31.5. – 2.6.2013

Startovka – neděle po oddílech


100 Indywidualnie

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 525) ? HDR 100 Polak Maciej 0.00 ( 411) 428754 D40B 100 Bogucka-Jaroszek Anna 2.00 ( 416) 1369369 H14B 100 Byrczek Jan 17.00 ( 552) 412436 H40B 100 Witkowski Zbigniew 24.00 ( 653) 1394893 H21B 100 Wdowczyk Piotr 49.00 ( 551) 301364 D14B 100 Witkowska Natalia 77.00 ( 650) 1401464 H21B 100 Bzdawski Maciej 111.00 ( 414) 222897 D55B 100 Bucholc Teresa 125.00 ( 420) 412551 H21B 100 Cieslik Marcin 151.00 ( 658) ? H35B 100 Balmowski Radoslaw 175.00

28P UNTS Warszawa

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 423) 7200168 H18B 28P Rzentca Krzysztof 26.00 ( 646) 899029 H18B 28P Wolowczyk Krzysztof 48.00 ( 621) 887087 D18B 28P Hornik Aleksandra 76.00 ( 620) 504041 D18B 28P Cych Weronika 86.00 ( 116) 7200172 D20B 28P Stankiewicz Agata 96.00 ( 418) 888969 H21B 28P Sokalski Dariusz 119.00

89C TJ Švýcárna

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 340) ? H21B 89C7700 Maňásek Josef 155.00 neregistro

ABM KOB Moira Brno

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 266) 332950 D40B ABM7052 Odehnalová Kamila 34.00 ( 267) 438047 D14B ABM9956 Odehnalová Klára 37.00

ADA OOB TJ Spartak Adamov

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 63) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 90.00

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 110) 51198 HDR AOP0453 Kovalčíková Anna 0.00 ( 111) 51199 HDR AOP0751 Kovalčíková Alena 0.00 ( 181) 436929 HDR AOP0452 Klechová Karolína 0.00 ( 380) 51321 D14B AOP0350 Hájková Lucie 5.00 ( 106) 8799 H12C AOP0201 Kostka Jiří 11.00 ( 42) 2045206 D14B AOP9951 Čechová Klára 15.00 ( 180) 52664 D40B AOP7052 Sedlářová Pavla 18.00 ( 378) 515407 D40B AOP7150 Hájková Jitka 24.00 ( 36) 51316 H12C AOP0301 Valík Adam 25.00 ( 105) 52453 D40B AOP7151 Kostková Jana 28.00 ( 350) 331752 H14B AOP9900 Tesař Vojtěch 33.00 ( 8) 52295 D21B AOP7251 Kašparová Šárka 48.00 ( 35) 410105 H14B AOP0001 Valík Tomáš 51.00 ( 109) 51197 D35B AOP7852 Kovalčíková Eva 64.00 ( 379) 515149 D14B AOP0050 Hájková Lenka 81.00 ( 34) 980374 H21B AOP7101 Valík Luděk 83.00 ( 107) 52666 H55B AOP5701 Kostka Evžen 86.00 ( 349) 352349 H45B AOP6702 Tesař Jiří 86.00 ( 20) 887157 H21B AOP6501 Hadač Miroslav 87.00 ( 93) 49421 D55B AOP5451 Řezníková Renáta 117.00 ( 18) 307338 H50B AOP6302 Sklenář Miroslav 119.00 ( 383) 889315 H70B AOP4201 Sedlář Vladimír 122.00 ( 133) 428264 H21B AOP7402 Borunský Tomáš 125.00 ( 354) 920663 H21B AOP9001 Melecký Martin 129.00 ( 16) 887168 H35B AOP6301 Peřinka Jan 153.00 ( 108) 8796 H21B AOP7301 Kovalčík Tomáš 169.00

AOV OOB TJ Baník Ostrava

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 288) 428234 H18B AOV9602 Glonek Jakub 16.00 ( 56) 232136 D40B AOV7051 Fukalová Radmila 20.00 ( 345) 49458 D21B AOV8750 Petrová Tereza 54.00 ( 58) 416152 D18B AOV9550 Fukalová Martina 64.00 ( 344) 8881 H21B AOV7900 Vlach Jiří 73.00 ( 119) 1625050 H20B AOV9401 Rohel Marek 91.00 ( 57) 361939 D16B AOV9850 Fukalová Hana 122.00 ( 118) 515430 H35B AOV6901 Mielec Jaromír 189.00

ASU Magnus Orienteering

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 261) 920686 H16B ASU9747 Kašpar Jakub 15.00 ( 257) 920661 D14B ASU0097 Plhalová Šárka 67.00 ( 260) 224905 H21B ASU9446 Šincl Jiří 67.00 ( 394) 920699 H21B ASU8808 Zbranek Roman 93.00 ( 297) 920658 H45B ASU6849 Pavlík Radek 110.00 ( 258) 920666 H21B ASU8817 Navrátil Tomáš 127.00 ( 259) 920681 H21B ASU9243 Ostřanský Filip 149.00 ( 262) 980354 D16B ASU9797 Horvátová Hana 192.00

BBM BETA URSUS Orienteering

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 75) 980376 H16B BBM9800 Ptáček Patrik 45.00 ( 76) 331262 H16B BBM9701 Drozd Michal 51.00 ( 77) 53271 H16B BBM9702 Konečný Daniel 55.00 ( 74) 980377 H45B BBM6508 Ptáček Pavel 120.00 ( 370) 886286 H21B BBM9600 Ptáček Pavel 143.00

BFM SKOB Frýdek – Místek

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 372) 49455 H60B BFM5301 Zeman Ludvík 106.00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 84) 52172 D60B BOV5251 Grygarová Alena 42.00 ( 82) 52171 H65B BOV4802 Sikora Miroslav 89.00 ( 67) 9577 H65B BOV4402 Stary Břetislav 93.00 ( 102) 52660 H65B BOV4403 Vlach Oldřich 97.00 ( 68) 9576 D65B BOV4251 Stará Pavla 121.00 ( 83) 52178 D65B BOV4852 Sikorová Marie 125.00

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 296) 52410 H21B CEL8039 Špičák František 109.00

D69 WKS Grunwald

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 516) 553471 H21B D69001 Pawlak Bartosz 7.00

D92 KS Artemis

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 522) 2035180 H40B D92034 Plesinski Mariusz 18.00 ( 480) 1399033 H21B D92031 Lisowski Przemyslaw 25.00

