31.5. – 2.6.2013

Lista startowa – sobota (kluby)

100 Indywidualnie

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 529) ? HDR 100 Kurzyp Michal 0.00 ( 530) ? HDR 100 Polak Maciej 0.00 ( 532) ? P 100 Wikierski Krzysztof 0.00 ( 534) ? H40B 100 Witkowski Zbigniew 17.00 ( 528) ? D45B 100 Kurzyp Anna 30.00 ( 526) 1369369 H14B 100 Byrczek Jan 37.00 ( 804) ? H35B 100 Balmowski Radoslaw 43.00 ( 797) 1401464 H21B 100 Bzdawski Maciej 78.00 ( 531) 1394893 D14B 100 Wdowczyk Piotr 116.00 ( 525) ? D55B 100 Bucholc Teresa 117.00 ( 527) ? H21B 100 Cieslik Marcin 128.00 ( 533) ? D14B 100 Witkowska Natalia 128.00

47C ASPV OA Šumperk

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 127) 52462 H45C 47C6100 Ženčák Jaroslav 43.00

89C TJ Švýcárna

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 449) ? H35C 89C7700 Maňásek Josef 21.00

ABM KOB Moira Brno

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 351) 682351 P ABM8201 Otrusina David 0.00 ( 352) 682349 P ABM8651 Otrusinová Olga 0.00 ( 353) 52013 D21C ABM9560 Otrusinová Jana 15.00 ( 354) 438047 D14B ABM9956 Odehnalová Klára 20.00 ( 350) 332950 D35C ABM7052 Odehnalová Kamila 48.00

ADA OOB TJ Spartak Adamov

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 72) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 102.00

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 497) 889275 HDR AOP0601 Jelínek Jakub 0.00 ( 499) 515149 D14B AOP0050 Hájková Lenka 24.00 ( 838) 436929 HD10N AOP0452 Klechová Karolína 29.00 ( 123) 8799 H12C AOP0201 Kostka Jiří 35.00 ( 498) 49494 D35B AOP7452 Krasnokutská Magda 35.00 ( 375) 52453 D40B AOP7151 Kostková Jana 42.00 ( 463) 331752 H14B AOP9900 Tesař Vojtěch 69.00 ( 495) 8715 H35B AOP6401 Jelínek Jan 73.00 ( 374) 52664 D40B AOP7052 Sedlářová Pavla 74.00 ( 25) 887157 H21B AOP6501 Hadač Miroslav 76.00 ( 21) 307338 H50B AOP6302 Sklenář Miroslav 79.00 ( 152) 428264 H21B AOP7402 Borunský Tomáš 82.00 ( 11) 52295 D21B AOP7251 Kašparová Šárka 87.00 ( 42) 416168 D35C AOP7351 Valíková Petra 93.00 ( 462) 352349 H45B AOP6702 Tesař Jiří 97.00 ( 503) 53278 D21B AOP7951 Gallo Martina 97.00 ( 109) 49421 D55B AOP5451 Řezníková Renáta 105.00 ( 494) 515407 D40B AOP7150 Hájková Jitka 106.00 ( 41) 51316 H12C AOP0301 Valík Adam 110.00 ( 40) 410105 H14B AOP0001 Valík Tomáš 117.00 ( 47) 2045206 D14B AOP9951 Čechová Klára 124.00 ( 777) ? H12C AOP0302 Čech Vít 125.00 ( 19) 887168 H35B AOP6301 Peřinka Jan 133.00 ( 496) 889280 H12C AOP0101 Jelínek Jan 145.00 ( 502) 889315 H70B AOP4201 Sedlář Vladimír 153.00 ( 500) 51321 D14B AOP0350 Hájková Lucie 160.00 ( 39) 980374 H35B AOP7101 Valík Luděk 187.00

AOV OOB TJ Baník Ostrava

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 135) 1625050 H20B AOV9401 Rohel Marek 20.00 ( 65) 416152 D18B AOV9550 Fukalová Martina 30.00 ( 370) 428234 H18B AOV9602 Glonek Jakub 39.00 ( 63) 232136 D35C AOV7051 Fukalová Radmila 68.00 ( 64) 361939 D16B AOV9850 Fukalová Hana 116.00 ( 134) 515430 H35B AOV6901 Mielec Jaromír 121.00 ( 457) 8881 H21B AOV7900 Vlach Jiří 126.00

ASU Magnus Orienteering

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 326) 51471 P ASU7101 Šneider Miroslav 0.00 ( 332) 416715 HDR ASU0300 Šneider Kvido 0.00 ( 828) 406938 P ASU Šneiderová Lucie 0.00 ( 322) 53003 D10C ASU0398 Šneiderová Daniela 3.00 ( 325) 52560 D45C ASU6099 Strachotová Eva 6.00 ( 321) 301698 H12C ASU0249 Beneš Jan 30.00 ( 524) 920699 H21B ASU8808 Zbranek Roman 38.00 ( 383) 920658 H45B ASU6849 Pavlík Radek 43.00 ( 331) 980354 D16B ASU9797 Horvátová Hana 48.00 ( 319) 920661 D14B ASU0097 Plhalová Šárka 68.00 ( 333) 1602631 D18B ASU9677 Grulichová Lucie 70.00 ( 328) 920681 H21B ASU9243 Ostřanský Filip 92.00 ( 320) 920659 H12C ASU0222 Plhal Jakub 100.00 ( 329) 224905 H21B ASU9446 Šincl Jiří 108.00 ( 323) 53112 H10C ASU0448 Štoudek Martin 126.00 ( 327) 920666 H21B ASU8817 Navrátil Tomáš 132.00 ( 330) 920686 H16B ASU9747 Kašpar Jakub 144.00 ( 324) 52556 H55B ASU5600 Strachota Jaroslav 158.00

BBM BETA URSUS Orienteering

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 86) 980377 H45B BBM6508 Ptáček Pavel 49.00 ( 89) 53271 H16B BBM9702 Konečný Daniel 64.00 ( 485) 886286 H18B BBM9600 Ptáček Pavel 69.00 ( 88) 331262 H16B BBM9701 Drozd Michal 104.00 ( 87) 980376 H16B BBM9800 Ptáček Patrik 114.00

BFM SKOB Frýdek – Místek

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 487) 49455 H60B BFM5301 Zeman Ludvík 30.00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 99) 52172 D60B BOV5251 Grygarová Alena 11.00 ( 77) 9576 D65B BOV4251 Stará Pavla 12.00 ( 98) 52178 D65B BOV4852 Sikorová Marie 22.00 ( 76) 9577 H65B BOV4402 Stary Břetislav 129.00 ( 97) 52171 H65B BOV4802 Sikora Miroslav 159.00 ( 121) 52660 H65B BOV4403 Vlach Oldřich 179.00

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 382) 52410 H21K CEL8039 Špičák František 47.00

D69 WKS Grunwald

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 659) 553471 H21B D69001 Pawlak Bartosz 10.00

D92 KS Artemis

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 541) 2035180 H40B D92034 Plesinski Mariusz 23.00 ( 540) 1399033 H21B D92031 Lisowski Przemyslaw 102.00

D93 MKS Paulinum

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 551) ? P D93 Swiatkowska Bogumila 0.00 ( 549) 2028217 D18B D93010 Jankowska Joanna 5.00 ( 553) 1401460 D35B D93060 Wlodarczyk Anna Maria 53.00 ( 548) 7200176 H18B D93012 Dzioba Mateusz 63.00 ( 552) 2053617 D14B D93111 Wierzba Wiktoria 132.00 ( 550) 7200189 H18B D93030 Nowak Maciej 141.00 ( 547) 2053630 H65B D93096 Bogulak Adam 144.00

