31.5. – 2.6.2013

Startovka – neděle po kategoriích

Kategorie D10C

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m,  8 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Končáková Alžběta HLV C 50 = 10:50:00 ? Staňková Monika PLU 0353 C 54 = 10:54:00 1392586 Szczuka Martyna O47 C 56 = 10:56:00 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 C 58 = 10:58:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 60 = 11:00:00 1394737 Pietrasz Martyna O47 C 62 = 11:02:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 64 = 11:04:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 66 = 11:06:00 428771 Ogrodnik Magdalena O49 C 68 = 11:08:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00 52482 Hartmannová Anna PLU 0354 C 72 = 11:12:00 428764 Kolakowska Weronika O49 C 74 = 11:14:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 76 = 11:16:00 ? Černochová Michaela PLU 0351 C 78 = 11:18:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C 80 = 11:20:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 C 82 = 11:22:00

Kategorie D12C

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 11 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 2036954 Kliszcz Daria O49 C 2 = 10:02:00 54005 Zebracka Milena C 4 = 10:04:00 1392571 Szwinge Oliwia O49 C 6 = 10:06:00 ? Fergusonová Nikola PLU 0250 C 8 = 10:08:00 2036955 Czekala Oliwia O49 C 10 = 10:10:00 425425 Golová Tereza VIC 0162 C 12 = 10:12:00 1392573 Konieczny Karolina O49 C 14 = 10:14:00 2036953 Dammfeld Karolina C 16 = 10:16:00 2036950 Olesniewicz Karolina O49 C 18 = 10:18:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 C 20 = 10:20:00 1394736 Gidel Zuzanna O49 C 22 = 10:22:00 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 24 = 10:24:00 1394744 Lakomska Aleksandra O49 C 26 = 10:26:00

Kategorie D14B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m, 12 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 1 = 10:01:00 2053617 Wierzba Wiktoria D93 111 C 3 = 10:03:00 51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 5 = 10:05:00 416068 Šabršulová Natálie LCE 0054 C 7 = 10:07:00 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 B 9 = 10:09:00 2028219 Jurczyk Marta S03 017 C 11 = 10:11:00 428757 Kopa Claudia O49 C 13 = 10:13:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 B 15 = 10:15:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 B 17 = 10:17:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 19 = 10:19:00 2043892 Konopacka Martyna S51 115 C 21 = 10:21:00 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 B 23 = 10:23:00 52695 Ressová Tereza LCE 0052 B 25 = 10:25:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 B 27 = 10:27:00 52687 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 29 = 10:29:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 2037510 Ozga Barbara O47 C 35 = 10:35:00 438047 Odehnalová Klára ABM 9956 A 37 = 10:37:00 428742 Koltun Maja O49 C 39 = 10:39:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 41 = 10:41:00 428753 Lukaszynska Victoria O49 C 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00 2048164 Krawczyk Anna S51 113 C 47 = 10:47:00 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 B 49 = 10:49:00 2048163 Piecha Agnieszka S51 120 C 51 = 10:51:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 B 53 = 10:53:00 428747 Kopietz Malgorzata O49 C 55 = 10:55:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00 232865 Grycová Kateřina TBM 0058 B 59 = 10:59:00 433088 Müllerová Erika OTK 0050 C 61 = 11:01:00 2056310 Plášková Anna LCE 0152 B 63 = 11:03:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 B 65 = 11:05:00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 B 67 = 11:07:00 428741 Paterok Estera O49 C 69 = 11:09:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 71 = 11:11:00 886623 Kowalska Agata S51 112 C 73 = 11:13:00 114 Kratochvílová Anežka ZBM 9954 B 75 = 11:15:00 301364 Witkowska Natalia 100 C 77 = 11:17:00 2037504 Sulikowska Weronika O49 C 79 = 11:19:00 515149 Hájková Lenka AOP 0050 B 81 = 11:21:00 1392578 Goscinska Adrianna O47 C 83 = 11:23:00 ......................... VAK C 85 = 11:25:00