D93 MKS Paulinum

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 538) ? P D93 Swiatkowska Bogumila 0.00 ( 549) 2053617 D14B D93111 Wierzba Wiktoria 3.00 ( 432) 7200176 H18B D93012 Dzioba Mateusz 28.00 ( 503) 7200189 H18B D93030 Nowak Maciej 32.00 ( 553) 1401460 D35B D93060 Wlodarczyk Anna Maria 54.00 ( 450) 2028217 D18B D93010 Jankowska Joanna 82.00 ( 412) 2053630 H65B D93096 Bogulak Adam 87.00

D95 WKS Slask

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 402) 889180 H16B D95084 Becmer Damian 3.00 ( 469) 504042 H21B D95033 Kowalski Wojciech 3.00 ( 660) 1010100 H40B D95 Cych Piotr 12.00 ( 428) 504052 H21B D95098 Dwojak Wojciech 13.00 ( 453) 504415 H21B D95090 Jasinski Maciej 15.00 ( 403) 981645 H40B D95083 Becmer Dariusz 16.00 ( 470) 2016466 D21B D95017 Koziolek Julia 28.00 ( 537) 2016467 D21B D95058 Szubka Barbara 36.00 ( 523) 889183 H18B D95076 Podsiadly Mateusz 44.00 ( 481) 502205 H16B D95102 Lubak Mateusz 49.00 ( 446) 1431999 H21B D95072 Hajdas Przemyslaw 51.00 ( 532) 1401479 H16B D95106 Sosenko Szymon 53.00 ( 482) 2017992 D21B D95060 Lubak Kamila 58.00 ( 445) 899177 H55B D95053 Guga Romuald 74.00 ( 511) 2016462 H20B D95073 Ostoj Piotr 89.00 ( 547) 504031 H45B D95003 Widziewicz Remigiusz 90.00 ( 449) 2018699 H20B D95074 Iwaszczyszyn Joachim 101.00 ( 424) 889173 D20B D95015 Donczew Anna 108.00 ( 491) 1401454 D16B D95103 Madra Paulina 118.00 ( 529) 1401455 D16B D95105 Sembratowicz Teresa 162.00 ( 561) 505098 D16B D95107 Zieba Emilia 184.00 ( 443) 895002 D16B D95101 Grobelna Kamila 188.00

DOB KOB Dobruška

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 292) 887908 H21B DOB7501 Kolek Petr 141.00

E17 MKS Metalowiec

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 485) 412440 H55B E17002 Malinowski Wiktoria 78.00

E70 MUKS Junior

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 505) 2048145 H21B E70005 Okon Przemyslaw 59.00 ( 519) 2048144 H21B E70005 Piekielny Mariusz 65.00

E71 UKS Azymut Pabianice

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 474) 553469 D21B E71002 Lajn Daria 4.00 ( 513) 553466 D21B E71006 Pabich Maria 8.00 ( 514) 886310 H21B E71005 Pabich Tomasz 101.00

E75 UKS Orientus

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 524) 7200169 H21B E75077 Podzinski Rafal 1.00 ( 515) 887249 H18B E75011 Palka Szymon 6.00 ( 626) 7200171 D21B E75026 Gwozdz Ewa 24.00 ( 539) 886662 H16B E75110 Swiech Mateusz 31.00 ( 417) 887243 H21B E75063 Charuba Lukasz 37.00 ( 404) 7200167 D18B E75081 Bialkowska Aneta 56.00 ( 484) 412599 D18B E75117 Magierska Zuzanna 60.00 ( 562) 895254 H16B E75114 Zuchmanski Przemyslaw 61.00 ( 398) 7200166 D18B E75093 Banas Agnieszka 78.00 ( 400) 887239 D20B E75020 Bartczak Natalia 104.00 ( 617) 505004 D16B E75016 Kazmierczak Marzena 128.00 ( 476) 887246 D16B E75102 Lech Zuzanna 136.00 ( 434) 7200162 D16B E75101 Filipowska Aleksandra 164.00

F49 ???

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 605) 889258 H35B F49045 Zagdanski Andzej 165.00

G14 UKS Siodemka

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 444) 502206 P G14 Grudziecka Aneta 0.00 ( 673) 895252 ZMG G14 Król Benedykt 0.00 ( 550) 2043883 H18B G14030 Wisniewski Lukasz 42.00 ( 502) 1390881 H20B G14016 Niewiedziala Robert 97.00 ( 509) 504401 H21B G14055 Olech Przemyslaw 133.00

G17 UKS Azymut 45

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 495) 502209 D21B G17007 Morawska Anna 2.00 ( 545) 842653 H21B G17094 Wenslaw Mateusz 5.00 ( 497) 886656 D18B G17005 Morawska Maja 74.00 ( 498) 500661 H50B G17004 Morawski Pawel 93.00 ( 496) 886657 D50B G17003 Morawska Irena 107.00

G20 UKS Azymut

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 654) 887216 H21B G20 Pabich Mariusz 121.00

HAV SKOB Baník Havířov

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 680) 8815 P HAV6751 Vričanová Sylva 0.00 ( 681) 49408 P HAV8550 Fujáková Katka 0.00 ( 19) 336721 H45B HAV5701 Jakobi Zdeněk 84.00 ( 64) 52943 D50B HAV6250 Sochorová Hana 105.00 ( 65) 515436 H45B HAV6301 Sochor Tomáš 122.00 ( 44) 49305 H70B HAV4201 Beneš Karel 128.00

HLV KČT – OB Holešov

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 160) 53833 HDR HLV1000 Sedláček Matěj 0.00 neregistro ( 264) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 12.00 ( 609) ? D10C HLV Končáková Alžběta 50.00 neregistro ( 356) 416086 D45B HLV6856 Končáková Kateřina 58.00 ( 342) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 104.00 ( 357) 53856 H50B HLV6321 Končák Jaroslav 117.00 ( 265) 53827 H45B HLV6404 Sedláček Jaroslav 126.00

