorie H16C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení     0 m,  7 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 C 146 = 13:26:00 2051499 Mazanec Jakub UOL 9800 C 154 = 13:34:00 446419 Knypl Jaroslav KSU 9707 C 162 = 13:42:00 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C 170 = 13:50:00

Kategorie H18B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  9.00 km, převýšení     0 m, 18 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887249 Palka Szymon E75 011 C 21 = 11:21:00 2035193 Deptulski Mateusz G14 084 C 27 = 11:27:00 899030 Anc Kamil W87 036 C 33 = 11:33:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 A 39 = 11:39:00 889183 Podsiadly Mateusz D95 076 C 45 = 11:45:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 51 = 11:51:00 1302766 Burkart David VIC 9602 B 57 = 11:57:00 7200176 Dzioba Mateusz D93 012 C 63 = 12:03:00 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 69 = 12:09:00 895237 Garbacik Michal K30 089 C 75 = 12:15:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 81 = 12:21:00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 B 87 = 12:27:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 93 = 12:33:00 889167 Kowalski Marcin P40 035 C 99 = 12:39:00 2045216 Dvorský Petr SKM 9601 A 105 = 12:45:00 502210 Skorupa Marek K30 092 C 111 = 12:51:00 2043883 Wisniewski Lukasz G14 030 C 117 = 12:57:00 ? Androsov Serhii K30 C 123 = 13:03:00 895232 Kaczocha Przemyslaw P35 051 C 129 = 13:09:00 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B 135 = 13:15:00 7200189 Nowak Maciej D93 030 C 141 = 13:21:00 1400446 Svačina Jan TZL 9501 B 147 = 13:27:00 ......................... VAK C 153 = 13:33:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 159 = 13:39:00 ......................... VAK C 165 = 13:45:00

Kategorie H18C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení     0 m, 12 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 11:05:00

Kategorie H20B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati 10.50 km, převýšení     0 m, 18 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253370 Zvoníček Josef SKM 9404 B 2 = 11:02:00 2023845 Szmulkowski Adam W03 004 C 8 = 11:08:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 14 = 11:14:00 1625050 Rohel Marek AOV 9401 C 20 = 11:20:00 2007556 Dudek Wojciech W03 032 C 26 = 11:26:00 ......................... VAK C 32 = 11:32:00 2016462 Ostoj Piotr D95 073 C 38 = 11:38:00 1390881 Niewiedziala Robert G14 016 C 44 = 11:44:00 2018699 Iwaszczyszyn Joachim D95 074 C 50 = 11:50:00 424267 Jaroszek Radoslaw S22 022 C 56 = 11:56:00 ......................... VAK C 62 = 12:02:00 2023842 Owczarek Rafal W81 010 C 68 = 12:08:00