Kategorie D16B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m, 14 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
886680 Antonowicz Anna-Maria W87 101 C 116 = 11:56:00 1401454 Madra Paulina D95 103 C 118 = 11:58:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 120 = 12:00:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 122 = 12:02:00 886350 Legiec Roksana K48 011 C 124 = 12:04:00 2016943 Bonat Julia S00 C 126 = 12:06:00 505004 Kazmierczak Marzena E75 016 C 128 = 12:08:00 253367 Hauerlandová Natálie LCE 9851 B 130 = 12:10:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 132 = 12:12:00 1603311 Tomaszczyk Angelika O47 C 134 = 12:14:00 887246 Lech Zuzanna E75 102 C 136 = 12:16:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 138 = 12:18:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 140 = 12:20:00 53721 Koporová Lenka ZBM 9753 B 142 = 12:22:00 886337 Bugaj Katarzyna K30 C 144 = 12:24:00 2020727 Hanousková Renata LCE 9852 B 146 = 12:26:00 219518 Olszanska Maja NNN C 148 = 12:28:00 886321 Sobas Aleksandra K30 098 C 150 = 12:30:00 2043887 Strymecka Nikola S51 101 C 154 = 12:34:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 156 = 12:36:00 416067 Šomanová Anna LCE 9855 C 158 = 12:38:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 160 = 12:40:00 1401455 Sembratowicz Teresa D95 105 C 162 = 12:42:00 7200162 Filipowska Aleksandra E75 101 C 164 = 12:44:00 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 166 = 12:46:00 425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 168 = 12:48:00 232620 Tesařová Jana TRI 9751 A 170 = 12:50:00 433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 B 172 = 12:52:00 1394733 Mikulska Ewelina O47 C 174 = 12:54:00 886347 Wzietek Barbara K48 020 C 176 = 12:56:00 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 B 178 = 12:58:00 2016192 Dopierala Romana P35 052 C 180 = 13:00:00 2042513 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 182 = 13:02:00 505098 Zieba Emilia D95 107 C 184 = 13:04:00 1396729 Wanczyk Zuzanna W03 027 C 186 = 13:06:00 895002 Grobelna Kamila D95 101 C 188 = 13:08:00 1392574 Olesniewicz Paulina O47 C 190 = 13:10:00 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 192 = 13:12:00 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 B 194 = 13:14:00 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 C 196 = 13:16:00 428767 Dzik Justyna S22 033 C 198 = 13:18:00

Kategorie D18B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m, 16 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7200167 Bialkowska Aneta E75 081 C 56 = 10:56:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 58 = 10:58:00 412599 Magierska Zuzanna E75 117 C 60 = 11:00:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 62 = 11:02:00 416152 Fukalová Martina AOV 9550 B 64 = 11:04:00 2058520 Kašparová Zuzana SSU 9661 B 66 = 11:06:00 416087 Končáková Klára LCE 9555 B 68 = 11:08:00 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 A 70 = 11:10:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 72 = 11:12:00 886656 Morawska Maja G17 005 C 74 = 11:14:00 887087 Hornik Aleksandra 28P C 76 = 11:16:00 7200166 Banas Agnieszka E75 093 C 78 = 11:18:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 80 = 11:20:00 2028217 Jankowska Joanna D93 010 C 82 = 11:22:00 553467 Matyba Anna P35 066 C 84 = 11:24:00 504041 Cych Weronika 28P C 86 = 11:26:00

Kategorie D20B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m, 16 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2023848 Kubicka Zuzanna W03 021 C 90 = 11:30:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 C 92 = 11:32:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 94 = 11:34:00 7200172 Stankiewicz Agata 28P C 96 = 11:36:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 98 = 11:38:00 1436949 Haltof Ewa K30 C 100 = 11:40:00 8849 Vítková Lucie PTI 9474 B 102 = 11:42:00 887239 Bartczak Natalia E75 020 C 104 = 11:44:00 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 B 106 = 11:46:00 889173 Donczew Anna D95 015 C 108 = 11:48:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 110 = 11:50:00 895243 Kolesnikova Anastasia K30 C 112 = 11:52:00

Kategorie D21B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení     0 m, 20 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 502209 Morawska Anna G17 007 C 2 = 10:02:00 553469 Lajn Daria E71 002 C 4 = 10:04:00 504409 Gajda Monika W87 001 C 6 = 10:06:00 553466 Pabich Maria E71 006 C 8 = 10:08:00 895234 Faron Paulina K30 022 C 10 = 10:10:00 886318 Wicha Malgorzata K30 090 C 12 = 10:12:00 895014 Kolosinska Jolanta W87 009 C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 2034196 Gorska Kinga N61 021 C 18 = 10:18:00 886320 Kasza Izabela S51 047 C 20 = 10:20:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 22 = 10:22:00 7200171 Gwozdz Ewa E75 026 C 24 = 10:24:00 53339 Slováčková Věra TZL 8181 C 26 = 10:26:00 2016466 Koziolek Julia D95 017 C 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 886617 Wysocka Malwina S28 008 C 32 = 10:32:00 886681 Piastrouskaya Viyaleta W87 187 C 34 = 10:34:00 2016467 Szubka Barbara D95 058 C 36 = 10:36:00 7906090 Stachoňová Barbara ZBM 8451 C 38 = 10:38:00 5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 40 = 10:40:00 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 42 = 10:42:00 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 44 = 10:44:00 842661 Dyzio Katarzyna K30 020 C 46 = 10:46:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 48 = 10:48:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 50 = 10:50:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 52 = 10:52:00 49458 Petrová Tereza AOV 8750 C 54 = 10:54:00 505081 Sylendak Joanna W87 028 C 56 = 10:56:00 2017992 Lubak Kamila D95 060 C 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 62 = 11:02:00 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 64 = 11:04:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 66 = 11:06:00 2032130 Macková Petra LCE 8560 C 68 = 11:08:00 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 R 70 = 11:10:00