JPV Oddíl OS SK Prostějov

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 353) 1602630 H18B JPV9509 Fajkus Radim 36.00 ( 128) 1007529 H16B JPV9717 Otruba Vojtěch 41.00 ( 187) 52864 D45B JPV6363 Vavrečková Ivana 68.00 ( 17) 234537 H14B JPV9917 Janečka Viktor 69.00 ( 112) 1602629 H21B JPV8201 Otrusina Jiří 69.00 ( 41) 52498 H50B JPV6112 Jeřábek Luboš 91.00 ( 13) 9998666 H50B JPV6217 Chmelař Miroslav 111.00 ( 336) 2020730 H45B JPV6526 Soldán Vladimír 116.00 ( 179) 1007537 D16B JPV9899 Soldánová Tereza 120.00 ( 348) 1007538 D16B JPV9898 Pilcová Sabina 138.00

JZL TJ Jižní svahy Zlín

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 186) 53353 H12C JZL0201 Kundrata Jan 1.00 ( 185) 218974 D14B JZL0051 Kundratová Lucie 27.00 ( 184) 53360 D40B JZL7351 Kundratová Jana 32.00

K00 Indywidualnie Krakow

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 415) 54216 H75B K00001 Bykowski Ryszard 51.00

K30 WKS Wawel

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 396) 886335 H18B K30 Androsov Serhii 8.00 ( 433) 895234 D21B K30022 Faron Paulina 10.00 ( 546) 886318 D21B K30090 Wicha Malgorzata 12.00 ( 440) 895237 H18B K30089 Garbacik Michal 14.00 ( 530) 502210 H18B K30092 Skorupa Marek 22.00 ( 399) 141474 H16B K30034 Baran Jan 37.00 ( 405) 887007 H16B K30093 Biederman Marcin 43.00 ( 429) 842661 D21B K30020 Dyzio Katarzyna 46.00 ( 501) 886325 H45B K30050 Moszkowicz Pawel 96.00 ( 483) 886327 H21B K30002 Lubkiewicz Tomasz 97.00 ( 447) 1436949 D20B K30 Haltof Ewa 100.00 ( 622) 895243 D20B K30 Kolesnikova Anastasia 112.00 ( 619) 886337 D16B K30 Bugaj Katarzyna 144.00 ( 531) 886321 D16B K30098 Sobas Aleksandra 150.00 ( 437) 1973124 H35B K30 Forystek Marek 169.00

K48 KS Koscielec Chrzanow

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 478) 886348 H16B K48010 Legiec Kamil 57.00 ( 477) 886350 D16B K48011 Legiec Roksana 124.00 ( 560) 886347 D16B K48020 Wzietek Barbara 176.00

KAR SK Karlovice

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 306) 301254 HDR KAR7650 Stiborová Blanka 0.00 neregistro ( 303) 51947 H65B KAR4701 Tomeček Lubomír 75.00 ( 304) 51950 H60B KAR5001 Pospíšil Karel 110.00 ( 305) 301259 H35B KAR7601 Stibor Zbyněk 179.00

KON KOB Konice

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 134) 995816 D21B KON7852 Otrubová Johana 62.00 ( 80) 433100 H45B KON6111 Grepl Ladislav 92.00 ( 66) 8898 D20B KON9572 Vlachová Eliška 98.00 ( 355) 52413 H60B KON4617 Skácel Jaroslav 98.00 ( 126) 52725 H45B KON6427 Navrátil Václav 106.00 ( 78) 52722 D16B KON9898 Vlachová Kateřina 132.00 ( 79) 49367 D16B KON9771 Müllerová Kristýna 140.00

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 114) 411761 P KRN5401 Hrouza Jan 0.00 ( 115) 52626 HDR KRN0757 Rychlá Karolína 0.00 ( 382) ? HDR KRN0707 Zavřel Mikuláš 0.00 ( 670) 352311 P KRN8585 Cholastová Eva 0.00 ( 61) 52650 H40B KRN6808 Hošťálek Dan 34.00 ( 26) 5591 D21B KRN8353 Sukeníková Zuzana 40.00 ( 91) 886824 H21B KRN8505 Rychlý Pavel 43.00 ( 92) 995815 D21B KRN8559 Rychlá Pavlína 44.00 ( 62) 52636 D21B KRN8651 Bohunská Jana 50.00 ( 338) 52533 D21B KRN8456 Kopcová Michaela 64.00 ( 45) 5585 H55B KRN5202 Sukeník Mojmír 70.00 ( 339) 52641 H21B KRN8203 Kopec Tomáš 105.00 ( 69) 51933 H21B KRN8101 Peths Jan 123.00 ( 381) 52643 H21B KRN6804 Zavřel Michal 167.00

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 147) 420450 P KSU7401 Smrček Petr 0.00 ( 148) 420414 P KSU7373 Smrčková Věra 0.00 ( 149) 2027233 P KSU7252 Švancárová Helena 0.00 ( 150) 443095 P KSU7222 Ondráček Martin 0.00 ( 152) ? HDR KSU0600 Ondráček Viktor 0.00 ( 155) 49316 HDR KSU0502 Tomanek Lukáš 0.00 ( 139) 2056305 H14B KSU9933 Ondráček Radek 7.00 ( 141) 2053548 H14B KSU9909 Šrámek Ondřej 11.00 ( 156) 2056281 H14B KSU0005 Matoušek Matěj 25.00 ( 151) 2058461 H40B KSU6701 Matoušek Milan 28.00 ( 142) 2056285 H14B KSU9908 Jílek Ondřej 29.00 ( 143) 2053541 H14B KSU9906 Müller Jonáš 49.00 ( 140) 2056276 H14B KSU9910 Dostál Pavel 55.00 ( 145) 897348 D18B KSU9799 Smrčková Dominika 62.00 ( 157) 2056268 H14B KSU0044 Kroul Josef 73.00 ( 146) 2058482 H21B KSU9202 Jílek Jakub 89.00 ( 153) 515101 H21B KSU5801 Šrámek Jaromír 115.00 ( 154) 886293 H21B KSU5749 Janů Zdeněk 163.00 ( 144) 2011813 D16B KSU9853 Švancárová Veronika 178.00

KYL SK SP Kylešovice

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 11) 51317 HDR KYL0500 Navrátil Sam 0.00 ( 377) 1396848 H45B KYL6801 Hájek Martin 80.00 ( 12) 515116 H21B KYL7100 Navrátil Marek 99.00

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 28) 52077 D14B LBM0151 Korpasová Lucie 23.00 ( 43) 52055 D60B LBM4955 Tomanová Jana 44.00 ( 32) 52029 D35B LBM7362 Korpasová Ivana 62.00 ( 31) 52093 D45B LBM6460 Matyášová Lenka 64.00 ( 27) 52063 H50B LBM6113 Korpas Jaroslav 87.00 ( 29) 52058 D55B LBM5558 Salajková Věra 121.00 ( 30) 52080 H50B LBM6110 Matyáš Petr 127.00 ( 33) 52062 D16B LBM9898 Korpasová Tereza 194.00

