31.5. – 2.6.2013

Pořadatelé

Ředitel závodu:  Hana Pavlíková R3

2011

  • 30.4. (ZLH) 5. závod Hanáckého žebříčku jaro (M HO middle) – Starohoří
  • 30.4. (ZLH) 2. závod Hanáckého žebříčku štafet – Výr

2010

  • 1.5. (ZLH) 6. závod Hanáckého žebříčku jaro – Edelštejn
  • 1.5. (ZLH) 2. závod Hanáckého žebříčku štafet – Hadí louky

2009

  • 17.10. (ZLH) 4. závod Hanáckého žebříčku podzim – Edelštejn (zrušen – 30 cm čerstvého sněhu)

2008

  • 4.10. (ZLH) 2. závod Hanáckého žebříčku podzim – Zlatohorská rýžoviště

2007

  • 9.-10.6. (ASU+ZLH) M ČR middle – Svatá Marta, Arnulf
  • 13.10. (ZLH+ASU) Czech meeting middle, závod WRE, 3. závod Hanáckého žebříku podzim – Melchior
  • 14.10. (ZLH+ASU) Czech meeting long – Příčná

(vše ŘZ)

Hlavní rozhodčí:  Rudolf Kolář R1

2012

  • 23.6. (SBR) 9. závod Hanáckého žebříčku jaro (M HO long) – Červený kříž (ST)
  • 9.9. (ASU) 9. závod Žebříčku A – Štěrkovec (ST DH35-)

2011

  • 30.4. (ZLH) 5. závod Hanáckého žebříčku jaro (M HO middle) – Starohoří (HR)
  • 30.4. (ZLH) 2. závod Hanáckého žebříčku štafet – Výr (HR)
  • 28.5. (SBR) 4. závod Žebříčku B – Volárna (HR)
  • 29.5. (SBR) 5. závod Žebříčku B – Bílý kříž (ST)

2010

  • 2.10. (SBR) 2. závod Hanáckého žebříčku podzim – Jezírko (ST)

2009

  • 13.-14.6. (ABR) ČP MTBO – Volárna (ŘZ)

2007

  • 5.5. (ABR) 5. závod Hanáckého žebříčku jaro – Karlovice (ST)

Kartograf:  Martin Kratochvíl

martin_kratochvil2012

  • Plesný – Žebříček A

2011

  • Hammer – Mistrovství Evropy dorostu
  • Nesměř – M ČR middle

2010

  • Špičák – M ČR long

2009

  • Řasnička-západ – M ČR ultralong

2008

  • Melechov – M ČR long
  • Čeřínek – Žebříček A

2007

  • Svatá Marta, Arnulf – M ČR middle

2006

  • Roháč – M ČR noční

2005

  • Kamenec – Mistrovství Evropy dorostu

… a další mapy v ČR i zahraničí (2007-2012 Švédsko, Norsko)

Stavitel tratí:  Tomáš Novotný R2

2012

  • 4.5. (OOL) 1. etapa HOF sprint – Glucholazy-Zdroj

2011

  • 30.4. (ZLH) 5. závod Hanáckého žebříčku jaro (M HO middle) – Starohoří
  • 30.4. (ZLH) 2. závod Hanáckého žebříčku štafet – Výr

2010

  • 1.5. (ZLH) 2. závod Hanáckého žebříčku štafet – Hadí louky

(vše ST)

IT (web, SI …): Ondřej Pavlík

2012

  • Nebyl čas organizovat (dopracovával jsem diplomovou práci a ženil jsem se)

2011

  • 30.4. (ZLH) 5. závod Hanáckého žebříčku jaro (M HO middle) – Starohoří
  • 30.4. (ZLH) 2. závod Hanáckého žebříčku štafet – Výr
  • 23.-26.6. (ASU) Mistrovství Evropy dorostu

2010

  • 1.5. (ZLH) 6. závod Hanáckého žebříčku jaro – Edelštejn
  • 1.5. (ZLH) 2. závod Hanáckého žebříčku štafet – Hadí louky
  • 11.-12.9. (ASU) Český pohár, žebříček A, žebříček B Morava – Maink, Cinvíz

2009

  • 23.-24.5. (ASU)  – hummel Sprint Cup, Český pohár štafet

2008

  • 10.-20.7 WOC – Mistrovství světa v Orientačním běhu (vedoucí úseku hlídačů kontrol)
  • 20.-21.9 (ASU) – Mistrovství České republiky na klasické trati

(kromě WOC vše IT)


Správce stránek, hosting - Bc. Ondřej Pavlík