31.5. – 2.6.2013

Pokud můžete, přijeďte určitě na všechny 3 dny

2.5.2013 Ondřej Pavlík Aktuality

Závody se nezadržitelně blíží, za dva týdny je první termín přihlášek, možná se právě rozhodujete, zda přijet a na jak dlouho přijet. Ideální okamžik pro další upoutávku.

V sobotu a v neděli půjde samozřejmě o body do Žebříčků B i C a do Rankingu, mapy vypadají opravdu lákavě, určitě nebudete zklamáni.

Speciálně Vás zveme na páteční podvečerní sprint. K prostoru, který byl použit na HOF 2012, byla domapována oblast nemocnice, takže si užijete kombinace tří odlišných typů terénu – řídká zástavba lesní nemocnice, les, lázeňský park. A pro ty, kteří myslí na body a ceny to nebude jen nezávazné proběhnutí před víkendovým dvojzávodem.  Závodníci v kategoriích D21 a H21 mohou získat body do Rankingu. Všichni závodníci pak mohou položit základ úspěchu na třídenních závodech MUNA 2013 – Česko-polský pohár. Samozřejmě že proběhnou důstojná vyhlášení jednotlivých závodů Žebříčku B – Morava, ale ty hlavní ceny se budou rozdávat na celkovém vyhlášení třídenních závodů. Tak se zbytečně nepřipravte o umístění na stupních vítězů a poperte se o umístění s polskými soupeři.

A jestliže Vás zajímá, kolik se do Vaší kategorie přihlásilo závodníků z Polska, najdete to zde: pátek 31.5., sobota 1.6., neděle 2.6.

Comments are currently closed.


Správce stránek, hosting - Bc. Ondřej Pavlík