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 202) 416068 D14B LCE0054 Šabršulová Natálie 7.00 ( 206) 1400401 H16B LCE9803 Černocký Libor 17.00 ( 217) 246840 H14B LCE9911 Vopařil Jan 21.00 ( 201) 52695 D14B LCE0052 Ressová Tereza 25.00 ( 204) 52687 D14B LCE0051 Špendlíková Kamila 29.00 ( 196) 889302 D40B LCE6569 Hubáčková Dagmar 38.00 ( 6) 682377 H21B LCE7701 Bencúr Juraj 39.00 ( 199) 331675 D21B LCE8151 Michálková Renata 42.00 ( 195) 889310 D10C LCE0351 Hubáčková Dagmar 58.00 ( 200) 2056310 D14B LCE0152 Plášková Anna 63.00 ( 209) 52693 H14B LCE9906 Kadleček Jan 65.00 ( 197) 416087 D18B LCE9555 Končáková Klára 68.00 ( 198) 2032130 D21B LCE8560 Macková Petra 68.00 ( 213) 52703 H14B LCE9907 Plášek Pavel 75.00 ( 207) 1399000 H21B LCE7602 Horyna Roman 79.00 ( 211) 2020705 H21B LCE8110 Macka Radek 91.00 ( 218) 51609 H21B LCE7708 Zicha Jiří 95.00 ( 191) 416063 D50B LCE5451 Cahlová Slávka 103.00 ( 208) 52678 H21B LCE6127 Hubáček Josef 103.00 ( 212) 52702 H50B LCE6118 Plášek Martin 109.00 ( 205) 52698 D50B LCE5852 Vlažná Mirka 111.00 ( 194) 253367 D16B LCE9851 Hauerlandová Natálie 130.00 ( 649) 995852 H21B LCE7835 Hanslian David 131.00 ( 193) 2020727 D16B LCE9852 Hanousková Renata 146.00 ( 203) 416067 D16B LCE9855 Šomanová Anna 158.00 ( 210) 889307 H35B LCE6602 Kunčar Vít 159.00 ( 214) 52683 H35B LCE7439 Škoda František 163.00 ( 215) 436969 H35B LCE7034 Šuráň René 167.00

LOV lepus.cz

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 655) 53534 H21B LOV8601 Žaloudík Jiří 173.00

MOV SKOB Ostrava

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 183) 2027243 P MOV6702 Vývoda Zdeněk 0.00 ( 671) 51372 ZMG MOV0751 Štětínská Tereza 0.00 ( 46) 52780 H40B MOV7104 Štětínský Pavel 6.00 ( 335) 51174 D40B MOV7352 Hulenková Martina 10.00 ( 117) 2032153 D14B MOV9951 Švidrnochová Lenka 31.00 ( 385) 2027244 H14B MOV0003 Kubíček David 31.00 ( 374) 52782 D60B MOV4951 Mrkvicová Ludmila 40.00 ( 373) 64865 H65B MOV4600 Mrkvica Miroslav 81.00 ( 661) 2045247 H45B MOV6701 Holec Jan 82.00 ( 346) 52774 H55B MOV5201 Juřeník Josef 84.00 ( 4) 52783 H65B MOV4803 Rokosz Bohumil 95.00 ( 5) 51373 D50B MOV6351 Rokoszová Jaroslava 113.00 ( 60) 52776 H45B MOV5803 Ryšavý Jiří 124.00 ( 135) 52778 H35B MOV7202 Svěchota Milan 133.00 ( 131) 52771 H35B MOV6901 Berger Tomáš 149.00 ( 136) 232392 D16B MOV9751 Svěchotová Natálie 160.00 ( 182) 2027242 D16B MOV9852 Vývodová Jana 166.00

N61 UMKS Orkan

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 441) 2034196 D21B N61021 Gorska Kinga 18.00 ( 401) 887093 H45B N61001 Bartczak Jaroslaw 100.00

NNN NNN/Neregistrovaní

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 3) 8043 P NNN Minarčík Tomáš 0.00 neregistro ( 678) 436947 P NNN Peňázová Hana 0.00 neregistro ( 679) 219152 P NNN Cych Ewa 0.00 neregistro ( 635) 21537 H10C NNN Cych Mikolaj 81.00 neregistro ( 684) 219503 H10C NNN Cych Maksymilan 95.00 neregistro ( 618) 219518 D16B NNN Olszanska Maja 148.00 neregistro

O47 LUKS Azymek

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 575) 1394742 HDR O47 Hyla Natalia 0.00 ( 586) 428749 HDR O47 Majer Jagoda 0.00 ( 599) 887004 P O47 Ratuszniak Adam 0.00 ( 571) 2036949 H12C O47 Gojlo Jakub 13.00 ( 604) 1392576 H16B O47 Wrotny Mateusz 23.00 ( 574) 1394743 H12C O47 Hyla Damian 31.00 ( 595) 2037510 D14B O47 Ozga Barbara 35.00 ( 601) 1392586 D10C O47 Szczuka Martyna 56.00 ( 597) 1394737 D10C O47 Pietrasz Martyna 62.00 ( 564) 1394740 H16B O47 Bielka Pawel 65.00 ( 588) 2037507 H10C O47 Mytych Jakub 77.00 ( 572) 1392578 D14B O47 Goscinska Adrianna 83.00 ( 576) 1392572 H10C O47 Kedziora Rafal 85.00 ( 573) 887003 H50B O47 Hyjek Adam 125.00 ( 598) 1394734 H50B O47 Polewski Dariusz 131.00 ( 603) 1603311 D16B O47 Tomaszczyk Angelika 134.00 ( 587) 1394733 D16B O47 Mikulska Ewelina 174.00 ( 594) 1392574 D16B O47 Olesniewicz Paulina 190.00

O48 LUKS Azymek Lotna

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 568) 2037509 P O48 Gajda Lukasz 0.00