Kategorie H21B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati 13.50 km, převýšení     0 m, 27 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
ČERVENÁ SKUPINA-------------------------------------------- 7200169 Podzinski Rafal E75 077 C 0 = 11:00:00 981854 Galicz Karol W03 031 C 2 = 11:02:00 842653 Wenslaw Mateusz G17 094 C 4 = 11:04:00 504042 Kowalski Wojciech D95 033 C 6 = 11:06:00 1011992 Dutkowski Mikolaj P35 015 C 8 = 11:08:00 553471 Pawlak Bartosz D69 001 C 10 = 11:10:00 504415 Jasinski Maciej D95 090 C 12 = 11:12:00 504052 Dwojak Wojciech D95 098 C 14 = 11:14:00 ČERVENÁ SKUPINA-------------------------------------------- 51933 Peths Jan KRN 8101 C 16 = 11:16:00 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 C 18 = 11:18:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 20 = 11:20:00 7905090 Stachoň Zdeněk SKM 8014 C 22 = 11:22:00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 24 = 11:24:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 26 = 11:26:00 995852 Hanslian David LCE 7835 R 28 = 11:28:00 2048145 Okon Przemyslaw E70 005 C 30 = 11:30:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 32 = 11:32:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 34 = 11:34:00 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 36 = 11:36:00 920699 Zbranek Roman ASU 8808 E 38 = 11:38:00 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 40 = 11:40:00 504401 Olech Przemyslaw G14 055 C 42 = 11:42:00 681864 Schäfer Jan TZL 9301 A 44 = 11:44:00 232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 46 = 11:46:00 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 48 = 11:48:00 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 50 = 11:50:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 A 52 = 11:52:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 54 = 11:54:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 56 = 11:56:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 58 = 11:58:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 60 = 12:00:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 62 = 12:02:00 7770000 Kasal Vít SBK 7540 C 64 = 12:04:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 66 = 12:06:00 52085 Yarmiev Artur ZBM 8800 C 68 = 12:08:00 52765 Válka Jan SOP 7811 C 70 = 12:10:00 895235 Charuba Lukasz E75 063 C 72 = 12:12:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 74 = 12:14:00 887157 Hadač Miroslav AOP 6501 C 76 = 12:16:00 1401464 Bzdawski Maciej 100 C 78 = 12:18:00 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 80 = 12:20:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 82 = 12:22:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 84 = 12:24:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 86 = 12:26:00 886682 Grabowski Maciej W87 077 C 88 = 12:28:00 889265 Jurczyk Tomasz S03 001 C 90 = 12:30:00 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 C 92 = 12:32:00 7636363 Kaseja Jan E20 C 94 = 12:34:00 1395205 Terpai Dmytro W87 087 C 96 = 12:36:00 886327 Lubkiewicz Tomasz K30 002 C 98 = 12:38:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 100 = 12:40:00 1399033 Lisowski Przemyslaw D92 031 C 102 = 12:42:00 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 104 = 12:44:00 886310 Pabich Tomasz E71 005 C 106 = 12:46:00 224905 Šincl Jiří ASU 9446 A 108 = 12:48:00 ......................... VAK C 110 = 12:50:00 53534 Žaloudík Jiří LOV 8601 C 112 = 12:52:00 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 114 = 12:54:00 887216 Pabich Mariusz G20 C 116 = 12:56:00 1431999 Hajdas Przemyslaw D95 072 C 118 = 12:58:00 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 120 = 13:00:00 981642 Marchuk Ilya W87 090 C 122 = 13:02:00 515116 Navrátil Marek KYL 7100 C 124 = 13:04:00 8881 Vlach Jiří AOV 7900 C 126 = 13:06:00 ? Cieslik Marcin 100 C 128 = 13:08:00 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 130 = 13:10:00 920666 Navrátil Tomáš ASU 8817 C 132 = 13:12:00 1207404 Nývlt Petr SNA 8004 C 134 = 13:14:00 51561 Dubec Pavel SCP 8003 C 136 = 13:16:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 138 = 13:18:00 301233 Velička Jan VRB 8504 C 140 = 13:20:00 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 142 = 13:22:00 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C 144 = 13:24:00 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 146 = 13:26:00 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 148 = 13:28:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 150 = 13:30:00 682377 Bencúr Juraj LCE 7701 C 152 = 13:32:00 51501 Benroth Jakub TZL 9002 C 154 = 13:34:00 2048144 Piekielny Mariusz E70 005 C 156 = 13:36:00

Kategorie H21C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  9.00 km, převýšení     0 m, 18 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232323 Pietraszek Martin OOP 8100 C 3 = 11:03:00 52429 Jirka Jakub VPM 7905 C 9 = 11:09:00

Kategorie H21K

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení     0 m, 12 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8648 Kozelský Miroslav KRN 7801 C 35 = 11:35:00 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 41 = 11:41:00 52410 Špičák František CEL 8039 C 47 = 11:47:00 ? Melcher Ota PLU 8001 C 53 = 11:53:00 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 59 = 11:59:00 52490 Matyšek Radoslav PLU 8007 C 65 = 12:05:00 ......................... VAK C 71 = 12:11:00

Kategorie H35B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  9.50 km, převýšení     0 m, 17 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 52683 Škoda František LCE 7439 C 7 = 11:07:00 2032312 Mastela Rafal S01 001 C 13 = 11:13:00 436969 Šuráň René LCE 7034 C 19 = 11:19:00 889258 Zagdanski Andzej F49 045 C 25 = 11:25:00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 31 = 11:31:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 37 = 11:37:00 ? Balmowski Radoslaw 100 C 43 = 11:43:00 1973124 Forystek Marek K30 C 49 = 11:49:00 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 55 = 11:55:00 53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 61 = 12:01:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 67 = 12:07:00 8715 Jelínek Jan AOP 6401 C 73 = 12:13:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 79 = 12:19:00 770327 Biolik Grzegorz W87 C 85 = 12:25:00 2032328 Masny Krzysztof S01 041 C 91 = 12:31:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 97 = 12:37:00 ......................... VAK C 103 = 12:43:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 109 = 12:49:00 2032326 Koleczko Lukasz S01 033 C 115 = 12:55:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 121 = 13:01:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 127 = 13:07:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 133 = 13:13:00 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 139 = 13:19:00 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 145 = 13:25:00 ......................... VAK C 151 = 13:31:00 436448 Hálek Jan UOL 7000 C 157 = 13:37:00 428768 Dzik Miroslaw S22 030 C 163 = 13:43:00 2028215 Jurczyk Piotr S03 C 169 = 13:49:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 175 = 13:55:00 1972223 Porada Robert S51 100 C 181 = 14:01:00 980374 Valík Luděk AOP 7101 C 187 = 14:07:00