D95 WKS Slask

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 669) 504042 H21B D95033 Kowalski Wojciech 6.00 ( 668) 504415 H21B D95090 Jasinski Maciej 12.00 ( 663) 504052 H21B D95098 Dwojak Wojciech 14.00 ( 680) 504031 H45B D95003 Widziewicz Remigiusz 31.00 ( 671) 502205 H16B D95102 Lubak Mateusz 34.00 ( 677) 1401455 D16B D95105 Sembratowicz Teresa 36.00 ( 675) 2016462 H20B D95073 Ostoj Piotr 38.00 ( 676) 889183 H18B D95076 Podsiadly Mateusz 45.00 ( 667) 2018699 H20B D95074 Iwaszczyszyn Joachim 50.00 ( 672) 2017992 D21B D95060 Lubak Kamila 62.00 ( 674) 889176 H16B D95104 Okarma Jacek 79.00 ( 661) 981645 H40B D95083 Becmer Dariusz 89.00 ( 673) 1401454 D16B D95103 Madra Paulina 104.00 ( 808) 1010100 H40B D95 Cych Piotr 107.00 ( 666) 1431999 H21B D95072 Hajdas Przemyslaw 118.00 ( 670) 2016466 D21B D95017 Koziolek Julia 127.00 ( 681) 505098 D16B D95107 Zieba Emilia 128.00 ( 662) 889173 D20B D95015 Donczew Anna 145.00 ( 664) 895002 D16B D95101 Grobelna Kamila 148.00 ( 660) 889180 H16B D95084 Becmer Damian 149.00 ( 665) 899177 H55B D95053 Guga Romuald 150.00 ( 679) 2016467 D21B D95058 Szubka Barbara 152.00 ( 678) 1401479 H16B D95106 Sosenko Szymon 174.00

DOB KOB Dobruška

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 376) 887908 H21B DOB7501 Kolek Petr 146.00

E17 MKS Metalowiec

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 546) 412440 H55B E17002 Malinowski Wiktoria 94.00

E20 KB Ergo

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 760) ? D21B E20 Kaseja Lucja 52.00 ( 800) 7636363 H21B E20 Kaseja Jan 94.00

E70 MUKS Junior

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 561) 2048145 H21B E70005 Okon Przemyslaw 30.00 ( 562) 2048144 H21B E70005 Piekielny Mariusz 156.00

E71 UKS Azymut Pabianice

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 578) 553469 D21B E71002 Lajn Daria 17.00 ( 579) 553466 D21B E71006 Pabich Maria 27.00 ( 580) 886310 H21B E71005 Pabich Tomasz 106.00

E75 UKS Orientus

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 595) 7200169 H21B E75077 Podzinski Rafal 0.00 ( 586) 7200167 D18B E75081 Bialkowska Aneta 15.00 ( 753) 505004 D16B E75016 Kazmierczak Marzena 20.00 ( 594) 887249 H18B E75011 Palka Szymon 21.00 ( 591) 895244 D16B E75102 Lech Zuzanna 32.00 ( 759) 7200171 D21B E75026 Gwozdz Ewa 37.00 ( 596) ? H16B E75110 Swiech Mateusz 39.00 ( 584) 7200166 D18B E75093 Banas Agnieszka 45.00 ( 592) 412599 D18B E75117 Magierska Zuzanna 55.00 ( 587) 895235 H21B E75063 Charuba Lukasz 72.00 ( 585) 887239 D20B E75020 Bartczak Natalia 90.00 ( 589) 7200162 D16B E75101 Filipowska Aleksandra 124.00 ( 597) 895254 H16B E75114 Zuchmanski Przemyslaw 164.00

F49 ???

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 736) 889258 H35B F49045 Zagdanski Andzej 25.00

G14 UKS Siodemka

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 612) 502206 P G14 Grudziecka Aneta 0.00 ( 611) 2035193 H18B G14084 Deptulski Mateusz 27.00 ( 615) 504401 H21B G14055 Olech Przemyslaw 42.00 ( 614) 1390881 H20B G14016 Niewiedziala Robert 44.00 ( 616) 2043883 H18B G14030 Wisniewski Lukasz 117.00 ( 613) 895252 H55B G14001 Krol Benedykt 142.00

G17 UKS Azymut 45

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 572) 502209 D21B G17007 Morawska Anna 2.00 ( 576) 842653 H21B G17094 Wenslaw Mateusz 4.00 ( 574) 886656 D18B G17005 Morawska Maja 50.00 ( 575) 500661 H50B G17004 Morawski Pawel 84.00 ( 573) 886657 D50B G17003 Morawska Irena 118.00

G20 UKS Azymut

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 796) 887216 H21B G20 Pabich Mariusz 116.00

HAV SKOB Baník Havířov

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 22) 336721 H45B HAV5701 Jakobi Zdeněk 91.00 ( 73) 515436 H45B HAV6301 Sochor Tomáš 127.00 ( 74) 52943 D50B HAV6250 Sochorová Hana 138.00 ( 45) 303932 H45B HAV6302 Krhut Libor 139.00 ( 50) 49305 H70B HAV4201 Beneš Karel 159.00

HLV KČT – OB Holešov

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 343) 53827 H45B HLV6404 Sedláček Jaroslav 7.00 ( 454) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 14.00 ( 417) 416086 D45C HLV6856 Končáková Kateřina 22.00 ( 6) ? HD10N HLV0200 Končáková Alžběta 54.00 ( 418) 53856 H50B HLV6321 Končák Jaroslav 64.00 ( 342) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 138.00

HOB SKOB Horní Benešov

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 511) 53348 H35B HOB7001 Kratochvíl Karel 61.00

JPV Oddíl OS SK Prostějov

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 16) 9998666 H50B JPV6217 Chmelař Miroslav 9.00 ( 237) 49888 D35C JPV6971 Soldánová Karin 13.00 ( 447) 2020730 H45B JPV6526 Soldán Vladimír 13.00 ( 149) 1007529 H16B JPV9717 Otruba Vojtěch 14.00 ( 468) 52586 D45C JPV6773 Fajkusová Jitka 14.00 ( 128) 1602629 H21B JPV8201 Otrusina Jiří 26.00 ( 249) 52864 D45B JPV6363 Vavrečková Ivana 35.00 ( 46) 52498 H50B JPV6112 Jeřábek Luboš 54.00 ( 238) 1007537 D16B JPV9899 Soldánová Tereza 120.00 ( 20) 234537 H14B JPV9917 Janečka Viktor 121.00 ( 461) 1007538 D16B JPV9898 Pilcová Sabina 144.00 ( 469) 1602630 H18B JPV9509 Fajkus Radim 159.00

JZL TJ Jižní svahy Zlín

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 244) 53360 D40B JZL7351 Kundratová Jana 2.00 ( 246) 53353 H12C JZL0201 Kundrata Jan 10.00 ( 245) 218974 D14B JZL0051 Kundratová Lucie 48.00

K00 Indywidualnie Krakow

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 535) 54216 H75B K00001 Bykowski Ryszard 77.00