Kategorie D35B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení     0 m, 17 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2049585 Binarová Jitka UOL 7751 C 50 = 10:50:00 871977 Biolik Agnieszka W87 081 C 52 = 10:52:00 1401460 Wlodarczyk Anna Maria D93 060 C 54 = 10:54:00 426333 Rydlová Jana VIC 7752 C 56 = 10:56:00 410731 Vlachová Dita SBR 7750 C 58 = 10:58:00 412171 Wolek Ewa W87 003 C 60 = 11:00:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 62 = 11:02:00 51197 Kovalčíková Eva AOP 7852 C 64 = 11:04:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 66 = 11:06:00 ......................... VAK C 68 = 11:08:00

Kategorie D40B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení     0 m, 15 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 0 = 10:00:00 428754 Bogucka-Jaroszek Anna 100 C 2 = 10:02:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 8 = 10:08:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 10 = 10:10:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 12 = 10:12:00 2017677 Pěčková Monika SKM 7350 C 14 = 10:14:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 16 = 10:16:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 18 = 10:18:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 20 = 10:20:00 886336 Sobas Joanna C 22 = 10:22:00 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 28 = 10:28:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 30 = 10:30:00 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 32 = 10:32:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 34 = 10:34:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 36 = 10:36:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 38 = 10:38:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 40 = 10:40:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 42 = 10:42:00 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 44 = 10:44:00

Kategorie D45B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 46 = 10:46:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 48 = 10:48:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 50 = 10:50:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 52 = 10:52:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 54 = 10:54:00 ......................... VAK C 56 = 10:56:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 58 = 10:58:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 60 = 11:00:00 416155 Jelínková Jana TZL 6556 C 62 = 11:02:00 52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 64 = 11:04:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 66 = 11:06:00 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 68 = 11:08:00

Kategorie D50B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m, 13 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 101 = 11:41:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 103 = 11:43:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 105 = 11:45:00 886657 Morawska Irena G17 003 C 107 = 11:47:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 109 = 11:49:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 111 = 11:51:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 113 = 11:53:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 115 = 11:55:00 2036945 Czerkawska Urszula S22 031 C 117 = 11:57:00

Kategorie D55B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m, 12 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 111 = 11:51:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 113 = 11:53:00 412377 Olbrycht Anna W00 002 C 115 = 11:55:00 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 117 = 11:57:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 119 = 11:59:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 121 = 12:01:00 886619 Wysocka Jolanta S28 070 C 123 = 12:03:00 222897 Bucholc Teresa 100 C 125 = 12:05:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 127 = 12:07:00

Kategorie D60B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 11 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 52782 Mrkvicová Ludmila MOV 4951 C 40 = 10:40:00 52172 Grygarová Alena BOV 5251 C 42 = 10:42:00 52055 Tomanová Jana LBM 4955 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 46 = 10:46:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 48 = 10:48:00

Kategorie D65B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 10 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9576 Stará Pavla BOV 4251 C 121 = 12:01:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 123 = 12:03:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 125 = 12:05:00 ......................... VAK C 127 = 12:07:00

Kategorie H10C

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m,  8 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 75 = 11:15:00 2037507 Mytych Jakub O47 C 77 = 11:17:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 79 = 11:19:00 21537 Cych Mikolaj NNN C 81 = 11:21:00 51952 Peňáz Radek VRB 0313 C 83 = 11:23:00 1392572 Kedziora Rafal O47 C 85 = 11:25:00 981644 Biolik Emil W87 080 C 87 = 11:27:00 ? Černoch Martin PLU 0500 C 89 = 11:29:00 301225 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 91 = 11:31:00 2036952 Jachec Tomasz C 93 = 11:33:00 2051506 Otruba František PLU 0501 C 93 = 11:33:00 219503 Cych Maksymilan NNN C 95 = 11:35:00