Kategorie H35C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení     0 m, 12 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 11 = 11:11:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 16 = 11:16:00 ? Maňásek Josef 89C 7700 C 21 = 11:21:00 2058461 Matoušek Milan KSU 6701 C 26 = 11:26:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 31 = 11:31:00 682380 Horčička Petr UOL 7007 C 36 = 11:36:00 980364 Maťátko Miloslav STE 6703 C 41 = 11:41:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 46 = 11:46:00 ......................... VAK C 51 = 11:51:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 56 = 11:56:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 61 = 12:01:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 66 = 12:06:00 52573 Sita Vratislav SSU 7341 C 71 = 12:11:00 886275 Habiger Petr KSU 7001 C 76 = 12:16:00 ......................... VAK C 81 = 12:21:00

Kategorie H40B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  9.00 km, převýšení     0 m, 18 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
433082 Müller Libor OTK 7201 C 5 = 11:05:00 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 11 = 11:11:00 ? Witkowski Zbigniew 100 C 17 = 11:17:00 2035180 Plesinski Mariusz D92 034 C 23 = 11:23:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 29 = 11:29:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 35 = 11:35:00 ......................... VAK C 41 = 11:41:00 53369 Galík Svatopluk TZL 6301 C 47 = 11:47:00 ......................... VAK C 53 = 11:53:00 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 59 = 11:59:00 886687 Mianowski Rafal W87 078 C 65 = 12:05:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 71 = 12:11:00 886686 Staszak Artur W87 C 77 = 12:17:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 83 = 12:23:00 981645 Becmer Dariusz D95 083 C 89 = 12:29:00 53323 Zentrich David OTK 7101 C 95 = 12:35:00 332338 Popowski Jaroslaw W87 039 C 101 = 12:41:00 1010100 Cych Piotr D95 C 107 = 12:47:00

Kategorie H45B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  8.20 km, převýšení     0 m, 17 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1399038 Pedowski Wojciech W22 C 1 = 11:01:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 7 = 11:07:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 13 = 11:13:00 1966318 Forystek Jozef S51 108 C 19 = 11:19:00 895241 Moszkowicz Pawel K30 050 C 25 = 11:25:00 504031 Widziewicz Remigiusz D95 003 C 31 = 11:31:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 37 = 11:37:00 920658 Pavlík Radek ASU 6849 C 43 = 11:43:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 49 = 11:49:00 888961 Pryjma Tomasz S00 C 55 = 11:55:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 61 = 12:01:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 67 = 12:07:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 73 = 12:13:00 ? Kostka Petr MOV C 79 = 12:19:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 85 = 12:25:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 91 = 12:31:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 97 = 12:37:00 1396848 Hájek Martin KYL 6801 C 103 = 12:43:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 109 = 12:49:00 887093 Bartczak Jaroslaw N61 001 C 115 = 12:55:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 121 = 13:01:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 127 = 13:07:00 7000184 Wiejacki Janusz W97 029 C 133 = 13:13:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 139 = 13:19:00

Kategorie H45C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení     0 m, 11 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
342667 Slavíček Stanislav OOL 6708 C 7 = 11:07:00 52623 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 13 = 11:13:00 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C 19 = 11:19:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 25 = 11:25:00 7856 Czasch Petr SBR 6003 C 31 = 11:31:00 361946 Jeřábek Petr UOL 6702 C 37 = 11:37:00 52462 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 43 = 11:43:00 342524 Konečný Jiří OOL 6303 C 49 = 11:49:00 8828 Vítek Zbyněk PTI 6622 C 55 = 11:55:00 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 61 = 12:01:00 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 67 = 12:07:00 52478 Pernica Jiří UOL 6501 C 73 = 12:13:00 ......................... VAK C 79 = 12:19:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 85 = 12:25:00 52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 91 = 12:31:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 97 = 12:37:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 103 = 12:43:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 109 = 12:49:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 115 = 12:55:00

