31.5. – 2.6.2013

Startovky jsou kompletní a aktuální

29.5.2013 Ondřej Pavlík Aktuality

Startovky na všechny dny jsou nachystané a aktuální k 29.5.2013 2:30. (Ještě stále řešíme nějaké dohlášky a odhlášky, startovky se liší od těch, které visely na webu v úterý). Pokyny už taky najdete na svém místě. Čekáme na dodání vytištěných map.  Z toho všeho vyplývá, že závody jsou největším proudu příprav a pořadatelé se na vás těší.

V souvislosti s tím, že mapy jsou v tisku (či jsou již ytištěny), jsme již limitování maximálním počtem závodníků v jednotlivých kategoriích. Počet vytištěných map odpovídá poštu startujících s vakanty. Proto pokud se ještě chcete dohlásit do nějaké kategorie, nejprve se  podívejte do startovky, jestli je ještě místo v podobě vakantů, ušetříte si tím komplikace.

Nevím, jestli se nám povedlo objednat počasí, předpověď je „nebude-li pršet, nezmoknem“. Tak uvidíme. V úterý u nás celý den pršelo, ve středu je zatím hezky. Bez ohledu na to, jak doopravdy bude, závody si všichni společně určitě uděláme pěkné – díky prostředí závodů, atmosféře centra a kvalitním výkonům.

Comments are currently closed.


Správce stránek, hosting - Bc. Ondřej Pavlík