Kategorie H12C

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 12 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53353 Kundrata Jan JZL 0201 C 1 = 10:01:00 8581 Chovanec Václav TZL 0201 C 3 = 10:03:00 428765 Gidel Samuel O49 C 5 = 10:05:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 C 7 = 10:07:00 428755 Obstoj Piotr O49 C 9 = 10:09:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 B 11 = 10:11:00 2036949 Gojlo Jakub O47 C 13 = 10:13:00 421859 Petřivalský Bernat OOL 0203 C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 2032320 Koleczko Blazej S01 036 C 19 = 10:19:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 51316 Valík Adam AOP 0301 C 25 = 10:25:00 428743 Maciolek Daniel O49 C 27 = 10:27:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 29 = 10:29:00 1394743 Hyla Damian O47 C 31 = 10:31:00 53176 Kovařík Martin TRI 0101 B 33 = 10:33:00 2051507 Hartmann Matouš PLU 0101 C 35 = 10:35:00 1394739 Czapla Dawid O49 C 37 = 10:37:00

Kategorie H14B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení     0 m, 16 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 331753 Láznička Václav TZL 9901 B 3 = 10:03:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 5 = 10:05:00 2056305 Ondráček Radek KSU 9933 B 7 = 10:07:00 889171 Kasza Jan S51 079 C 9 = 10:09:00 2053548 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 11 = 10:11:00 2028216 Filusz Patryk S51 117 C 13 = 10:13:00 433087 Müller Tomáš OTK 9901 C 15 = 10:15:00 1369369 Byrczek Jan 100 C 17 = 10:17:00 49396 Filipek Sebastian TRI 0002 B 19 = 10:19:00 246840 Vopařil Jan LCE 9911 B 21 = 10:21:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 23 = 10:23:00 2056281 Matoušek Matěj KSU 0005 B 25 = 10:25:00 2036948 Obstoj Adam O49 C 27 = 10:27:00 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 B 29 = 10:29:00 2027244 Kubíček David MOV 0003 B 31 = 10:31:00 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 B 33 = 10:33:00 410331 Říčný Vojta ZBM 9903 B 35 = 10:35:00 6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 37 = 10:37:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 B 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 433084 Zentrich Dušan OTK 0002 B 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 B 49 = 10:49:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 B 51 = 10:51:00 49355 Holesz Sebastian TRI 9902 B 53 = 10:53:00 2056276 Dostál Pavel KSU 9910 B 55 = 10:55:00 53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 61 = 11:01:00 888627 Komenda Jan ZBM 9902 B 63 = 11:03:00 52693 Kadleček Jan LCE 9906 B 65 = 11:05:00 2032315 Koleczko Bartosz S01 035 C 67 = 11:07:00 234537 Janečka Viktor JPV 9917 B 69 = 11:09:00 682370 Horčička Vít UOL 9919 B 71 = 11:11:00 2056268 Kroul Josef KSU 0044 B 73 = 11:13:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 B 75 = 11:15:00 ......................... VAK C 77 = 11:17:00 ......................... VAK C 79 = 11:19:00

Kategorie H16B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m, 16 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 886670 Sotniczuk Piotr W87 044 C 1 = 10:01:00 889180 Becmer Damian D95 084 C 3 = 10:03:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 B 5 = 10:05:00 2025335 Šiška Petr TZL 9801 B 7 = 10:07:00 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 888962 Pryjma Fryderyk S00 C 13 = 10:13:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 15 = 10:15:00 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 17 = 10:17:00 53354 Podmolík Josef TZL 9701 A 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 1392576 Wrotny Mateusz O47 C 23 = 10:23:00 889320 Mikel David TZL 9703 A 25 = 10:25:00 2023847 Zwyrtek Kacper S51 109 C 27 = 10:27:00 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 29 = 10:29:00 886662 Swiech Mateusz E75 110 C 31 = 10:31:00 899027 Mossakowski Wojciech W87 002 C 33 = 10:33:00 2032321 Borgiel Jaroslaw S01 015 C 35 = 10:35:00 141474 Baran Jan K30 034 C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 B 41 = 10:41:00 887007 Biederman Marcin K30 093 C 43 = 10:43:00 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 B 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 502205 Lubak Mateusz D95 102 C 49 = 10:49:00 331262 Drozd Michal BBM 9701 B 51 = 10:51:00 1401479 Sosenko Szymon D95 106 C 53 = 10:53:00 53271 Konečný Daniel BBM 9702 B 55 = 10:55:00 886348 Legiec Kamil K48 010 C 57 = 10:57:00 886674 Rutka Jan W87 089 C 59 = 10:59:00 895254 Zuchmanski Przemyslaw E75 114 C 61 = 11:01:00 2028220 Jurczyk Maciej S03 018 C 63 = 11:03:00 1394740 Bielka Pawel O47 C 65 = 11:05:00 607807 Jaroszek Jakub S22 035 C 67 = 11:07:00 9200094 Wolowczyk Michal W87 034 C 69 = 11:09:00