K30 WKS Wawel

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 686) 895234 D21B K30022 Faron Paulina 7.00 ( 694) 886318 D21B K30090 Wicha Malgorzata 12.00 ( 693) 886321 D16B K30098 Sobas Aleksandra 16.00 ( 691) 895241 H45B K30050 Moszkowicz Pawel 25.00 ( 683) 141474 H16B K30034 Baran Jan 44.00 ( 687) 1973124 H35B K30 Forystek Marek 49.00 ( 688) 895237 H18B K30089 Garbacik Michal 75.00 ( 751) 886337 D16B K30 Bugaj Katarzyna 84.00 ( 690) 886327 H21B K30002 Lubkiewicz Tomasz 98.00 ( 132) 895243 D20B K30 Kolesnikova Anastasia 105.00 ( 692) 502210 H18B K30092 Skorupa Marek 111.00 ( 682) ? H18B K30 Androsov Serhii 123.00 ( 684) 887007 H16B K30093 Biederman Marcin 129.00 ( 685) 842661 D21B K30020 Dyzio Katarzyna 137.00 ( 689) 1436949 D20B K30 Haltof Ewa 140.00

K48 KS Koscielec Chrzanow

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 543) 886348 H16B K48010 Legiec Kamil 49.00 ( 544) 886347 D16B K48020 Wzietek Barbara 60.00 ( 542) 886350 D16B K48011 Legiec Roksana 68.00

KAR SK Karlovice

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 392) 206457 HDR KAR0550 Kujová Vendula 0.00 ( 393) 301265 P KAR7950 Kujová Vladimíra 0.00 ( 445) 515156 P KAR7701 Kuja Ivo 0.00 ( 389) 51947 H65C KAR4701 Tomeček Lubomír 45.00 ( 391) 301248 H55C KAR5501 Kuja Ivan 158.00 ( 390) 51950 H55C KAR5001 Pospíšil Karel 173.00

KON KOB Konice

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 92) 49367 D16B KON9771 Müllerová Kristýna 44.00 ( 91) 52722 D16B KON9898 Vlachová Kateřina 52.00 ( 471) 52413 H60B KON4617 Skácel Jaroslav 54.00 ( 90) 433100 H45B KON6111 Grepl Ladislav 67.00 ( 75) 8898 D20B KON9572 Vlachová Eliška 95.00 ( 147) 52725 H45B KON6427 Navrátil Václav 109.00 ( 153) 995816 D21B KON7852 Otrubová Johana 112.00

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 131) 52626 HDR KRN0757 Rychlá Karolína 0.00 ( 505) 428288 P KRN0055 Jendřejková Anna 0.00 ( 506) 52638 P KRN5809 Žaloudík Jiří 0.00 ( 507) 428244 P KRN0103 Sklenák Jiří 0.00 ( 824) 446442 HDR KRN Martínková Eva 0.00 ( 509) 52623 H45C KRN5201 Hrouza Tomáš 13.00 ( 78) 51933 H21B KRN8101 Peths Jan 16.00 ( 508) 52646 D21C KRN7753 Kozlíková Veronika 21.00 ( 521) 446403 HD10N KRN0406 Tkáč Karel 24.00 ( 130) 411761 H45C KRN5401 Hrouza Jan 25.00 ( 70) 52650 H40B KRN6808 Hošťálek Dan 29.00 ( 410) 8648 H21K KRN7801 Kozelský Miroslav 35.00 ( 84) 52637 D21C KRN9151 Bohunská Monika 39.00 ( 158) 446426 H12C KRN0106 Švec František 40.00 ( 522) 446405 H14C KRN0005 Tkáč Milan 42.00 ( 160) 446423 HD10N KRN0203 Sztefek Jiří 44.00 ( 31) 5591 D21B KRN8353 Sukeníková Zuzana 47.00 ( 823) ? HD10N KRN0454 Říhová Barbora 49.00 ( 159) 428222 HD10N KRN0353 Švihelová Viktorie 59.00 ( 81) 52634 H45C KRN5901 Bohunský Vladimír 61.00 ( 80) 52635 D45C KRN6551 Bohunská Jana 62.00 ( 161) 446325 HD10N KRN0555 Martínkévá Lenka 69.00 ( 96) 352310 D45C KRN6451 Žaloudíková Marie 78.00 ( 107) 886824 H21B KRN8505 Rychlý Pavel 80.00 ( 71) 52636 D21B KRN8651 Bohunská Jana 82.00 ( 108) 995815 D21B KRN8559 Rychlá Pavlína 92.00 ( 51) 5585 H55C KRN5202 Sukeník Mojmír 163.00

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 183) 442855 P KSU7272 Krčová Martina 0.00 ( 188) ? HDR KSU0600 Ondráček Viktor 0.00 ( 211) 2058481 H12C KSU0101 Krč Matěj 0.00 ( 842) ? HDR KSU0808 Paloncý Jan 0.00 ( 843) 886291 P KSU6349 Paloncý Pavel 0.00 ( 177) 443099 D35C KSU7676 Ondráčková Adéla 3.00 ( 165) 2053548 H14B KSU9909 Šrámek Ondřej 9.00 ( 198) 446430 D10C KSU0464 Knyplová Tereza 9.00 ( 162) 2053576 D14C KSU9999 Pukyšová Anežka 10.00 ( 175) 52617 D35C KSU7793 Smolíková Kateřina 18.00 ( 202) 2058487 D10C KSU0393 Tesařová Tereza 18.00 ( 169) 53668 D16C KSU9889 Jílková Veronika 21.00 ( 197) 446415 D10C KSU0474 Bartošová Anna 24.00 ( 186) 2058461 H35C KSU6701 Matoušek Milan 26.00 ( 192) 2056281 H14B KSU0005 Matoušek Matěj 29.00 ( 170) 2053582 D16C KSU9888 Habigerová Jana 33.00 ( 182) 420414 D35C KSU7373 Smrčková Věra 33.00 ( 208) 53649 H14C KSU0012 Hajduk Jakub 37.00 ( 212) ? HD10N KSU0502 Tomanek Lukáš 39.00 ( 196) 446428 D10C KSU0484 Skoumalová Petra 42.00 ( 180) 446432 H35C KSU7501 Štábl Roman 46.00 ( 193) 443076 D10C KSU0494 Šánová Julie 48.00 ( 207) 229473 H14C KSU0013 Šafář Vojtěch 52.00 ( 189) 515101 H21B KSU5801 Šrámek Jaromír 58.00 ( 203) 446409 D10C KSU0353 Hegedüšová Viktorie 60.00 ( 195) 53670 H14C KSU0049 Grulich Ondřej 62.00 ( 213) ? HD10N KSU0656 Stryková Karolína 64.00 ( 172) 897348 D18B KSU9799 Smrčková Dominika 65.00 ( 181) 420450 H35C KSU7401 Smrček Petr 66.00 ( 199) 446447 D10C KSU0454 Heclová Marie 66.00 ( 184) 2027233 D35C KSU7252 Švancárová Helena 73.00 ( 209) 2053569 H12C KSU0107 Valenta Mikuláš 75.00 ( 185) 886275 H35C KSU7001 Habiger Petr 76.00 ( 179) 2058462 D35C KSU7552 Tomanková Martina 83.00 ( 205) 2058486 H12C KSU0201 Hecl František 85.00 ( 178) 886296 H21B KSU7601 Hecl Miloš 86.00 ( 206) 52619 D12C KSU0197 Hajduková Jana 91.00 ( 782) 53565 H14B KSU0044 Kroul Josef 97.00 ( 171) 2011813 D16B KSU9853 Švancárová Veronika 100.00 ( 176) 49418 D35C KSU7787 Štáblová Michaela 103.00 ( 190) 886293 H45C KSU5749 Janů Zdeněk 103.00 ( 167) 2053541 H14B KSU9906 Müller Jonáš 105.00 ( 187) 446437 H10C KSU0606 Štábl Patrik 105.00 ( 164) 2056276 H14B KSU9910 Dostál Pavel 113.00 ( 174) 2058482 H21B KSU9202 Jílek Jakub 114.00 ( 204) 2053547 H10C KSU0306 Stryk Štěpán 123.00 ( 163) 2056305 H14B KSU9933 Ondráček Radek 125.00 ( 201) 2058480 H10C KSU0401 Štábl Adam 132.00 ( 166) 2056285 H14B KSU9908 Jílek Ondřej 133.00 ( 200) 446448 H10C KSU0404 Pavelka Ondřej 138.00 ( 210) 2056308 H12C KSU0105 Šafář Martin 140.00 ( 173) 446419 H16C KSU9707 Knypl Jaroslav 162.00 ( 194) 52614 H55C KSU4900 Komárek Jaromír 168.00