Kategorie H50B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení     0 m, 12 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 11:04:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 9 = 11:09:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 14 = 11:14:00 435239 Czerkawski Waclaw S22 032 C 19 = 11:19:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 24 = 11:24:00 8654 Prokop Lubomír TRI 6001 C 29 = 11:29:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 34 = 11:34:00 52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 39 = 11:39:00 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 44 = 11:44:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 49 = 11:49:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 54 = 11:54:00 887003 Hyjek Adam O47 C 59 = 11:59:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 64 = 12:04:00 1394734 Polewski Dariusz O47 C 69 = 12:09:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 74 = 12:14:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 79 = 12:19:00 500661 Morawski Pawel G17 004 C 84 = 12:24:00 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 89 = 12:29:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 94 = 12:34:00

Kategorie H55B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení     0 m, 12 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52747 Smolka Miloslav OOL 4901 C 86 = 12:26:00 412440 Malinowski Wiktoria E17 002 C 94 = 12:34:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 102 = 12:42:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 110 = 12:50:00 ......................... VAK C 118 = 12:58:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 126 = 13:06:00 222893 Wysocki Andrzej S22 C 134 = 13:14:00 895252 Krol Benedykt G14 001 C 142 = 13:22:00 899177 Guga Romuald D95 053 C 150 = 13:30:00 52556 Strachota Jaroslav ASU 5600 C 158 = 13:38:00 412128 Olbrycht Janusz W00 001 C 166 = 13:46:00

Kategorie H55C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení     0 m,  9 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 158 = 13:38:00 5585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 163 = 13:43:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 168 = 13:48:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 173 = 13:53:00 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 178 = 13:58:00 ......................... VAK C 183 = 14:03:00

Kategorie H60B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení     0 m,  7 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 6 = 11:06:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 14 = 11:14:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 22 = 11:22:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 30 = 11:30:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 38 = 11:38:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 46 = 11:46:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 54 = 11:54:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 62 = 12:02:00 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 70 = 12:10:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 78 = 12:18:00

Kategorie H65B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení     0 m,  7 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 124 = 13:04:00 9577 Stary Břetislav BOV 4402 C 129 = 13:09:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 134 = 13:14:00 64865 Mrkvica Miroslav MOV 4600 C 139 = 13:19:00 2053630 Bogulak Adam D93 096 C 144 = 13:24:00 2036341 Blimke Roman S00 C 149 = 13:29:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 154 = 13:34:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 159 = 13:39:00 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 164 = 13:44:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 169 = 13:49:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 174 = 13:54:00 52660 Vlach Oldřich BOV 4403 C 179 = 13:59:00 ......................... VAK C 184 = 14:04:00

Kategorie H65C

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení     0 m,  6 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 45 = 11:45:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 51 = 11:51:00 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 57 = 11:57:00 ......................... VAK C 63 = 12:03:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 69 = 12:09:00

Kategorie H70B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení     0 m,  6 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2043884 Lebek Henryk S00 003 C 135 = 13:15:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 141 = 13:21:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 147 = 13:27:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 153 = 13:33:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 159 = 13:39:00 ......................... VAK C 165 = 13:45:00

Kategorie H75B

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m,  7 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 67 = 12:07:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 72 = 12:12:00 54216 Bykowski Ryszard K00 001 C 77 = 12:17:00 52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 82 = 12:22:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 87 = 12:27:00 ......................... VAK C 92 = 12:32:00

Kategorie HD10N

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení     0 m,  7 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
446403 Tkáč Karel KRN 0406 C 24 = 11:24:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 29 = 11:29:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C 34 = 11:34:00 ? Tomanek Lukáš KSU 0502 C 39 = 11:39:00 446423 Sztefek Jiří KRN 0203 C 44 = 11:44:00 ? Říhová Barbora KRN 0454 C 49 = 11:49:00 ? Končáková Alžběta HLV 0200 C 54 = 11:54:00 428222 Švihelová Viktorie KRN 0353 C 59 = 11:59:00 ? Stryková Karolína KSU 0656 C 64 = 12:04:00 446325 Martínkévá Lenka KRN 0555 C 69 = 12:09:00 52512 Maťátko Václav STE 0500 C 74 = 12:14:00 ? Vlach Timik SBR 0501 C 79 = 12:19:00