Kategorie H18B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m, 17 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1400446 Svačina Jan TZL 9501 B 2 = 10:02:00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 B 4 = 10:04:00 887249 Palka Szymon E75 011 C 6 = 10:06:00 886335 Androsov Serhii K30 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 12 = 10:12:00 895237 Garbacik Michal K30 089 C 14 = 10:14:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 A 16 = 10:16:00 895232 Kaczocha Przemyslaw P35 051 C 18 = 10:18:00 899030 Anc Kamil W87 036 C 20 = 10:20:00 502210 Skorupa Marek K30 092 C 22 = 10:22:00 2045216 Dvorský Petr SKM 9601 A 24 = 10:24:00 7200168 Rzentca Krzysztof 28P C 26 = 10:26:00 7200176 Dzioba Mateusz D93 012 C 28 = 10:28:00 889167 Kowalski Marcin P40 035 C 30 = 10:30:00 7200189 Nowak Maciej D93 030 C 32 = 10:32:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 34 = 10:34:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 36 = 10:36:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 38 = 10:38:00 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B 40 = 10:40:00 2043883 Wisniewski Lukasz G14 030 C 42 = 10:42:00 889183 Podsiadly Mateusz D95 076 C 44 = 10:44:00 1302766 Burkart David VIC 9602 B 46 = 10:46:00 899029 Wolowczyk Krzysztof 28P C 48 = 10:48:00

Kategorie H20B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení     0 m, 14 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 85 = 11:25:00 2007556 Dudek Wojciech W03 032 C 87 = 11:27:00 2016462 Ostoj Piotr D95 073 C 89 = 11:29:00 1625050 Rohel Marek AOV 9401 C 91 = 11:31:00 424267 Jaroszek Radoslaw S22 022 C 93 = 11:33:00 ......................... VAK C 95 = 11:35:00 1390881 Niewiedziala Robert G14 016 C 97 = 11:37:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 99 = 11:39:00 2018699 Iwaszczyszyn Joachim D95 074 C 101 = 11:41:00 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 B 103 = 11:43:00 2023842 Owczarek Rafal W81 010 C 105 = 11:45:00 2023845 Szmulkowski Adam W03 004 C 107 = 11:47:00