O49 UKS Lotna

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 567) 428762 HDR O49 Dammfeld Adam 0.00 ( 592) 1392579 P O49 Oleszek Maciej 0.00 ( 577) 2036954 D12C O49 Kliszcz Daria 2.00 ( 570) 428765 H12C O49 Gidel Samuel 5.00 ( 602) 1392571 D12C O49 Szwinge Oliwia 6.00 ( 589) 428755 H12C O49 Obstoj Piotr 9.00 ( 566) 2036955 D12C O49 Czekala Oliwia 10.00 ( 581) 428757 D14B O49 Kopa Claudia 13.00 ( 580) 1392573 D12C O49 Konieczny Karolina 14.00 ( 593) 2036950 D12C O49 Olesniewicz Karolina 18.00 ( 569) 1394736 D12C O49 Gidel Zuzanna 22.00 ( 583) 1394744 D12C O49 Lakomska Aleksandra 26.00 ( 585) 428743 H12C O49 Maciolek Daniel 27.00 ( 590) 2036948 H14B O49 Obstoj Adam 27.00 ( 565) 1394739 H12C O49 Czapla Dawid 37.00 ( 579) 428742 D14B O49 Koltun Maja 39.00 ( 584) 428753 D14B O49 Lukaszynska Victoria 43.00 ( 582) 428747 D14B O49 Kopietz Malgorzata 55.00 ( 591) 428771 D10C O49 Ogrodnik Magdalena 68.00 ( 596) 428741 D14B O49 Paterok Estera 69.00 ( 578) 428764 D10C O49 Kolakowska Weronika 74.00 ( 600) 2037504 D14B O49 Sulikowska Weronika 79.00

ODR SKOB Odry

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 272) 52756 H35B ODR7101 Rigó Marek 139.00

OOL SK Haná orienteering

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 81) 421859 H12C OOL0203 Petřivalský Bernat 15.00 ( 384) 52747 H55B OOL4901 Smolka Miloslav 76.00 ( 59) 52531 H50B OOL5804 Albert František 103.00 ( 290) 895219 H50B OOL5707 Zdráhal Robert 107.00 ( 89) 307337 H50B OOL5904 Višňa Milan 121.00 ( 49) 52530 H21B OOL5301 Zdráhal Tomáš 157.00

OOP TJ Opava

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 375) 52758 HDR OOP0750 Pietraszková Zuzana 0.00 ( 376) 232323 P OOP8100 Pietraszek Martin 0.00 neregistro ( 39) 52762 H65B OOP4800 Novotný Stanisl 83.00 neregistro ( 369) 49301 H60B OOP5001 Ševčík Břetislav 96.00 neregistro ( 190) 49416 H50B OOP5302 Rychlý Miloš 105.00 neregistro ( 38) 52763 D65B OOP4850 Novotná Ludmila 123.00 neregistro

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 280) 433089 P OTK7250 Bantová Martina 0.00 ( 276) 53323 H40B OTK7101 Zentrich David 10.00 ( 277) 433082 H40B OTK7201 Müller Libor 14.00 ( 278) 433087 H14B OTK9901 Müller Tomáš 15.00 ( 274) 433084 H14B OTK0002 Zentrich Dušan 45.00 ( 279) 433088 D14B OTK0050 Müllerová Erika 61.00 ( 275) 433085 D16B OTK9751 Zentrichová Daniela 172.00

P35 UKS Arkady

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 427) 1011992 H21B P35015 Dutkowski Mikolaj 11.00 ( 458) 895232 H18B P35051 Kaczocha Przemyslaw 18.00 ( 490) 553467 D18B P35066 Matyba Anna 84.00 ( 425) 2016192 D16B P35052 Dopierala Romana 180.00

P40 LKO Leszno

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 468) 889167 H18B P40035 Kowalski Marcin 30.00

PLU TJ Sokol Plumlov

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 129) 2035158 P PLU7777 Němečková Věra 0.00 ( 162) ? D12C PLU0250 Fergusonová Nikola 8.00 ( 247) 2035148 H21B PLU7917 Otruba Karel 27.00 ( 251) ? H21B PLU8001 Melcher Ota 33.00 neregistro ( 164) 2051507 H12C PLU0101 Hartmann Matouš 35.00 ( 163) ? D10C PLU0353 Staňková Monika 54.00 ( 130) 2019215 D10C PLU0577 Otrubová Anna 64.00 ( 165) 52482 D10C PLU0354 Hartmannová Anna 72.00 ( 248) ? D10C PLU0351 Černochová Michaela 78.00 ( 249) ? H10C PLU0500 Černoch Martin 89.00 ( 250) 2051506 H10C PLU0501 Otruba František 93.00 ( 137) 52490 H21B PLU8007 Matyšek Radoslav 145.00 ( 127) 995892 H35B PLU7417 Otruba Marek 155.00

PTI Sportovní klub Ptení

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 295) 8849 D20B PTI9474 Vítková Lucie 102.00 ( 294) 8828 H45B PTI6622 Vítek Zbyněk 114.00

S00 Indywidualnie Slask

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 607) 888962 H16B S00 Pryjma Fryderyk 13.00 ( 409) 2036341 H65B S00 Blimke Roman 77.00 ( 606) 888961 H45B S00 Pryjma Tomasz 118.00 ( 475) 2043884 H70B S00003 Lebek Henryk 124.00 ( 608) 2016943 D16B S00 Bonat Julia 126.00

S01 UKS ZSZ-Jedynka

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 488) 361823 HDR S01 Masny Tadek&Przemek 0.00 ( 520) 361806 P S01066 Pipiro Grzegorz 0.00 ( 521) 361805 P S01065 Pipiro Grazyna 0.00 ( 461) 2032320 H12C S01036 Koleczko Blazej 19.00 ( 413) 2032321 H16B S01015 Borgiel Jaroslaw 35.00 ( 462) 2032315 H14B S01035 Koleczko Bartosz 67.00 ( 489) 2032312 H35B S01001 Mastela Rafal 137.00 ( 487) 2032328 H35B S01041 Masny Krzysztof 177.00 ( 463) 2032313 H35B S01033 Koleczko Lukasz 181.00

S03 UKS Sparta Czyzowice

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 455) 2028219 D14B S03017 Jurczyk Marta 11.00 ( 456) 889265 H21B S03001 Jurczyk Tomasz 45.00 ( 454) 2028220 H16B S03018 Jurczyk Maciej 63.00 ( 457) 2028215 H35B S03 Jurczyk Piotr 187.00