Kategorie HDR

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení     0 m,  7 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ? Czasova Dítě SBR C 0 = 11:00:00 ? Czasova Dítě SBR C 0 = 11:00:00 428762 Dammfeld Adam O49 C 0 = 11:00:00 1394742 Hyla Natalia O47 C 0 = 11:00:00 889275 Jelínek Jakub AOP 0601 C 0 = 11:00:00 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 0 = 11:00:00 49382 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 0 = 11:00:00 206457 Kujová Vendula KAR 0550 C 0 = 11:00:00 ? Kurzyp Michal 100 C 0 = 11:00:00 428749 Majer Jagoda O47 C 0 = 11:00:00 446442 Martínková Eva KRN C 0 = 11:00:00 361823 Masny Tadek&Przemek S01 C 0 = 11:00:00 412496 Mianowska Tosia W87 C 0 = 11:00:00 51317 Navrátil Sam KYL 0500 C 0 = 11:00:00 ? Ondráček Viktor KSU 0600 C 0 = 11:00:00 ? Paloncý Jan KSU 0808 C 0 = 11:00:00 ? Polak Maciej 100 C 0 = 11:00:00 232530 Poruba Matěj OOP C 0 = 11:00:00 232358 Poruba Vojtěch OOP 0749 C 0 = 11:00:00 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 11:00:00 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 0 = 11:00:00 ? Stáreček Jan NNN C 0 = 11:00:00 426369 Světnický Antonín STE 0800 C 0 = 11:00:00 416715 Šneider Kvido ASU 0300 C 0 = 11:00:00

Kategorie P

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení     0 m,  6 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 433089 Bantová Martina OTK 7250 C 0 = 11:00:00 219152 Cych Ewa NNN C 0 = 11:00:00 2037509 Gajda Lukasz O48 C 0 = 11:00:00 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 0 = 11:00:00 502206 Grudziecka Aneta G14 C 0 = 11:00:00 428288 Jendřejková Anna KRN 0055 C 0 = 11:00:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 0 = 11:00:00 7861 Kovařík Martin TRI 7700 C 0 = 11:00:00 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 0 = 11:00:00 515156 Kuja Ivo KAR 7701 C 0 = 11:00:00 301265 Kujová Vladimíra KAR 7950 C 0 = 11:00:00 2049564 Marek Antonín STE 7501 C 0 = 11:00:00 8043 Minarčík Tomáš SCP C 0 = 11:00:00 1392579 Oleszek Maciej O49 C 0 = 11:00:00 682351 Otrusina David ABM 8201 C 0 = 11:00:00 682349 Otrusinová Olga ABM 8651 C 0 = 11:00:00 886291 Paloncý Pavel KSU 6349 C 0 = 11:00:00 436947 Peňáz Radek NNN C 0 = 11:00:00 361805 Pipiro Grazyna S01 065 C 0 = 11:00:00 361806 Pipiro Grzegorz S01 066 C 0 = 11:00:00 887004 Ratuszniak Adam O47 C 0 = 11:00:00 ? Schejbalová Kristina SCP C 0 = 11:00:00 428244 Sklenák Jiří KRN 0103 C 0 = 11:00:00 51954 Slavík Martin VRB 9505 C 0 = 11:00:00 ? Swiatkowska Bogumila D93 C 0 = 11:00:00 889688 Vacková Jana SBK 9999 C 0 = 11:00:00 8826 Vítková Miroslava PTI 6952 C 0 = 11:00:00 ? Wikierski Krzysztof 100 C 0 = 11:00:00 222889 Wysocka Olga S28 C 0 = 11:00:00 2027210 Zatloukalová Eva SSU 7050 C 0 = 11:00:00 52638 Žaloudík Jiří KRN 5809 C 0 = 11:00:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 0 = 11:00:00 51471 Šneider Miroslav ASU 7101 C 0 = 11:00:00 406938 Šneiderová Lucie ASU C 0 = 11:00:00

Kategorie ZMG

01.06.2013 Žebříček B – Morava – MUNA 2013
– startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení     0 m,  6 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00


Správce stránek, hosting - Bc. Ondřej Pavlík