KYL SK SP Kylešovice

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 14) 51317 HDR KYL0500 Navrátil Sam 0.00 ( 501) 1396848 H45B KYL6801 Hájek Martin 103.00 ( 15) 515116 H21B KYL7100 Navrátil Marek 124.00

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 38) 52029 D35B LBM7362 Korpasová Ivana 11.00 ( 33) 52077 D14B LBM0151 Korpasová Lucie 28.00 ( 36) 52093 D45C LBM6460 Matyášová Lenka 30.00 ( 37) 52062 D16B LBM9898 Korpasová Tereza 88.00 ( 35) 52080 H45C LBM6110 Matyáš Petr 91.00 ( 32) 52063 H45C LBM6113 Korpas Jaroslav 115.00 ( 48) 52055 D55C LBM4955 Tomanová Jana 151.00 ( 34) 52058 D55C LBM5558 Salajková Věra 163.00

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 274) 52683 H35B LCE7439 Škoda František 7.00 ( 259) 2032130 D21C LCE8560 Macková Petra 9.00 ( 264) 416067 D16B LCE9855 Šomanová Anna 12.00 ( 261) 2056310 D12C LCE0152 Plášková Anna 16.00 ( 257) 889302 D40B LCE6569 Hubáčková Dagmar 18.00 ( 275) 436969 H35B LCE7034 Šuráň René 19.00 ( 268) 52678 H21B LCE6127 Hubáček Josef 20.00 ( 273) 52703 H14B LCE9907 Plášek Pavel 21.00 ( 271) 2020705 H21B LCE8110 Macka Radek 24.00 ( 519) 995852 H21B LCE7835 Hanslian David 28.00 ( 258) 416087 D18B LCE9555 Končáková Klára 40.00 ( 263) 416068 D14B LCE0054 Šabršulová Natálie 40.00 ( 269) 52693 H14B LCE9906 Kadleček Jan 41.00 ( 278) 51609 H21B LCE7708 Zicha Jiří 48.00 ( 272) 52702 H50B LCE6118 Plášek Martin 49.00 ( 262) 52695 D14B LCE0052 Ressová Tereza 60.00 ( 256) 889310 D10C LCE0351 Hubáčková Dagmar 69.00 ( 266) 1400401 H16B LCE9803 Černocký Libor 69.00 ( 265) 52687 D14B LCE0051 Špendlíková Kamila 80.00 ( 277) 246840 H14B LCE9911 Vopařil Jan 89.00 ( 260) 331675 D21B LCE8151 Michálková Renata 102.00 ( 252) 416063 D50B LCE5451 Cahlová Slávka 123.00 ( 255) 253367 D20B LCE9851 Hauerlandová Natálie 130.00 ( 281) 52698 D50B LCE5852 Vlažná Mirka 133.00 ( 254) 2020727 D16B LCE9852 Hanousková Renata 136.00 ( 270) 889307 H35B LCE6602 Kunčar Vít 145.00 ( 267) 1399000 H21B LCE7602 Horyna Roman 148.00 ( 9) 682377 H21B LCE7701 Bencúr Juraj 152.00

LOV lepus.cz

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 798) 53534 H21B LOV8601 Žaloudík Jiří 112.00 ( 409) 1403424 H14B LOV0000 Vavřík Tomáš 149.00

MOV SKOB Ostrava

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 489) 52782 D60B MOV4951 Mrkvicová Ludmila 17.00 ( 52) 52780 H40B MOV7104 Štětínský Pavel 35.00 ( 150) 52771 H35B MOV6901 Berger Tomáš 37.00 ( 126) 436422 D10C MOV0451 Švidrnochová Eliška 51.00 ( 68) 52776 H45B MOV5803 Ryšavý Jiří 61.00 ( 154) 52778 H35B MOV7202 Svěchota Milan 67.00 ( 125) 436438 D35C MOV7751 Švidrnochová Hana 78.00 ( 810) ? H45B MOV Kostka Petr 79.00 ( 240) 2027242 D16B MOV9852 Vývodová Jana 80.00 ( 444) 51174 D40B MOV7352 Hulenková Martina 98.00 ( 510) 2027244 H14B MOV0003 Kubíček David 101.00 ( 241) 2027243 H45C MOV6702 Vývoda Zdeněk 109.00 ( 459) 52774 H55B MOV5201 Juřeník Josef 110.00 ( 133) 2032153 D14B MOV9951 Švidrnochová Lenka 112.00 ( 106) 232412 H35B MOV6201 Šarman Radim 139.00 ( 488) 64865 H65B MOV4600 Mrkvica Miroslav 139.00 ( 4) 51373 D50B MOV6351 Rokoszová Jaroslava 143.00 ( 5) 52783 H65B MOV4803 Rokosz Bohumil 154.00 ( 155) 232392 D16B MOV9751 Svěchotová Natálie 160.00

N61 UMKS Orkan

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 638) 2034196 D21B N61021 Gorska Kinga 77.00 ( 637) 887093 H45B N61001 Bartczak Jaroslaw 115.00

NNN NNN/Neregistrovaní

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 826) 436947 P NNN Peňáz Radek 0.00 ( 827) 219152 P NNN Cych Ewa 0.00 ( 839) ? HDR NNN Stáreček Jan 0.00 ( 752) 219518 D16B NNN Olszanska Maja 28.00 ( 775) 219537 H10C NNN Cych Mikolaj 102.00 ( 776) 219503 H10C NNN Cych Maksymilan 135.00

O47 LUKS Azymek

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 706) 1394742 HDR O47 Hyla Natalia 0.00 ( 717) 428749 HDR O47 Majer Jagoda 0.00 ( 730) 887004 P O47 Ratuszniak Adam 0.00 ( 732) 1392586 D10C O47 Szczuka Martyna 0.00 ( 705) 1394743 H12C O47 Hyla Damian 20.00 ( 704) 887003 H50B O47 Hyjek Adam 59.00 ( 728) 1394737 D10C O47 Pietrasz Martyna 63.00 ( 729) 1394734 H50B O47 Polewski Dariusz 69.00 ( 734) 1603311 D16B O47 Tomaszczyk Angelika 72.00 ( 735) 1392576 H16B O47 Wrotny Mateusz 84.00 ( 718) 1394733 D16B O47 Mikulska Ewelina 92.00 ( 726) 2037510 D14B O47 Ozga Barbara 92.00 ( 719) 2037507 H10C O47 Mytych Jakub 93.00 ( 707) 1392572 H10C O47 Kedziora Rafal 117.00 ( 702) 2036949 H12C O47 Gojlo Jakub 130.00 ( 725) 1392574 D16B O47 Olesniewicz Paulina 152.00 ( 695) 1394740 H16B O47 Bielka Pawel 159.00 ( 703) 1392578 D14B O47 Goscinska Adrianna 164.00

O48 LUKS Azymek Lotna

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 699) 2037509 P O48 Gajda Lukasz 0.00