Kategorie H21B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení     0 m, 24 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 7200169 Podzinski Rafal E75 077 C 1 = 10:01:00 504042 Kowalski Wojciech D95 033 C 3 = 10:03:00 842653 Wenslaw Mateusz G17 094 C 5 = 10:05:00 553471 Pawlak Bartosz D69 001 C 7 = 10:07:00 981854 Galicz Karol W03 031 C 9 = 10:09:00 1011992 Dutkowski Mikolaj P35 015 C 11 = 10:11:00 504052 Dwojak Wojciech D95 098 C 13 = 10:13:00 504415 Jasinski Maciej D95 090 C 15 = 10:15:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 17 = 10:17:00 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 19 = 10:19:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 21 = 10:21:00 7770000 Kasal Vít SBK 7540 C 23 = 10:23:00 1399033 Lisowski Przemyslaw D92 031 C 25 = 10:25:00 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 27 = 10:27:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 29 = 10:29:00 981642 Marchuk Ilya W87 090 C 31 = 10:31:00 ? Melcher Ota PLU 8001 C 33 = 10:33:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 35 = 10:35:00 887243 Charuba Lukasz E75 063 C 37 = 10:37:00 682377 Bencúr Juraj LCE 7701 C 39 = 10:39:00 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 41 = 10:41:00 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 43 = 10:43:00 889265 Jurczyk Tomasz S03 001 C 45 = 10:45:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 47 = 10:47:00 1394893 Wdowczyk Piotr 100 C 49 = 10:49:00 1431999 Hajdas Przemyslaw D95 072 C 51 = 10:51:00 51501 Benroth Jakub TZL 9002 C 53 = 10:53:00 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 55 = 10:55:00 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 57 = 10:57:00 2048145 Okon Przemyslaw E70 005 C 59 = 10:59:00 681864 Schäfer Jan TZL 9301 A 61 = 11:01:00 886666 Morawski Jacek W87 005 C 63 = 11:03:00 2048144 Piekielny Mariusz E70 005 C 65 = 11:05:00 224905 Šincl Jiří ASU 9446 A 67 = 11:07:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 69 = 11:09:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 71 = 11:11:00 8881 Vlach Jiří AOV 7900 C 73 = 11:13:00 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C 75 = 11:15:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 77 = 11:17:00 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 79 = 11:19:00 7905090 Stachoň Zdeněk SKM 8014 C 81 = 11:21:00 980374 Valík Luděk AOP 7101 C 83 = 11:23:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 85 = 11:25:00 887157 Hadač Miroslav AOP 6501 C 87 = 11:27:00 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 89 = 11:29:00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 91 = 11:31:00 920699 Zbranek Roman ASU 8808 E 93 = 11:33:00 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 95 = 11:35:00 886327 Lubkiewicz Tomasz K30 002 C 97 = 11:37:00 515116 Navrátil Marek KYL 7100 C 99 = 11:39:00 886310 Pabich Tomasz E71 005 C 101 = 11:41:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 103 = 11:43:00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 105 = 11:45:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 A 107 = 11:47:00 52410 Špičák František CEL 8039 C 109 = 11:49:00 1401464 Bzdawski Maciej 100 C 111 = 11:51:00 886682 Grabowski Maciej W87 077 C 113 = 11:53:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 115 = 11:55:00 52085 Yarmiev Artur ZBM 8800 C 117 = 11:57:00 888969 Sokalski Dariusz 28P C 119 = 11:59:00 887216 Pabich Mariusz G20 C 121 = 12:01:00 51933 Peths Jan KRN 8101 C 123 = 12:03:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 125 = 12:05:00 920666 Navrátil Tomáš ASU 8817 C 127 = 12:07:00 920663 Melecký Martin AOP 9001 C 129 = 12:09:00 995852 Hanslian David LCE 7835 R 131 = 12:11:00 504401 Olech Przemyslaw G14 055 C 133 = 12:13:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 135 = 12:15:00 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 137 = 12:17:00 51561 Dubec Pavel SCP 8003 C 139 = 12:19:00 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 141 = 12:21:00 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 143 = 12:23:00 52490 Matyšek Radoslav PLU 8007 C 145 = 12:25:00 301233 Velička Jan VRB 8504 C 147 = 12:27:00 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 C 149 = 12:29:00 412551 Cieslik Marcin 100 C 151 = 12:31:00 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 153 = 12:33:00 ? Maňásek Josef 89C 7700 C 155 = 12:35:00 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 157 = 12:37:00 1207404 Nývlt Petr SNA 8004 C 159 = 12:39:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 161 = 12:41:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 163 = 12:43:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 165 = 12:45:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 167 = 12:47:00 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 169 = 12:49:00 1395205 Terpai Dmytro W87 087 C 171 = 12:51:00 53534 Žaloudík Jiří LOV 8601 C 173 = 12:53:00

Kategorie H35B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení     0 m, 18 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 133 = 12:13:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 135 = 12:15:00 2032312 Mastela Rafal S01 001 C 137 = 12:17:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 139 = 12:19:00 ......................... VAK C 141 = 12:21:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 143 = 12:23:00 428768 Dzik Miroslaw S22 030 C 145 = 12:25:00 ......................... VAK C 147 = 12:27:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 149 = 12:29:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 151 = 12:31:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 153 = 12:33:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 155 = 12:35:00 1972223 Porada Robert S51 100 C 157 = 12:37:00 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 159 = 12:39:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 161 = 12:41:00 52683 Škoda František LCE 7439 C 163 = 12:43:00 889258 Zagdanski Andzej F49 045 C 165 = 12:45:00 436969 Šuráň René LCE 7034 C 167 = 12:47:00 1973124 Forystek Marek K30 C 169 = 12:49:00 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 171 = 12:51:00 770327 Biolik Grzegorz W87 C 173 = 12:53:00 ? Balmowski Radoslaw 100 C 175 = 12:55:00 2032328 Masny Krzysztof S01 041 C 177 = 12:57:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 179 = 12:59:00 2032313 Koleczko Lukasz S01 033 C 181 = 13:01:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 183 = 13:03:00 ......................... VAK C 185 = 13:05:00 2028215 Jurczyk Piotr S03 C 187 = 13:07:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 189 = 13:09:00 ......................... VAK C 191 = 13:11:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 193 = 13:13:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 195 = 13:15:00