S22 MUKS Gliwice

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 451) 607807 H16B S22035 Jaroszek Jakub 67.00 ( 559) 222893 H55B S22 Wysocki Andrzej 80.00 ( 422) 435239 H50B S22032 Czerkawski Waclaw 89.00 ( 452) 424267 H20B S22022 Jaroszek Radoslaw 93.00 ( 421) 2036945 D50B S22031 Czerkawska Urszula 117.00 ( 431) 428768 H35B S22030 Dzik Miroslaw 145.00 ( 430) 428767 D16B S22033 Dzik Justyna 198.00

S28 UKS Kometa

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 558) 222889 P S28 Wysocka Olga 0.00 ( 557) 886617 D21B S28008 Wysocka Malwina 32.00 ( 556) 886619 D55B S28070 Wysocka Jolanta 123.00

S51 UKS Reflex Sekcja BnO

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 459) 889171 H14B S51079 Kasza Jan 9.00 ( 435) 2028216 H14B S51117 Filusz Patryk 13.00 ( 460) 886320 D21B S51047 Kasza Izabela 20.00 ( 465) 2043892 D14B S51115 Konopacka Martyna 21.00 ( 563) 2023847 H16B S51109 Zwyrtek Kacper 27.00 ( 471) 2048164 D14B S51113 Krawczyk Anna 47.00 ( 518) 2048163 D14B S51120 Piecha Agnieszka 51.00 ( 467) 886623 D14B S51112 Kowalska Agata 73.00 ( 436) 1966318 H45B S51108 Forystek Jozef 104.00 ( 535) 2043887 D16B S51101 Strymecka Nikola 154.00 ( 527) 1972223 H35B S51100 Porada Robert 157.00

SBK KOB Start Blansko

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 479) 889688 P SBK9999 Vacková Jana 0.00 neregistro ( 651) 7770000 H21B SBK7540 Kasal Vít 23.00

SBR SKOB Bruntál

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 161) 307332 H18B SBR9501 Sklenář Martin 4.00 ( 627) 410731 D35B SBR7750 Vlachová Dita 58.00 ( 120) 51905 H65B SBR4501 Dospíšil Jaroslav 79.00 ( 159) 51909 H45B SBR6601 Sklenář Josef 88.00 ( 667) 51910 H65B SBR4801 Toman Stanislav 91.00 ( 121) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 115.00 ( 122) 51915 D50B SBR6150 Czaschová Irena 115.00 ( 138) 51873 H50B SBR6302 Řeháček Petr 123.00

SCP OK Sparta Praha

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 1) ? P SCP Schejbalová Kristina 0.00 neregistro ( 2) 410788 P SCP Schejbalová Karina 0.00 neregistro ( 7) 51561 H21B SCP8003 Dubec Pavel 139.00

SKM KOB Směr Kroměříž

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 322) 253380 H16B SKM9801 Zvoníček Jan 9.00 ( 315) 425530 H18B SKM9501 Krajcar Ivo 12.00 ( 320) 2017677 D40B SKM7350 Pěčková Monika 14.00 ( 312) 253379 D12C SKM0251 Dittrichová Michaela 20.00 ( 314) 2045216 H18B SKM9601 Dvorský Petr 24.00 ( 309) 52207 H21B SKM7501 Dittrich Pavel 35.00 ( 310) 52208 D21B SKM7750 Dittrichová Andrea 66.00 ( 321) 416078 D18B SKM9651 Pěčková Veronika 72.00 ( 311) 53811 D10C SKM0551 Dittrichová Lucie 80.00 ( 316) 53820 D18B SKM9551 Krajcarová Soňa 80.00 ( 293) 7905090 H21B SKM8014 Stachoň Zdeněk 81.00 ( 313) 416082 H50B SKM6103 Dvorský Ilja 99.00 ( 318) 416083 H20B SKM9301 Pěček Martin 99.00 ( 323) 253370 H20B SKM9404 Zvoníček Josef 103.00 ( 319) 53810 H60B SKM4903 Pěček Vítězslav 114.00 ( 317) 253369 H35B SKM7301 Pěček Martin 143.00

SNA TJ START Náchod

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 289) 9617 H21B SNA8402 Pýcha Lukáš 19.00 ( 273) 1207404 H21B SNA8004 Nývlt Petr 159.00

SOP OOB TJ Slezan Opava

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 283) 253106 H14B SOP9901 Procházka Zdeněk 5.00 ( 287) 433097 D40B SOP7351 Procházková Martina 30.00 ( 263) 446344 D60B SOP4851 Suchánková Libuše 48.00 ( 285) 425583 D14B SOP0151 Poláková Lenka 53.00 ( 284) 49302 D18B SOP9551 Procházková Marie 58.00 ( 282) 428208 D14B SOP9951 Poláková Tereza 65.00 ( 286) 53462 H55B SOP5801 Moravec Stanislav 72.00 ( 281) 8720 H60B SOP5101 Jurčák Karel 108.00

SSK

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 672) ? ZMG SSK Vosáhlo Jan 0.00 neregistro

SSU SK Severka Šumperk

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 188) 420422 P SSU6700 Zatloukal Tomáš 0.00 ( 189) 2025342 D14B SSU9950 Zatloukalová Romana 9.00 ( 86) 6710 H40B SSU7004 Kašpar Jaroslav 20.00 ( 87) 6713 H14B SSU9911 Kašpar Petr 37.00 ( 85) 2032169 D40B SSU6951 Kašparová Ivana 42.00 ( 630) 52553 D45B SSU6091 Králová Zdenka 46.00 ( 15) 224901 D45B SSU6591 Ostřanská Iveta 50.00 ( 88) 2058520 D18B SSU9661 Kašparová Zuzana 66.00 ( 10) 2032188 D18B SSU9666 Machusová Karolína 70.00 ( 14) 352304 H70B SSU4302 Ostřanský Josef 126.00

STE SK SKI-OB Šternberk

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 367) 2032192 H12C STE0202 Lukašák Šimon 7.00 ( 327) 2032171 H14B STE0007 Bořánek Michal 23.00 ( 330) 52516 H21B STE7505 Pudel Jarda 29.00 ( 331) 1401181 H21B STE5809 Václavek Tomáš 47.00 ( 325) 1007548 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 52.00 ( 326) 52514 D45B STE6751 Neumannová Kamila 54.00 ( 368) 52535 D35B STE7352 Zbraňková Magda 66.00 ( 366) 2035723 D10C STE0450 Lukašáková Sára 82.00 ( 328) 52503 H21B STE7607 Fendrych Michal 85.00 ( 334) 52517 H65B STE4801 Sklenář Antonín 85.00 ( 333) 52525 H45B STE5701 Václavek Jiří 94.00 ( 329) 1004660 H21B STE6907 Petřivalský Marek 137.00 ( 652) 1007547 H21B STE6501 Skyva Petr 165.00 ( 332) 52506 H35B STE6307 Hepnar Luboš 183.00