O49 UKS Lotna

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 698) 428762 HDR O49 Dammfeld Adam 0.00 ( 723) 1392579 P O49 Oleszek Maciej 0.00 ( 712) 428757 D14B O49 Kopa Claudia 16.00 ( 708) 2036954 D12C O49 Kliszcz Daria 21.00 ( 721) 2036948 H14B O49 Obstoj Adam 25.00 ( 724) 2036950 D12C O49 Olesniewicz Karolina 31.00 ( 733) 1392571 D12C O49 Szwinge Oliwia 41.00 ( 711) 1392573 D12C O49 Konieczny Karolina 51.00 ( 700) 1394736 D12C O49 Gidel Zuzanna 61.00 ( 701) 428765 H12C O49 Gidel Samuel 70.00 ( 722) 428771 D10C O49 Ogrodnik Magdalena 72.00 ( 697) 2036955 D12C O49 Czekala Oliwia 76.00 ( 710) 428742 D14B O49 Koltun Maja 76.00 ( 709) 428764 D10C O49 Kolakowska Weronika 78.00 ( 696) 1394739 H12C O49 Czapla Dawid 80.00 ( 727) 428741 D14B O49 Paterok Estera 84.00 ( 720) 428755 H12C O49 Obstoj Piotr 90.00 ( 714) 1394744 D12C O49 Lakomska Aleksandra 101.00 ( 713) 428747 D14B O49 Kopietz Malgorzata 120.00 ( 716) 428743 H12C O49 Maciolek Daniel 120.00 ( 715) 428753 D14B O49 Lukaszynska Victoria 144.00 ( 731) 2037504 D14B O49 Sulikowska Weronika 152.00

ODR SKOB Odry

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 360) 331055 P ODR6100 Šauman Petr 0.00 ( 359) 52756 H35B ODR7101 Rigó Marek 79.00

OOL SK Haná orienteering

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 340) 342667 H45C OOL6708 Slavíček Stanislav 7.00 ( 339) 421852 D35C OOL6955 Slavíčková Katka 28.00 ( 373) 895219 H50B OOL5707 Zdráhal Robert 34.00 ( 490) 342524 H45C OOL6303 Konečný Jiří 49.00 ( 104) 307337 H50B OOL5904 Višňa Milan 74.00 ( 504) 52747 H55B OOL4901 Smolka Miloslav 86.00 ( 95) 421859 H12C OOL0203 Petřivalský Bernat 95.00 ( 54) 52530 H21B OOL5301 Zdráhal Tomáš 120.00

OOP TJ Opava

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 840) 232358 HDR OOP0749 Poruba Vojtěch 0.00 ( 841) 232530 HDR OOP Poruba Matěj 0.00 ( 43) 52763 D65B OOP4850 Novotná Ludmila 2.00 ( 493) 232323 H21C OOP8100 Pietraszek Martin 3.00 ( 492) 52758 D21C OOP8250 Pietraszková Lenka 33.00 ( 484) 49301 H60B OOP5001 Ševčík Břetislav 62.00 ( 284) 49416 H50B OOP5302 Rychlý Miloš 94.00 ( 44) 52762 H65B OOP4800 Novotný Stanisl 169.00

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 368) 433089 P OTK7250 Bantová Martina 0.00 ( 365) 433082 H40B OTK7201 Müller Libor 5.00 ( 363) 433085 D16B OTK9751 Zentrichová Daniela 40.00 ( 367) 433088 D14B OTK0050 Müllerová Erika 72.00 ( 364) 53323 H40B OTK7101 Zentrich David 95.00 ( 362) 433084 H14B OTK0002 Zentrich Dušan 137.00 ( 366) 433087 H14B OTK9901 Müller Tomáš 145.00

P35 UKS Arkady

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 569) 1011992 H21B P35015 Dutkowski Mikolaj 8.00 ( 571) 553467 D18B P35066 Matyba Anna 20.00 ( 568) 2016192 D16B P35052 Dopierala Romana 64.00 ( 570) 895232 H18B P35051 Kaczocha Przemyslaw 129.00

P40 LKO Leszno

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 545) 889167 H18B P40035 Kowalski Marcin 99.00

PLU TJ Sokol Plumlov

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 315) ? D10C PLU0351 Černochová Michaela 6.00 ( 224) 52482 D10C PLU0354 Hartmannová Anna 21.00 ( 369) ? D10C PLU0352 Švecová Šárka 33.00 ( 221) ? D12C PLU0250 Fergusonová Nikola 36.00 ( 223) ? D10C PLU0353 Staňková Monika 39.00 ( 314) 2035148 H21K PLU7917 Otruba Karel 41.00 ( 318) ? H21K PLU8001 Melcher Ota 53.00 ( 156) 52490 H21K PLU8007 Matyšek Radoslav 65.00 ( 219) 52500 H45C PLU6219 Kubeš Jaromír 97.00 ( 317) 2051506 H10C PLU0501 Otruba František 108.00 ( 316) ? H10C PLU0500 Černoch Martin 114.00 ( 222) ? H10C PLU0300 Novák Rostislav 129.00 ( 220) 2051507 H12C PLU0101 Hartmann Matouš 150.00

PTI Sportovní klub Ptení

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 380) 8826 P PTI6952 Vítková Miroslava 0.00 ( 378) 8828 H45C PTI6622 Vítek Zbyněk 55.00 ( 379) 8849 D20B PTI9474 Vítková Lucie 120.00

RAD TJ Sokol Radslavice

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 412) 8086 H21B RAD7401 Hrazdil Roman 56.00 ( 416) 49440 H14C RAD9901 Zobaník Michal 57.00 ( 413) 49464 D40B RAD6850 Zobaníková Vladimíra 58.00 ( 415) 52665 H12C RAD0201 Zobaník Radek 60.00

S00 Indywidualnie Slask

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 739) 2016943 D16B S00 Bonat Julia 0.00 ( 737) 888961 H45B S00 Pryjma Tomasz 55.00 ( 738) 888962 H16B S00 Pryjma Fryderyk 109.00 ( 537) 2043884 H70B S00003 Lebek Henryk 135.00 ( 536) 2036341 H65B S00 Blimke Roman 149.00

S01 UKS ZSZ-Jedynka

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 633) 361823 HDR S01 Masny Tadek&Przemek 0.00 ( 635) 361806 P S01066 Pipiro Grzegorz 0.00 ( 636) 361805 P S01065 Pipiro Grazyna 0.00 ( 634) 2032312 H35B S01001 Mastela Rafal 13.00 ( 632) 2032328 H35B S01041 Masny Krzysztof 91.00 ( 631) 2032326 H35B S01033 Koleczko Lukasz 115.00 ( 628) 2032321 H16B S01015 Borgiel Jaroslaw 119.00 ( 630) 2032315 H14B S01035 Koleczko Bartosz 153.00 ( 629) 2032320 H12C S01036 Koleczko Blazej 155.00

S03 UKS Sparta Czyzowice

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 623) 2028220 H16B S03018 Jurczyk Maciej 19.00 ( 625) 889265 H21B S03001 Jurczyk Tomasz 90.00 ( 624) 2028219 D14B S03017 Jurczyk Marta 96.00 ( 626) 2028215 H35B S03 Jurczyk Piotr 169.00

S22 MUKS Gliwice

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 555) 435239 H50B S22032 Czerkawski Waclaw 19.00 ( 559) 424267 H20B S22022 Jaroszek Radoslaw 56.00 ( 560) 222893 H55B S22 Wysocki Andrzej 134.00 ( 554) 2036945 D50B S22031 Czerkawska Urszula 153.00 ( 558) 607807 H16B S22035 Jaroszek Jakub 154.00 ( 556) 428767 D16B S22033 Dzik Justyna 156.00 ( 557) 428768 H35B S22030 Dzik Miroslaw 163.00