Kategorie H40B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení     0 m, 16 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 6 = 10:06:00 886687 Mianowski Rafal W87 078 C 8 = 10:08:00 53323 Zentrich David OTK 7101 C 10 = 10:10:00 1010100 Cych Piotr D95 C 12 = 10:12:00 433082 Müller Libor OTK 7201 C 14 = 10:14:00 981645 Becmer Dariusz D95 083 C 16 = 10:16:00 2035180 Plesinski Mariusz D92 034 C 18 = 10:18:00 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 20 = 10:20:00 53369 Galík Svatopluk TZL 6301 C 22 = 10:22:00 412436 Witkowski Zbigniew 100 C 24 = 10:24:00 332338 Popowski Jaroslaw W87 039 C 26 = 10:26:00 2058461 Matoušek Milan KSU 6701 C 28 = 10:28:00 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 30 = 10:30:00 886686 Staszak Artur W87 C 32 = 10:32:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 34 = 10:34:00 682380 Horčička Petr UOL 7007 C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00

Kategorie H45B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení     0 m, 16 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1396848 Hájek Martin KYL 6801 C 80 = 11:20:00 2045247 Holec Jan MOV 6701 C 82 = 11:22:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 84 = 11:24:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 86 = 11:26:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 88 = 11:28:00 504031 Widziewicz Remigiusz D95 003 C 90 = 11:30:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 92 = 11:32:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 94 = 11:34:00 886325 Moszkowicz Pawel K30 050 C 96 = 11:36:00 7000184 Wiejacki Janusz W97 029 C 98 = 11:38:00 887093 Bartczak Jaroslaw N61 001 C 100 = 11:40:00 1399038 Pedowski Wojciech W22 C 102 = 11:42:00 1966318 Forystek Jozef S51 108 C 104 = 11:44:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 106 = 11:46:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 108 = 11:48:00 920658 Pavlík Radek ASU 6849 C 110 = 11:50:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 112 = 11:52:00 8828 Vítek Zbyněk PTI 6622 C 114 = 11:54:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 116 = 11:56:00 888961 Pryjma Tomasz S00 C 118 = 11:58:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 120 = 12:00:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 122 = 12:02:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 124 = 12:04:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 126 = 12:06:00

Kategorie H50B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m, 14 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 87 = 11:27:00 435239 Czerkawski Waclaw S22 032 C 89 = 11:29:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 91 = 11:31:00 500661 Morawski Pawel G17 004 C 93 = 11:33:00 ......................... VAK C 95 = 11:35:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 97 = 11:37:00 416082 Dvorský Ilja SKM 6103 C 99 = 11:39:00 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 101 = 11:41:00 52531 Albert František OOL 5804 C 103 = 11:43:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 105 = 11:45:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 107 = 11:47:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 109 = 11:49:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 111 = 11:51:00 52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 113 = 11:53:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 115 = 11:55:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 117 = 11:57:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 119 = 11:59:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 121 = 12:01:00 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 123 = 12:03:00 887003 Hyjek Adam O47 C 125 = 12:05:00 52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 127 = 12:07:00 8654 Prokop Lubomír TRI 6001 C 129 = 12:09:00 1394734 Polewski Dariusz O47 C 131 = 12:11:00

Kategorie H55B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení     0 m, 15 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
5585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 70 = 11:10:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 72 = 11:12:00 899177 Guga Romuald D95 053 C 74 = 11:14:00 52747 Smolka Miloslav OOL 4901 C 76 = 11:16:00 412440 Malinowski Wiktoria E17 002 C 78 = 11:18:00 222893 Wysocki Andrzej S22 C 80 = 11:20:00 412128 Olbrycht Janusz W00 001 C 82 = 11:22:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 84 = 11:24:00 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 86 = 11:26:00 ......................... VAK C 88 = 11:28:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 90 = 11:30:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 92 = 11:32:00

Kategorie H60B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 96 = 11:36:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 98 = 11:38:00 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 100 = 11:40:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 102 = 11:42:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 104 = 11:44:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 106 = 11:46:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 108 = 11:48:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 110 = 11:50:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 112 = 11:52:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 114 = 11:54:00