TBM KOS TJ Tesla Brno

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 682) 995875 P TBM6903 Gryc Tomáš 0.00 ( 254) 49412 D40B TBM6969 Grycová Jana 44.00 ( 253) 232865 D14B TBM0058 Grycová Kateřina 59.00

TRI TJ TŽ Třinec

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 299) 7861 P TRI7700 Kovařík Martin 0.00 ( 301) 49382 HDR TRI0400 Kovařík Tomáš 0.00 ( 100) 49360 H16B TRI9705 Madzia Martin 5.00 ( 95) 7863 D14B TRI0054 Bruková Magda 17.00 ( 94) 49396 H14B TRI0002 Filipek Sebastian 19.00 ( 358) 1400410 H16B TRI9801 Cienciala Jan 29.00 ( 300) 53176 H12C TRI0101 Kovařík Martin 33.00 ( 302) 8651 D40B TRI6950 Kovaříková Mária 36.00 ( 101) 49356 H18B TRI9601 Walach Ondřej 38.00 ( 96) 49355 H14B TRI9902 Holesz Sebastian 53.00 ( 70) 416124 H21B TRI8006 Walaski Antonín 71.00 ( 103) 49371 D20B TRI9458 Kosová Štěpánka 94.00 ( 343) 8654 H50B TRI6001 Prokop Lubomír 129.00 ( 97) 53293 D16B TRI9852 Liberdová Jana 156.00 ( 99) 232620 D16B TRI9751 Tesařová Jana 170.00 ( 98) 416127 D16B TRI9761 Kaufmanová Ivana 196.00

TZL SKOB Zlín

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 234) 571221 H40B TZL5704 Krejčík Zbyněk 2.00 ( 245) 1400446 H18B TZL9501 Svačina Jan 2.00 ( 236) 331753 H14B TZL9901 Láznička Václav 3.00 ( 351) 8581 H12C TZL0201 Chovanec Václav 3.00 ( 243) 2025335 H16B TZL9801 Šiška Petr 7.00 ( 352) 426400 D40B TZL7352 Chovancová Jana 16.00 ( 239) 8411 H21B TZL7007 Pekárek Evžen 17.00 ( 241) 53354 H16B TZL9701 Podmolík Josef 19.00 ( 238) 515192 H21B TZL8001 Novotný Jiří 21.00 ( 230) 53369 H40B TZL6301 Galík Svatopluk 22.00 ( 237) 889320 H16B TZL9703 Mikel David 25.00 ( 269) 53339 D21B TZL8181 Slováčková Věra 26.00 ( 337) 53126 H18B TZL9601 Sadílek Jan 40.00 ( 225) 53837 D45B TZL6351 Koláriková Irena 48.00 ( 229) 51501 H21B TZL9002 Benroth Jakub 53.00 ( 246) 53321 H75B TZL3125 Valla Stanislav 55.00 ( 240) 53831 H14B TZL0001 Podmolík Jonáš 57.00 ( 268) 52212 H21B TZL8002 Slováček Tomáš 57.00 ( 242) 681864 H21B TZL9301 Schäfer Jan 61.00 ( 224) 416155 D45B TZL6556 Jelínková Jana 62.00 ( 227) 416043 D21B TZL9252 Krejčíková Marie 70.00 ( 231) 553431 H60B TZL4902 Jelínek Petr 100.00 ( 244) 53322 H50B TZL5402 Slováček Rudolf 101.00 ( 233) 886701 H21B TZL9308 Kašpar Michal 107.00 ( 228) 52219 D50B TZL6262 Krejčíková Monika 109.00 ( 226) 218977 D20B TZL9451 Koláriková Lucie 110.00 ( 232) 219271 H60B TZL5102 Jelínek Vít 112.00 ( 223) 207823 D55B TZL5757 Jelínková Dagmar 119.00 ( 222) 8930 D55B TZL5254 Horynová Eva 127.00 ( 235) 53897 H35B TZL5806 Lanc Marian 151.00 ( 221) 425531 D16B TZL9754 Chovancová Zuzana 168.00

UOL SK UP Olomouc

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 40) 2045207 P UOL7899 Smékalová Jana 0.00 neregistro ( 48) 301263 HDR UOL0650 Kopecká Nela 0.00 ( 220) 52729 H12C UOL0104 Šimek Štěpán 21.00 ( 132) 682380 H40B UOL7007 Horčička Petr 36.00 ( 291) 301557 H21B UOL7501 Trávníček Jan 41.00 ( 73) 2049585 D35B UOL7751 Binarová Jitka 50.00 ( 324) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 52.00 ( 72) 1398997 D10C UOL0452 Binarová Adéla 60.00 ( 24) 2020728 D10C UOL0450 Smékalová Viktorie 66.00 ( 219) 52476 D45B UOL6653 Šimková Hana 66.00 ( 104) 682370 H14B UOL9919 Horčička Vít 71.00 ( 25) 2020729 D10C UOL0451 Smékalová Karolína 76.00 ( 113) 52733 H45B UOL6503 Šimek Roman 108.00 ( 158) 52730 D55B UOL5852 Špacírová Danuše 113.00 ( 9) 500587 H21B UOL8805 Špacír Jan 135.00 ( 47) 2044889 H35B UOL7800 Kopecký David 135.00 ( 23) 886282 H35B UOL7503 Smékal David 161.00 ( 71) 681853 H35B UOL7500 Binar Robert 193.00

VIC OB Vizovice

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 386) 425440 P VIC6808 Gola Miroslav 0.00 ( 387) 425425 D12C VIC0162 Golová Tereza 12.00 ( 308) 53122 D12C VIC0151 Sadílková Iva 24.00 ( 307) 52293 H40B VIC6901 Sadílek Martin 30.00 ( 393) 1302766 H18B VIC9602 Burkart David 46.00 ( 271) 426333 D35B VIC7752 Rydlová Jana 56.00 ( 270) 53119 H21B VIC7212 Chmelař Daniel 75.00