S28 UKS Kometa

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 583) 222889 P S28 Wysocka Olga 0.00 ( 581) 886619 D55B S28070 Wysocka Jolanta 93.00 ( 582) 886617 D21B S28008 Wysocka Malwina 157.00

S51 UKS Reflex Sekcja BnO

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 603) 2043892 D14B S51115 Konopacka Martyna 8.00 ( 600) 1966318 H45B S51108 Forystek Jozef 19.00 ( 609) 2023847 H16B S51109 Zwyrtek Kacper 24.00 ( 605) 2048164 D14B S51113 Krawczyk Anna 32.00 ( 599) 2028216 H14B S51117 Filusz Patryk 49.00 ( 608) 2043887 D16B S51101 Strymecka Nikola 56.00 ( 601) 889171 H14B S51079 Kasza Jan 85.00 ( 606) 2048163 D14B S51120 Piecha Agnieszka 100.00 ( 604) 886623 D14B S51112 Kowalska Agata 136.00 ( 602) 886320 D21B S51047 Kasza Izabela 147.00 ( 607) 1972223 H35B S51100 Porada Robert 181.00

SBK KOB Start Blansko

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 618) 889688 P SBK9999 Vacková Jana 0.00 ( 802) 7770000 H21B SBK7540 Kasal Vít 64.00

SBR SKOB Bruntál

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 7) ? HDR SBR Czasova Dítě 0.00 ( 8) ? HDR SBR Czasova Dítě 0.00 ( 138) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 24.00 ( 140) 7856 H45C SBR6003 Czasch Petr 31.00 ( 157) 51873 H50B SBR6302 Řeháček Petr 44.00 ( 141) 51914 H45C SBR6102 Vrábel Jaromír 67.00 ( 139) 51915 D45C SBR6150 Czaschová Irena 70.00 ( 218) ? HD10N SBR0501 Vlach Timik 79.00 ( 217) 51909 H45B SBR6601 Sklenář Josef 85.00 ( 216) 307332 H18B SBR9501 Sklenář Martin 87.00 ( 136) 51905 H65B SBR4501 Dospíšil Jaroslav 124.00 ( 137) 51910 H65B SBR4801 Toman Stanislav 174.00 ( 142) 352328 H55C SBR5301 Vojtášek Jan 178.00

SCP OK Sparta Praha

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 1) ? P SCP Schejbalová Kristina 0.00 ( 3) 8043 P SCP Minarčík Tomáš 0.00 ( 2) 410788 D21C SCP Schejbalová Karina 51.00 ( 10) 51561 H21B SCP8003 Dubec Pavel 136.00

SKM KOB Směr Kroměříž

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 405) 253370 H20B SKM9404 Zvoníček Josef 2.00 ( 402) 416083 H20B SKM9301 Pěček Martin 14.00 ( 377) 7905090 H21B SKM8014 Stachoň Zdeněk 22.00 ( 403) 53810 H60B SKM4903 Pěček Vítězslav 22.00 ( 406) 53811 HD10N SKM0551 Dittrichová Lucie 34.00 ( 400) 425530 H18B SKM9501 Krajcar Ivo 51.00 ( 396) 52207 H21B SKM7501 Dittrich Pavel 62.00 ( 397) 52208 D21B SKM7750 Dittrichová Andrea 67.00 ( 398) 253379 D12C SKM0251 Dittrichová Michaela 71.00 ( 401) 53820 D18C SKM9551 Krajcarová Soňa 77.00 ( 399) 2045216 H18B SKM9601 Dvorský Petr 105.00 ( 404) 253380 H16C SKM9801 Zvoníček Jan 170.00

SNA TJ START Náchod

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 371) 9617 H21B SNA8402 Pýcha Lukáš 130.00 ( 361) 1207404 H21B SNA8004 Nývlt Petr 134.00

SOP OOB TJ Slezan Opava

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 346) 433097 D40B SOP7351 Procházková Martina 10.00 ( 344) 425583 D14B SOP0151 Poláková Lenka 12.00 ( 341) 446344 D60B SOP4851 Suchánková Libuše 23.00 ( 347) 49302 D18B SOP9551 Procházková Marie 25.00 ( 465) 8720 H60B SOP5101 Jurčák Karel 38.00 ( 242) 49388 D21C SOP8852 Válková Zuzana 45.00 ( 464) 49304 H21K SOP8802 Lichý Ondřej 59.00 ( 348) 253106 H14B SOP9901 Procházka Zdeněk 65.00 ( 243) 52765 H21B SOP7811 Válka Jan 70.00 ( 345) 53462 H55B SOP5801 Moravec Stanislav 126.00 ( 349) 428208 D14B SOP9951 Poláková Tereza 148.00

SSU SK Severka Šumperk

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 13) 2032188 D18B SSU9666 Machusová Karolína 0.00 ( 280) 2027210 P SSU7050 Zatloukalová Eva 0.00 ( 101) 6710 H40B SSU7004 Kašpar Jaroslav 11.00 ( 102) 6713 H14B SSU9911 Kašpar Petr 13.00 ( 279) 2025342 D14C SSU9950 Zatloukalová Romana 16.00 ( 100) 2032169 D40B SSU6951 Kašparová Ivana 26.00 ( 103) 2058520 D18B SSU9661 Kašparová Zuzana 35.00 ( 214) 52557 D45C SSU5350 Štáblová Jitka 46.00 ( 146) 52553 D45B SSU6091 Králová Zdenka 50.00 ( 250) 420422 H35C SSU6700 Zatloukal Tomáš 56.00 ( 251) 224900 D12C SSU0158 Zatloukalová Hana 66.00 ( 18) 224901 D45B SSU6591 Ostřanská Iveta 70.00 ( 453) 52573 H35C SSU7341 Sita Vratislav 71.00 ( 283) 52561 H75B SSU3000 Sita Vratislav 82.00 ( 17) 352304 H70B SSU4302 Ostřanský Josef 141.00 ( 285) 9005223 H16C SSU9701 Vosáhlo Jan 146.00

STE SK SKI-OB Šternberk

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 440) 426369 HDR STE0800 Světnický Antonín 0.00 ( 441) 2049564 P STE7501 Marek Antonín 0.00 ( 427) 2027218 H12C STE0204 Světnický František 5.00 ( 426) 2027241 H12C STE0101 Neumann David 15.00 ( 437) 52525 H35C STE5701 Václavek Jiří 16.00 ( 425) ? H12C STE0102 Maťátko Vojtěch 25.00 ( 619) 52523 D12C STE0152 Skoupá Vendula 26.00 ( 419) 2035719 D10C STE0550 Neumannová Kristýna 27.00 ( 436) 2027234 H35C STE7100 Smolka Martin 31.00 ( 430) 1004660 H21B STE6907 Petřivalský Marek 36.00 ( 424) 52514 D45B STE6751 Neumannová Kamila 40.00 ( 432) 52288 H21B STE7401 Tomanek Daniel 40.00 ( 435) 980364 H35C STE6703 Maťátko Miloslav 41.00 ( 513) 52502 D35B STE7251 Janků Renata 41.00 ( 481) 52535 D35C STE7352 Zbraňková Magda 43.00 ( 421) 2027230 D12C STE0250 Smolková Sabina 46.00 ( 483) 2032192 H12C STE0202 Lukašák Šimon 55.00 ( 439) 52529 H65C STE4101 Čermák Miloslav 57.00 ( 482) 2035723 D10C STE0450 Lukašáková Sára 57.00 ( 429) 52503 H21B STE7607 Fendrych Michal 60.00 ( 423) 52532 D35C STE7159 Maťátková Marcela 63.00 ( 443) 2032142 H12C STE0207 Svoboda Radek 65.00 ( 431) 52516 H21B STE7505 Pudel Jarda 66.00 ( 422) 1007548 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 72.00 ( 433) 1401181 H21B STE5809 Václavek Tomáš 74.00 ( 442) 52512 HD10N STE0500 Maťátko Václav 74.00 ( 420) 2035722 D12C STE0252 Marková Ema 86.00 ( 514) 2035728 H10C STE0404 Janků Martin 96.00 ( 428) 2032171 H14B STE0007 Bořánek Michal 129.00 ( 438) 52517 H65B STE4801 Sklenář Antonín 134.00 ( 801) 1007547 H21B STE6501 Skyva Petr 138.00 ( 434) 52506 H35B STE6307 Hepnar Luboš 175.00