Kategorie H65B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m, 13 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 75 = 11:15:00 2036341 Blimke Roman S00 C 77 = 11:17:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 79 = 11:19:00 64865 Mrkvica Miroslav MOV 4600 C 81 = 11:21:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 83 = 11:23:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 85 = 11:25:00 2053630 Bogulak Adam D93 096 C 87 = 11:27:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 89 = 11:29:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 91 = 11:31:00 9577 Stary Břetislav BOV 4402 C 93 = 11:33:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 95 = 11:35:00 52660 Vlach Oldřich BOV 4403 C 97 = 11:37:00

Kategorie H70B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 10 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 120 = 12:00:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 122 = 12:02:00 2043884 Lebek Henryk S00 003 C 124 = 12:04:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 126 = 12:06:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 128 = 12:08:00

Kategorie H75B

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m,  9 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 54216 Bykowski Ryszard K00 001 C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 55 = 10:55:00

Kategorie HDR

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m,  8 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 428762 Dammfeld Adam O49 C 0 = 10:00:00 1394742 Hyla Natalia O47 C 0 = 10:00:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 0 = 10:00:00 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 0 = 10:00:00 51199 Kovalčíková Alena AOP 0751 C 0 = 10:00:00 51198 Kovalčíková Anna AOP 0453 C 0 = 10:00:00 49382 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 0 = 10:00:00 428749 Majer Jagoda O47 C 0 = 10:00:00 361823 Masny Tadek&Przemek S01 C 0 = 10:00:00 412496 Mianowska Tosia W87 C 0 = 10:00:00 51317 Navrátil Sam KYL 0500 C 0 = 10:00:00 ? Ondráček Viktor KSU 0600 C 0 = 10:00:00 52758 Pietraszková Zuzana OOP 0750 C 0 = 10:00:00 ? Polak Maciej 100 C 0 = 10:00:00 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 10:00:00 53833 Sedláček Matěj HLV 1000 C 0 = 10:00:00 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 0 = 10:00:00 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 0 = 10:00:00 49316 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 0 = 10:00:00 ? Zavřel Mikuláš KRN 0707 C 0 = 10:00:00

Kategorie P

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení     0 m,  9 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
433089 Bantová Martina OTK 7250 C 0 = 10:00:00 352311 Cholastová Eva KRN 8585 C 0 = 10:00:00 219152 Cych Ewa NNN C 0 = 10:00:00 49408 Fujáková Katka HAV 8550 C 0 = 10:00:00 2037509 Gajda Lukasz O48 C 0 = 10:00:00 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 0 = 10:00:00 502206 Grudziecka Aneta G14 C 0 = 10:00:00 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 0 = 10:00:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 0 = 10:00:00 7861 Kovařík Martin TRI 7700 C 0 = 10:00:00 8043 Minarčík Tomáš NNN C 0 = 10:00:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 0 = 10:00:00 1392579 Oleszek Maciej O49 C 0 = 10:00:00 443095 Ondráček Martin KSU 7222 C 0 = 10:00:00 219191 Opanowicz Dominik C 0 = 10:00:00 436947 Peňázová Hana NNN C 0 = 10:00:00 232323 Pietraszek Martin OOP 8100 C 0 = 10:00:00 361805 Pipiro Grazyna S01 065 C 0 = 10:00:00 361806 Pipiro Grzegorz S01 066 C 0 = 10:00:00 887004 Ratuszniak Adam O47 C 0 = 10:00:00 410788 Schejbalová Karina SCP C 0 = 10:00:00 ? Schejbalová Kristina SCP C 0 = 10:00:00 51954 Slavík Martin VRB 9505 C 0 = 10:00:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 0 = 10:00:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 0 = 10:00:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 0 = 10:00:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 0 = 10:00:00 2045207 Smékalová Jana UOL 7899 C 0 = 10:00:00 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 0 = 10:00:00 436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 0 = 10:00:00 ? Swiatkowska Bogumila D93 C 0 = 10:00:00 889688 Vacková Jana SBK 9999 C 0 = 10:00:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 0 = 10:00:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 0 = 10:00:00 222889 Wysocka Olga S28 C 0 = 10:00:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 0 = 10:00:00 412195 Zelewsky Darius C 0 = 10:00:00 2027233 Švancárová Helena KSU 7252 C 0 = 10:00:00

Kategorie ZMG

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení     0 m,  9 kontrol            

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Jusik Panek C 0 = 10:00:00 895252 Król Benedykt G14 C 0 = 10:00:00 ? Vosáhlo Jan SSK C 0 = 10:00:00 412489 Wrzosek Malgorzata C 0 = 10:00:00 51372 Štětínská Tereza MOV 0751 C 0 = 10:00:00


Správce stránek, hosting - Bc. Ondřej Pavlík