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 359) 301241 P VRB7373 Slavíková Lenka 0.00 ( 360) 232194 HDR VRB0505 Slavík Ondřej 0.00 neregistro ( 361) 301322 P VRB6808 Slavík Tomáš 0.00 ( 362) 436921 P VRB7777 Svačinková Jitka 0.00 ( 363) 51954 P VRB9505 Slavík Martin 0.00 ( 364) 436926 P VRB9899 Svačinková Kateřina 0.00 ( 166) 51932 H21B VRB7201 Klech Richard 77.00 ( 50) 51952 H10C VRB0313 Peňáz Radek 83.00 ( 51) 301225 H10C VRB0303 Peňáz Vojtěch 91.00 ( 167) 232186 D20B VRB9450 Jančová Jana 92.00 ( 664) 52538 H50B VRB5404 Kolář Leopold 113.00 ( 298) 301233 H21B VRB8504 Velička Jan 147.00

W00 Indywidualnie Warszawa

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 508) 412128 H55B W00001 Olbrycht Janusz 82.00 ( 507) 412377 D55B W00002 Olbrycht Anna 115.00

W03 PUKS Mlode Orly

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 439) 981854 H21B W03031 Galicz Karol 9.00 ( 426) 2007556 H20B W03032 Dudek Wojciech 87.00 ( 473) 2023848 D20B W03021 Kubicka Zuzanna 90.00 ( 536) 2023845 H20B W03004 Szmulkowski Adam 107.00 ( 541) 1396729 D16B W03027 Wanczyk Zuzanna 186.00

W22 OK! Sport

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 662) 1399038 H45B W22 Pedowski Wojciech 102.00

W81 UKS OSiR

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 512) 2023842 H20B W81010 Owczarek Rafal 105.00

W87 UNTS

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 492) 412496 HDR W87 Mianowska Tosia 0.00 ( 533) 886670 H16B W87044 Sotniczuk Piotr 1.00 ( 438) 504409 D21B W87001 Gajda Monika 6.00 ( 493) 886687 H40B W87078 Mianowski Rafal 8.00 ( 464) 895014 D21B W87009 Kolosinska Jolanta 14.00 ( 395) 899030 H18B W87036 Anc Kamil 20.00 ( 526) 332338 H40B W87039 Popowski Jaroslaw 26.00 ( 486) 981642 H21B W87090 Marchuk Ilya 31.00 ( 534) 886686 H40B W87 Staszak Artur 32.00 ( 500) 899027 H16B W87002 Mossakowski Wojciech 33.00 ( 517) 886681 D21B W87187 Piastrouskaya Viyaleta 34.00 ( 406) 871977 D35B W87081 Biolik Agnieszka 52.00 ( 625) 505081 D21B W87028 Sylendak Joanna 56.00 ( 528) 886674 H16B W87089 Rutka Jan 59.00 ( 554) 412171 D35B W87003 Wolek Ewa 60.00 ( 499) 886666 H21B W87005 Morawski Jacek 63.00 ( 555) 9200094 H16B W87034 Wolowczyk Michal 69.00 ( 407) 981644 H10C W87080 Biolik Emil 87.00 ( 442) 886682 H21B W87077 Grabowski Maciej 113.00 ( 397) 886680 D16B W87101 Antonowicz Anna-Maria 116.00 ( 540) 1395205 H21B W87087 Terpai Dmytro 171.00 ( 408) 770327 H35B W87 Biolik Grzegorz 173.00

W97 UKS Saper

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 548) 7000184 H45B W97029 Wiejacki Janusz 98.00

ZBM SK Žabovřesky Brno

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 178) 122 D14B ZBM9952 Malivánková Eva 19.00 ( 173) 410320 H18B ZBM9503 Jordanov Alexandr 34.00 ( 177) 410331 H14B ZBM9903 Říčný Vojta 35.00 ( 365) 7906090 D21B ZBM8451 Stachoňová Barbara 38.00 ( 614) 410338 D14B ZBM0060 Auermüllerová Anna 49.00 ( 171) 1111187 H21B ZBM8721 Zháňal Jan 55.00 ( 168) 232005 D45B ZBM5582 Kabáthová Jitka 60.00 ( 176) 888627 H14B ZBM9902 Komenda Jan 63.00 ( 448) 114 D14B ZBM9954 Kratochvílová Anežka 75.00 ( 172) 331025 D20B ZBM9457 Chroustová Lenka 106.00 ( 648) 52085 H21B ZBM8800 Yarmiev Artur 117.00 neregistro ( 174) 53721 D16B ZBM9753 Koporová Lenka 142.00 ( 169) 976000 H21B ZBM7609 Pátek Richard 153.00 ( 170) 49690 H21B ZBM8511 Drábek Jan 161.00 ( 175) 2042513 D16B ZBM9755 Nedbálková Hana 182.00

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 21) 331514 D14B ZLH0051 Novotná Tereza 71.00 ( 22) 2020722 H10C ZLH0301 Novotný Erik 79.00

ZPV KOB ZPV Prostějov

02.06.2013 Žebříček B – Morava
– startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 52) 428201 D40B ZPV6970 Karásková Marcela 0.00 ( 123) 52582 D40B ZPV7076 Křečková Petra 4.00 ( 388) 52427 D40B ZPV6553 Jirková Renata 8.00 ( 90) 52587 D21B ZPV6777 Holinková Hana 22.00 ( 390) 206496 H12C ZPV0201 Jirka Matyáš 29.00 ( 53) 428210 H14B ZPV0001 Karásek Adam 39.00 ( 347) 52654 D40B ZPV6666 Pilcová Petra 40.00 ( 125) 303938 D14B ZPV9999 Křečková Jana 41.00 ( 389) 301599 H14B ZPV0000 Jirka Mikuláš 61.00 ( 54) 426397 H10C ZPV0302 Karásek Matyáš 75.00 ( 665) 231248 H55B ZPV5706 Jaroš Vojtěch 92.00 ( 391) 52428 H50B ZPV5501 Jirka Jiří 97.00 ( 341) 1400440 H60B ZPV5100 Pilc Oldřich 102.00 ( 124) 52581 H45B ZPV6213 Křeček Miroslav 112.00 ( 55) 433096 H35B ZPV7301 Karásek Martin 171.00 ( 252) 307331 H35B ZPV6712 Holinka Martin 195.00


Správce stránek, hosting - Bc. Ondřej Pavlík