TBM KOS TJ Tesla Brno

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 520) 49660 D65B TBM4451 Liščinská Eva 17.00 ( 381) 53282 H21B TBM8215 Liščinský Zdeněk 18.00 ( 335) 49412 D35C TBM6969 Grycová Jana 23.00 ( 334) 232865 D14B TBM0058 Grycová Kateřina 44.00

TRI TJ TŽ Třinec

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 385) 7861 P TRI7700 Kovařík Martin 0.00 ( 387) 49382 HDR TRI0400 Kovařík Tomáš 0.00 ( 110) 49396 H14B TRI0002 Filipek Sebastian 5.00 ( 470) 49330 D65B TRI4650 Gavendová Anna 7.00 ( 114) 53280 D16B TRI9850 Szarzecová Lucie 8.00 ( 456) 49315 H16B TRI9807 Lanc Vojtěch 9.00 ( 119) 8653 D18B TRI9656 Sabelová Markéta 10.00 ( 455) 8654 H50B TRI6001 Prokop Lubomír 29.00 ( 79) 416124 H21B TRI8006 Walaski Antonín 34.00 ( 112) 49355 H14B TRI9902 Holesz Sebastian 45.00 ( 386) 53176 H12C TRI0101 Kovařík Martin 50.00 ( 111) 7863 D14B TRI0054 Bruková Magda 64.00 ( 115) 1400410 H16B TRI9801 Cienciala Jan 74.00 ( 113) 53293 D16B TRI9852 Liberdová Jana 76.00 ( 120) 49356 H18B TRI9601 Walach Ondřej 81.00 ( 388) 8651 D40B TRI6950 Kovaříková Mária 90.00 ( 117) 232620 D16B TRI9751 Tesařová Jana 96.00 ( 118) 49360 H16B TRI9705 Madzia Martin 99.00 ( 116) 416127 D16B TRI9761 Kaufmanová Ivana 108.00 ( 122) 49371 D20B TRI9458 Kosová Štěpánka 110.00

TZL SKOB Zlín

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 288) 425531 D16B TZL9754 Chovancová Zuzana 24.00 ( 306) 8411 H21B TZL7007 Pekárek Evžen 32.00 ( 309) 681864 H21B TZL9301 Schäfer Jan 44.00 ( 467) 8581 H12C TZL0201 Chovanec Václav 45.00 ( 299) 219271 H60B TZL5102 Jelínek Vít 46.00 ( 297) 53369 H40B TZL6301 Galík Svatopluk 47.00 ( 300) 886701 H21B TZL9308 Kašpar Michal 52.00 ( 310) 2025335 H16B TZL9801 Šiška Petr 54.00 ( 292) 53837 D45B TZL6351 Koláriková Irena 55.00 ( 356) 53339 D21B TZL8181 Slováčková Věra 57.00 ( 303) 331753 H14B TZL9901 Láznička Václav 61.00 ( 291) 416155 D45B TZL6556 Jelínková Jana 65.00 ( 298) 553431 H60B TZL4902 Jelínek Petr 70.00 ( 301) 571221 H40B TZL5704 Krejčík Zbyněk 71.00 ( 302) 53897 H40B TZL5806 Lanc Marian 83.00 ( 305) 515192 H21B TZL8001 Novotný Jiří 84.00 ( 313) 53321 H75B TZL3125 Valla Stanislav 87.00 ( 304) 889320 H16B TZL9703 Mikel David 89.00 ( 311) 53322 H50B TZL5402 Slováček Rudolf 89.00 ( 307) 53831 H14B TZL0001 Podmolík Jonáš 93.00 ( 293) 218977 D20B TZL9451 Koláriková Lucie 100.00 ( 355) 52212 H21B TZL8002 Slováček Tomáš 104.00 ( 290) 207823 D55B TZL5757 Jelínková Dagmar 111.00 ( 466) 426400 D40B TZL7352 Chovancová Jana 114.00 ( 289) 8930 D55B TZL5254 Horynová Eva 123.00 ( 294) 416043 D21B TZL9252 Krejčíková Marie 132.00 ( 448) 53126 H18B TZL9601 Sadílek Jan 135.00 ( 308) 53354 H16B TZL9701 Podmolík Josef 139.00 ( 312) 1400446 H18B TZL9501 Svačina Jan 147.00 ( 295) 52219 D50B TZL6262 Krejčíková Monika 148.00 ( 296) 51501 H21B TZL9002 Benroth Jakub 154.00

UOL SK UP Olomouc

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 24) 301263 HDR UOL0650 Kopecká Nela 0.00 ( 452) 361903 P UOL9453 Jeřábková Zuzana 0.00 ( 85) 2049585 D35C UOL7751 Binarová Jitka 8.00 ( 408) ? D16C UOL9750 Paličková Agáta 9.00 ( 248) 515079 H35C UOL7005 Kotrle Miroslav 11.00 ( 83) 1398997 D10C UOL0452 Binarová Adéla 12.00 ( 124) 682370 H14B UOL9919 Horčička Vít 17.00 ( 49) 438025 H45C UOL5201 Janošík Antonín 19.00 ( 491) 2035727 D14C UOL0050 Konečná Adéla 22.00 ( 407) 2051477 D16C UOL9851 Skoumalová Barbora 27.00 ( 30) 2020729 D10C UOL0451 Smékalová Karolína 30.00 ( 66) 2020741 H35B UOL7100 Horký Jan 31.00 ( 151) 682380 H35C UOL7007 Horčička Petr 36.00 ( 129) 52733 H45B UOL6503 Šimek Roman 37.00 ( 451) 361946 H45C UOL6702 Jeřábek Petr 37.00 ( 286) 52476 D45C UOL6653 Šimková Hana 38.00 ( 450) 361997 D35C UOL6954 Jeřábková Jana 38.00 ( 411) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 45.00 ( 512) 352323 H65C UOL4602 Gottfried Jan 51.00 ( 29) 2020728 D10C UOL0450 Smékalová Viktorie 54.00 ( 148) 52439 D45C UOL5953 Hrubanová Věra 54.00 ( 69) 52467 H65C UOL4201 Šubrt Zdeněk 69.00 ( 458) 52478 H45C UOL6501 Pernica Jiří 73.00 ( 53) 52448 H45C UOL5301 Navrátil Antonín 85.00 ( 56) 428247 D12C UOL0156 Hálková Eliška 96.00 ( 82) 681853 H35B UOL7500 Binar Robert 97.00 ( 215) 52730 D55B UOL5852 Špacírová Danuše 99.00 ( 12) 500587 H21B UOL8805 Špacír Jan 100.00 ( 247) 352324 D35C UOL6953 Kotrlová Gita 108.00 ( 23) 2044889 H35B UOL7800 Kopecký David 109.00 ( 287) 52729 H12C UOL0104 Šimek Štěpán 115.00 ( 28) 886282 H35B UOL7503 Smékal David 127.00 ( 372) 52445 D55C UOL5651 Künstlerová Milada 145.00 ( 788) 2051499 H16C UOL9800 Mazanec Jakub 154.00 ( 55) 436448 H35B UOL7000 Hálek Jan 157.00 ( 67) 2020740 H65B UOL4600 Horký Jan 164.00

VIC OB Vizovice

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 472) 425440 P VIC6808 Gola Miroslav 0.00 ( 358) 426333 D35B VIC7752 Rydlová Jana 23.00 ( 395) 53122 D12C VIC0151 Sadílková Iva 56.00 ( 523) 1302766 H18B VIC9602 Burkart David 57.00 ( 394) 52293 H40B VIC6901 Sadílek Martin 59.00 ( 473) 425425 D12C VIC0162 Golová Tereza 81.00 ( 357) 53119 H21B VIC7212 Chmelař Daniel 144.00

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 793) 52429 H21C VPM7905 Jirka Jakub 9.00

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 475) 232194 HDR VRB0505 Slavík Ondřej 0.00 ( 477) 51954 P VRB9505 Slavík Martin 0.00 ( 479) 436926 D16C VRB9899 Svačinková Kateřina 15.00 ( 815) 52538 H50B VRB5404 Kolář Leopold 39.00 ( 476) 301322 H35C VRB6808 Slavík Tomáš 61.00 ( 478) 436921 D35C VRB7777 Svačinková Jitka 88.00 ( 474) 301241 D35C VRB7373 Slavíková Lenka 98.00 ( 57) 51952 H10C VRB0313 Peňáz Radek 99.00 ( 384) 301233 H21B VRB8504 Velička Jan 140.00 ( 58) 301225 H10C VRB0303 Peňáz Vojtěch 141.00 ( 236) 51932 H21B VRB7201 Klech Richard 150.00

W00 Indywidualnie Warszawa

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 538) 412377 D55B W00002 Olbrycht Anna 87.00 ( 539) 412128 H55B W00001 Olbrycht Janusz 166.00

W03 PUKS Mlode Orly

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 564) 981854 H21B W03031 Galicz Karol 2.00 ( 567) 1396729 D16B W03027 Wanczyk Zuzanna 4.00 ( 566) 2023845 H20B W03004 Szmulkowski Adam 8.00 ( 563) 2007556 H20B W03032 Dudek Wojciech 26.00 ( 565) 2023848 D20B W03021 Kubicka Zuzanna 135.00

W22 OK! Sport

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 811) 1399038 H45B W22 Pedowski Wojciech 1.00

W81 UKS OSiR

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 598) 2023842 H20B W81010 Owczarek Rafal 68.00

W87 UNTS

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 648) 412496 HDR W87 Mianowska Tosia 0.00 ( 653) 886674 H16B W87089 Rutka Jan 4.00 ( 641) 871977 D35B W87081 Biolik Agnieszka 17.00 ( 646) 895014 D21B W87009 Kolosinska Jolanta 22.00 ( 650) 899027 H16B W87002 Mossakowski Wojciech 29.00 ( 644) 504409 D21B W87001 Gajda Monika 32.00 ( 639) 899030 H18B W87036 Anc Kamil 33.00 ( 657) 412171 D35B W87003 Wolek Ewa 47.00 ( 658) 9200094 H16B W87034 Wolowczyk Michal 59.00 ( 649) 886687 H40B W87078 Mianowski Rafal 65.00 ( 655) 886686 H40B W87 Staszak Artur 77.00 ( 643) 770327 H35B W87 Biolik Grzegorz 85.00 ( 645) 886682 H21B W87077 Grabowski Maciej 88.00 ( 656) 1395205 H21B W87087 Terpai Dmytro 96.00 ( 652) 332338 H40B W87039 Popowski Jaroslaw 101.00 ( 642) 981644 H10C W87080 Biolik Emil 111.00 ( 647) 981642 H21B W87090 Marchuk Ilya 122.00 ( 651) 886681 D21B W87187 Piastrouskaya Viyaleta 122.00 ( 640) 886680 D16B W87101 Antonowicz Anna-Maria 140.00 ( 761) 505081 D21B W87028 Szlendak Joanna 142.00 ( 654) 886670 H16B W87044 Sotniczuk Piotr 169.00

W97 UKS Saper

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 610) 7000184 H45B W97029 Wiejacki Janusz 133.00

ZBM SK Žabovřesky Brno

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 225) 232005 D45B ZBM5582 Kabáthová Jitka 25.00 ( 747) 114 D14B ZBM9954 Kratochvílová Anežka 36.00 ( 795) 232334 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 46.00 ( 228) 1111187 H21B ZBM8721 Zháňal Jan 50.00 ( 748) 410338 D14B ZBM0060 Auermüllerová Anna 52.00 ( 227) 49690 H21B ZBM8511 Drábek Jan 54.00 ( 799) 52085 H21B ZBM8800 Yarmiev Artur 68.00 ( 233) 888627 H14B ZBM9902 Komenda Jan 81.00 ( 230) 410320 H18B ZBM9503 Jordanov Alexandr 93.00 ( 235) 122 D14B ZBM9952 Malivánková Eva 104.00 ( 480) 7906090 D21B ZBM8451 Stachoňová Barbara 107.00 ( 234) 410331 H14B ZBM9903 Říčný Vojta 109.00 ( 232) 2042513 D16B ZBM9755 Nedbálková Hana 112.00 ( 229) 331025 D20B ZBM9457 Chroustová Lenka 125.00 ( 231) 53721 D16B ZBM9753 Koporová Lenka 132.00 ( 226) 976000 H21B ZBM7609 Pátek Richard 142.00

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 27) 2020722 H10C ZLH0301 Novotný Erik 120.00 ( 26) 331514 D14B ZLH0051 Novotná Tereza 140.00

ZPV KOB ZPV Prostějov

01.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 518) 52428 H50B ZPV5501 Jirka Jiří 14.00 ( 105) 52587 D21B ZPV6777 Holinková Hana 42.00 ( 460) 52654 D40B ZPV6666 Pilcová Petra 50.00 ( 62) 433096 H35B ZPV7301 Karásek Martin 55.00 ( 60) 428210 H14B ZPV0001 Karásek Adam 57.00 ( 59) 428201 D40B ZPV6970 Karásková Marcela 66.00 ( 94) 232042 H75B ZPV3511 Hynek Vladimír 72.00 ( 145) 52581 H45B ZPV6213 Křeček Miroslav 73.00 ( 516) 301599 H14B ZPV0000 Jirka Mikuláš 77.00 ( 446) 1400440 H60B ZPV5100 Pilc Oldřich 78.00 ( 143) 52582 D40B ZPV7076 Křečková Petra 82.00 ( 61) 426397 H10C ZPV0302 Karásek Matyáš 90.00 ( 517) 206496 H12C ZPV0201 Jirka Matyáš 105.00 ( 338) 307331 H45B ZPV6712 Holinka Martin 121.00 ( 515) 52427 D40B ZPV6553 Jirková Renata 130.00 ( 93) 52869 H70B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 147.00 ( 144) 303938 D14B ZPV9999 Křečková Jana 156.00


Správce stránek, hosting - Bc. Ondřej Pavlík